Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Tudi sam sem ga čakal dva meseca. Kje si pa naročil ?

Jaz sem ga naročil v moto trgovini v Sistianu.

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je lep. Jaz sem pa mojega komaj prejšni teden naročil pa ga moram 2-3 mesece čakat :cry:

To je glih do maja, ko se ravno prav segreje B) , do takrat pa tekstil gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je lep. Jaz sem pa mojega komaj prejšni teden naročil pa ga moram 2-3 mesece čakat :cry:

Ga boš pa zato bolj cenil in se z njim ne boš valil po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je glih do maja, ko se ravno prav segreje B) , do takrat pa tekstil gor :P

Hehe. Ja takrat okol aprila maja, ko bo temperatura že prava bi bilo fajn da bi ga že imel :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so imeli zandona želve v hervisu...sicer ga imam tudi sam (ne iz hervisa, sem ga že prej imel) in zadeve glede na to kako je debela sploh ni čutiti...cel plastičen del je iz lopatic da se lepo prilagodijo hrbtenici, v predelu križa pa je gibljiv levo-desno

Spoštovani,

Zandona hrbteničniki se v Hervisu niso prodajali.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nizek razred pri Alpinestarju naj NE bi obstajal,ker ga oni niso specificirali.

Ko pa na isti steni imas obesene 4 znamke 'istih' livelov,predvsem pa podobne cene,pa ti je na dotik jasen LIVEL.

Bela, ti si vse o svoji kapaciteti povedala takrat, ko si razlagala, da se vsakič pred vožnjo z motorjem tuširaš z mrzlo vodo in se potem po celem telesu napudraš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela, ti si vse o svoji kapaciteti povedala takrat, ko si razlagala, da se vsakič pred vožnjo z motorjem tuširaš z mrzlo vodo in se potem po celem telesu napudraš ...

In??? Ocena mojih kapacitet, po tvoje???

Popravljeno . Popravil Bela81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ima kdo zgorni del Dainese racing pelle in kako se obnese?

Če te zebe pri kakšnih 5 stopinjah celzija, ti je vroče poleti v njem med vožnjo?

Zanima me nasplošno mnenje od uporabnikov.Da bo tekoj jasno o čem govorim bom še sliko dodal.

Hvala.

post-27850-0-64925500-1298739006_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ima kdo zgorni del Dainese racing pelle in kako se obnese?

Če te zebe pri kakšnih 5 stopinjah celzija, ti je vroče poleti v njem med vožnjo?

Zanima me nasplošno mnenje od uporabnikov.Da bo tekoj jasno o čem govorim bom še sliko dodal.

Hvala.

post-27850-0-64925500-1298739006_thumb.png

Jakna je poletna.Nima tople podloge,temvec samo (sintized foder)-to je ta luknjicasta svilena podlogica,ki ti 'pomaga' ko se potis.

Ima dodatne bocne zracnike in za poleti (ce odpres zadrge)lepo shladi ledvice-kar ni najbolj pametno,ampak...

Pri 5C° pa mislim,da tudi z termicno majcko z wind-stopperje,bi bla smrkava.Sicer vse odvisno kolko imas za prevozit(casovno) in kolko trpis mraz.

Moje osebno mnenje-priporocam nad 15c° in se to z termo majcko-ko je soncek zunajwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupil sem si motor honda cbr 600 rr in sedaj kupujem opremo. Problem je nastal pri nakupu kombinezona, in sice zato ker sem velik vendar sem presuh za običajne številke (višina: 198cm teža: 95 kg). Poklical sem že v mnoge trgovine, vendar zaman.

Mogoče kdo prodaja ali pa ve kje bi lahko dobil podaljšane kombinezone oz. kombinezon ki bi mi bil prav?

Če boste za odgovor potrebovali več informacij, z vprašanjem na dan :)

že v naprej hvala za odgovore!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupil sem si motor honda cbr 600 rr in sedaj kupujem opremo. Problem je nastal pri nakupu kombinezona, in sice zato ker sem velik vendar sem presuh za običajne številke (višina: 198cm teža: 95 kg). Poklical sem že v mnoge trgovine, vendar zaman.

Mogoče kdo prodaja ali pa ve kje bi lahko dobil podaljšane kombinezone oz. kombinezon ki bi mi bil prav?

Če boste za odgovor potrebovali več informacij, z vprašanjem na dan :)

že v naprej hvala za odgovore!

lp

Dainese outlet v Kozini? Mislim da imajo nekaj kombinezonov velikih cifer pa tudi cene so kar ugodne .) Drugače pa SPYKE- INDE vransko ga. Vida. Če boš rabil telefonske me kontaktiraj na PM. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozina dainese nimajo, sem bil tam pa so nekaj govorili da bi se dalo dobiti vendar bi prišlo čez 1000eur :/ dainese pač...

moto-oprema sem poslav e-mail, da bi jih pa kar direktno obiskal preden zvem ali sploh imajo mi je pa malo težko ker so iz Murske jaz pa sem iz gorenjske

spyke- inde vransko? je to kakšna velika trgovina ali kako?

ima mogoče kdo izkušnje z louisam? imajo tam kaj "velikega"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozina dainese nimajo, sem bil tam pa so nekaj govorili da bi se dalo dobiti vendar bi prišlo čez 1000eur :/ dainese pač...

moto-oprema sem poslav e-mail, da bi jih pa kar direktno obiskal preden zvem ali sploh imajo mi je pa malo težko ker so iz Murske jaz pa sem iz gorenjske

spyke- inde vransko? je to kakšna velika trgovina ali kako?

ima mogoče kdo izkušnje z louisam? imajo tam kaj "velikega"?

Tovarna, pač šivajo spyke kombinezone. In bi ti lahko res vse sorte naredili :) na cifro, pa praši gospo Vido: 031-644-922 ... nekaj se bo sigurno našlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala, sporočim kaj bo ga. Vida povedala :)

če ima kdo še kakšen predlog bi lepo prosil da ga napiše, verjetno nisem edini, ki sem visok blizu 2m in vozim motor tako da bodo verjetno informacije še komu prišle prav

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejlepša hvala za številko, sem jo poklical. Tko kot opomba, ni tovarna vendar prodajajo Spyke kombenizone in jih šivajo. Sepravi kar bi se dalo narediti je da bi kupil premajhen kombenizon, vendar prav velik po širini in ga potem nesel k njim podalšati :)

Sem se odločil, da bom najprej probal poiskati dovolj velik kobenizon, če pa drugače ne bo šlo se bom pa obrnil na gospo Vido,

tako da prosim če še kdo ve za kakšno trgovino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sedaj sem se zmenil z motobee in pravi da imajo vse sorte velikosti, tako da upam da ne bo problem ;) bomo videli kaj bo iz tega :)

Vem, da imajo št. od 34 za ženske pa do XXL za oreng dedce, poročaj, če imajo še kaj za ta"potegnjene" pa za nas k smo bl meter pa nek drobiž zraven :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor jaz zastopim imajo vse sorte... to je del e-maila kjer sva razpravljala o kombenizonih :)

"... to ni klasično delo po meri ampak kombinacija »po meri+obstoječi kroji«, npr. obstajajo različne klasične (normalne – po normi) velikosti kot so 48, 50, 52, .... in obstajajo različne variante, L=long, S=short, SL=slim, ST=strong in potem glede na mere osebe kombinezon naredimo v pravilni kombinaciji J in z manjšimi spremembami (dolžina rokavov, obseg rokavov, ipd.)"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!