Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

MO: :closedeyes:

Kako to, da s samo probo neke moto opreme nimajo preblema naši sosedje AUT/ITA? A je Slo. prodajacem težko

nekaj nazaj zložiti/pospraviti? Nej se kušnejo nekam, če jim je prav ali ne, zato so izbrali to delo. S tem, ko probavaš

neko zadevo na sebi zgolj, zaradi ustreznosti je povsem normalno, ker je žal ne moreš na "uč" kupiti. S kakšno politiko

ti vstopaš v trgovino je pa od vsakega posameznika problem ali strategija. Na koncu pa itak pride vedno do $$$$, kjer jih

misliš pustiti.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si res trd. Pa pusti že cene pri miru, ker ni v tem POANTA. Noben ni rekel, da ne kupi v MS, no. Šel si nekam samo probat. Pika. To ne zagovarjam, iskanje nižje cene pač. Me pa zanima, kje bi probal, če bi vsi vse prodajali le "po naročilu". Pol pa "shit", ne?

ma trdo mas ti glavo jebote šupak. Hočem ti dopovedat da imam namen kupit opremo se najprej malce informiram o cenah :whistle: . No pokličem labo vprasam mas to mas to mas to. odgovori imam. No se odpravim v litijo. prijaznost na vrhuncu deklica ustrezljiva ni kaj. No naredimo predracun..... In pol pač postavim vprasanje kaj se da naredit. Plačilo gotovina seveda. In zaćne mancat. Hja kaj dosti se ne da. pa mu recem ok. Naredi cene kot jih ima FC Moto pa kupim se danes!! pa se kolega pripeljem pa bo kupil v isti vrednosti. No in naredi tistih 5% pa da j.... se si mislim. Ne pričakujem 40% itn....... No če pa je moja oprema v vrednosti 1700€ pa mi naredi 80 € popusta daj no :BUA:

aja pa če bi prodajali po naročilu pa to ni tvoj problem kje bi probal ampak moj. No vrjemi pa da v MS dobis vse pa če ni prava stevilka pošlje nazaj tako da......

ti se pa ukvarjaj z svojimi problemi kdo kje kaj kopuje itn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tiste cene v MS niso svete! Malo poglej kakšne bedarije piše za kombinezone iz preteklih sezon...Čisti nategator...

Glede cen v labi pa se strinjam in bi bili res lahko malo bolj fleksibilni kar se tiče kakšnega popusta...Sploh če kupiš robe za 2000€

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel, kako gledajo na omenjeni problem trgovci pri nas ali v aut/ita. Mogoče jih to sploh ne moti, jaz sem povedal, kako jaz to vidim in da pač takih nakupov ne počnem. Hilton, glede na tvoje ego-tripe pa sploh ne pričakujem, da bi zaradi MOJEGA mnenja spremenil SVOJE. Vsak bo še naprej počel, kot mu paše. Kar se tiče pa popustov, ki iz nekega ne vem katerega razloga VEDNO morajo biti, pa itak ne pridemo do konca. No, I rest my case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tiste cene v MS niso svete! Malo poglej kakšne bedarije piše za kombinezone iz preteklih sezon...Čisti nategator...

Glede cen v labi pa se strinjam in bi bili res lahko malo bolj fleksibilni kar se tiče kakšnega popusta...Sploh če kupiš robe za 2000€

LP

Vmes imaš kombinezone Dainese, Alpinestars iz preteklih sezon znižane cca 30-50% - sicer pa kombinezon verjetno prej sam pogledaš kot kupiš, če pa se spoznaš na kombinezone pa itak veš vse o modelu in ti je opis odveč...

Je pa res, da ima samo ta boljšo kvaliteto - torej za nekoga, ki kupuje dober kombinezon za 250 eur ali še manj ta trgovina ni pravi kraj...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tiste cene v MS niso svete! Malo poglej kakšne bedarije piše za kombinezone iz preteklih sezon...Čisti nategator...

Glede cen v labi pa se strinjam in bi bili res lahko malo bolj fleksibilni kar se tiče kakšnega popusta...Sploh če kupiš robe za 2000€

LP

proda pa vec kot vsi ostali :naughty: tako da. vsak naj kupi kje mu srce poželi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MO: :closedeyes:

Kako to, da s samo probo neke moto opreme nimajo preblema naši sosedje AUT/ITA? A je Slo. prodajacem težko

nekaj nazaj zložiti/pospraviti? Nej se kušnejo nekam, če jim je prav ali ne, zato so izbrali to delo. S tem, ko probavaš

neko zadevo na sebi zgolj, zaradi ustreznosti je povsem normalno, ker je žal ne moreš na "uč" kupiti. S kakšno politiko

ti vstopaš v trgovino je pa od vsakega posameznika problem ali strategija. Na koncu pa itak pride vedno do $$$$, kjer jih

misliš pustiti.

:rolleyes:

ok.. še moja izkušnja s trgovci.. ni ravno glede opreme, pač pa glede motorja..

peljem pred par dnevi mimo Suzuki Odarja in vidim novo Hayabuso v salonu... firbec ne da miru, grem pogledat... Vljudno vprašam gospoda na šalterju, če se lahko usedem na motor, kar mi prijazno dovoli, le opomni me, naj pazim na morebitne zadrge na jakni, da ne bom naredil prask. Zahvalim se in grem pomerit motor. Ravno sem se dobro namestil, ko skozi vrata iz ozadja vstopi mlajši trgovec in sitno zasika, da mu ne bom prefukow al razfukow motorja sredi salona, kot se je (po njegovih besedah) lani dogajalo... Halooo!!!! Tak odnos s strankami!?

Ko si ogledam še novega B-Kinga (žvau), stopim do šalterja in ponižno vprašam, če morda načrtujejo kakšen promocijski dan oz. testne vožnje z novo Buso....

Kaj!!!!! Kaj sem si dovolil vprašati!!!! :headbang:

Tip me pogleda, kot da sem priletel z lune in me vpraša, češ kaj boš pa na testni vožnji videl, izkusil, saj je itak vse samoumevno...

Kaj? Odziv srak na novo barvo motorja!!! :headbang:

Vozne lastnosti, za začetek.. moron...

Ko sem mu pojasnil, kaj me zanima, me je sitno napotil k drugim prodajalcem, k Panigazu na primer...

lepo sem se zahvalil in odkopitljal... tistih vrat res ne prestopim več in bom zagotovo raje šel drugam (recimo k Panigazu, kot mi je predlagal.. ) :closedeyes:

Naj poudarim, da sem samo vprašal o možnost testne vožnje in nisem bil niti malo vsiljiv. Za Buso sem spraševal, ker imam motor istega/podobnega ranga in nakup Hayabuse tudi ni čisto izključen za kdaj v prihodnje... predvsem zaradi potovanja v dvoje.. ( ravno zato me je zanimala nova Busa)

Ne predstavljam si, kako sploh prodajo kakšen motor ob takšnem odnosu do strank.. po njihovi filozofiji bi se torej motorji prodajali preko spletnih trgovin :headbang:

Morda pa sem na tak odnos naletel zato, ker ne nosim zlate ure, ketne okrog vratu in se nisem pripeljal z novim BMW-jem...

Glede tega naj samo omenim mojo izkušnjo s kupci.. Sem na AC videl, ko je prišel človek direktno iz gradbišča, umazan do ušes, v delovni obleki naročat novega ML (ki je komaj prihajal ven), s tako dodatno opremo, da je glava bolela. Ko je vstopil, ga mlajša trgovka ni je*ala dva posto, a jo je šef takoj seznanil s kom ima opravka in da je človek redna stranka..

Vem še za par podobnih primerov..

Recimo, ko je eden premožnejših ljudi v mojih koncih šel po nov avto direktno iz vrta v škornjih .. z ženo se je skregal zaradi njenega avta, ki se je zopet pokvaril, pograbil keš in šel naravnost v Mercedesov salon po nov avto... Mulci za šalterjem so se mu smejali in ga niso resno jemali.. ko je prišel nadrejeni in tipa takoj spoznal, je bilo že prepozno, ta se je obrnil in šel v Maribor v BMW-jev salon.... Ne sodi po videzu... :nono:

sicer pa taki trgovci itak slej ko prej odletijo kot "knof iz gat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak dober kombinezon za 250€ res ne moreš dobiti, mogoče če gledaš price/performance ceno drugače pa veš kje se začnejo cene dobrih kombinezonov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak dober kombinezon za 250€ res ne moreš dobiti...

Razen, če je s kamiona padu :whistle: Drgač se pa strinjam s tabo: iz štacune za 250 :hmm: Ne vem no, prej NE kot JA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak dober kombinezon za 250€ res ne moreš dobiti, mogoče če gledaš price/performance ceno drugače pa veš kje se začnejo cene dobrih kombinezonov.

Za tak denar pa se lahko dobi uredu rabljen kombinezon, kar je sigurno boljsa odlocitev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton... a mi lahko poslikaš, kake so tele tvoje M-TECH Extreme rokavice še z druge strani.

lahko ja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvoli rokavice. jaz sem 1005 zadovoljen , ker usnje mehko alpinestars mi ni odgovarjal( mam roke ginekologa) :naughty:

post-16508-1205850681_thumb.jpg

post-16508-1205850697_thumb.jpg

post-16508-1205850704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvoli rokavice. jaz sem 1005 zadovoljen , ker usnje mehko alpinestars mi ni odgovarjal( mam roke ginekologa) :naughty:

Ma ja.. Damjan je men isto reku dons... samo kaj, ko smo pa eni bolj "gozdarji"

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja.. Damjan je men isto reku dons... samo kaj, ko smo pa eni bolj "gozdarji"

Hvala

glej kupi. jaz sem pomisleke mel. pa šivi so tudi fenomenalno narejeni in vse.... pride se zdaj ibercug enodelen m tech da vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pol leta sem shujšal za dobrih 6kg in Dainese Flanker, ki sem ga kupil pol leta nazaj mi je ratal prevelik :wacko:  

Kombinezon ni dal čez niti ene vožnje - je POPOLNOMA nov, še z nalepkami na znakcih, visel v omari od nakupa. Dainese Flanker št. 52 - siv/bel/črn. Za ceno se bomo pa zmenil, da bo obojestransko zadovoljstvo.

post-17306-1206037740_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še v tej temi vprašal, se mi namreč kar malo mudi da zadevo zrihtam pred ta veliko sezono. Imam usnjeno jakno M-tech ter Berik hlače (na hlačah oba dela zadrge) pa bi rabil nekoga v LJ ali okolici, ki bi mi zamenjal zadrgo na jakni, da bi lahko zapel skupi oba dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še v tej temi vprašal, se mi namreč kar malo mudi da zadevo zrihtam pred ta veliko sezono. Imam usnjeno jakno M-tech ter Berik hlače (na hlačah oba dela zadrge) pa bi rabil nekoga v LJ ali okolici, ki bi mi zamenjal zadrgo na jakni, da bi lahko zapel skupi oba dela.

pred leti so mi zrihtal oz.menjal zadrgo na Dainesevem dvodelcu

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom še v tej temi vprašal, se mi namreč kar malo mudi da zadevo zrihtam pred ta veliko sezono. Imam usnjeno jakno M-tech ter Berik hlače (na hlačah oba dela zadrge) pa bi rabil nekoga v LJ ali okolici, ki bi mi zamenjal zadrgo na jakni, da bi lahko zapel skupi oba dela.

Jaz sem dal zadrgo na usnjenem kombinezonu (hlačah) zamenjati kar lokalnemu čevljarju, ki je dobro opravil svoje delo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zadrga se nebi šivala direktno na usnje ampak na podaljšek iz blaga, ki je prišit na podlogo. Upam da razumete. Mogoče bi pa to znala narest tudi kakšna šivilja?? Samo da mi nebi pol takoj ob padcu zadrge raztrgal.

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se potem do kakšne šivilje, ki zadevo pozna in ti bo povedala, če lahko to naredi....razen če morda že tu kakšna bere tvoje poste.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pol leta sem shujšal za dobrih 6kg in Dainese Flanker, ki sem ga kupil pol leta nazaj mi je ratal prevelik :wacko:

Kombinezon ni dal čez niti ene vožnje - je POPOLNOMA nov, še z nalepkami na znakcih, visel v omari od nakupa. Dainese Flanker št. 52 - siv/bel/črn. Za ceno se bomo pa zmenil, da bo obojestransko zadovoljstvo.

post-17306-1206037740_thumb.jpg

Mogoče pa se ti splača vse skupi malo predelat. Inde Vransko bojda dela čudeže :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zadrga se nebi šivala direktno na usnje ampak na podaljšek iz blaga, ki je prišit na podlogo. Upam da razumete. Mogoče bi pa to znala narest tudi kakšna šivilja?? Samo da mi nebi pol takoj ob padcu zadrge raztrgal.

ne šivaj zadrge na podlogo.. jo bo takoj razprlo, tebe pa sleklo do ušes... MHO :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš prav, zdajšnja zadrga prišita na podlago res ne vliva preveč zaupanja.Tale zadrga na jakni je pomoje bol namenjena temu da ti ne piha za kombinezon, kot pa da te ne sleče pri padcu. Nasprotno pa zadrga na hlačah zgleda kar vredu. Bom bom mal okol poklical če bi mi kje predelali to zadevo. Sam pomoje ti pri orng padcu strga vsako zdrgo. :headbang: No vsaj oprijet je v nulo...

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomoje ti pri orng padcu strga vsako zdrgo. :headbang: No vsaj oprijet je v nulo...

To absolutno ne sme. Tudi pri "orng" padcu mora zdržati zadrga jakne in hlač in temu je vse skupaj tudi namenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!