Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

kak si ti praktičen :D

jz sm pa rajši shujšala da je šel ok gor, še lažje kot lani ... :grupni:

se mi zdi da je tole bolj dajanje potuhe :D vsaj meni bi bilo.. če bi mi vsako leto malce stegnil kombinezjon :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je tole bolj dajanje potuhe :D vsaj meni bi bilo.. če bi mi vsako leto malce stegnil kombinezjon :hmm:

Raztegovanje na lansko mero; je šel čez zimo skup; malo bolj pozorno preberi zakaj sem ga raztegoval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: sm dobro prebrala nič bat.. mal te zajebavam :whistle:

je pa fajn ko bi se to dalo tudi za druge namene.. drugače pa mene kombinezjon tudi žuli na bokih (kosteh) če spodj ne dam še enih hlač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih teče beseda o kombinizonih zanim me kje bi mi ga lahko malo zakrpali in pofarbali na določenem deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kdo se v praksi bolje obnese: 1 delni ali 2 delni usnjen kombinezon, verjetno ima 2 delni kakšno slabost, ker ni iz enega dela ali se motim?

Hvala za odgovor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 delni se definitivno lazje, hitreje obleče. ampak ves zadrga pa je zopet vprašljiva pri padcih. no jaz sem se za 2 delca odločil predvse zaradi praktičnosti... za na pisto pa bi izbral enodelnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako kot je napisal hilton, za na pisto enodelen, za na cesto (pa tut včasih na pisto) pa dvodelen.........saj tiste zadrge niso tok švoh da bi jih strgalo, pa pomisli, kako boš sredi furce nekje dlje slekel enodelca in šel na WC, imaš dve možnosti: ali ga čisto slečeš in greš v samih gatah na WC, ali pa slečeš samo zgornji del in se spodnji namaka v tiste luže po tleh v javnih WCjih, pa glede na to da voziš Z750 bo dvodelen vsekakor boljša izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ko veckrat na vp pritisne :unsure: odpade enodelec. aja saj tudi z 2 delcem je čudes na vp it :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je, sam niti približno ne tko kot če bi mel enodelca..........se točno spomnim ko sem se sam odločal med enodelnim in dvodelnim, pa sem prebral to temo o kombinezonih.......in je samo eden omenil: pomisli kako greš na wc z enodelcem :whistle: sem se takoj odločil za dvodelca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

ker se mi zdaj res ne da pa tudi časa nimam, da bi prebral 92 strani :slap: mi naj nekdo pove, zakaj so kombinizoni znamke Probiker ki jih imajo v lujziju že tako slabi, oz kaj imajo za slabost :hmm: :?

nekaj sem že bral šinfanja o njih samo sem ze pozabil kaj in kje ;)

lp

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem jih ene par srečov pa so bli zadovolni s kombinezoni, edino kdo je pojamral za zadrgo, kar se pa da hitro zamenjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OLiii :D

Odločam se za nakup dvodelnega kombinezona tam nekje do 600 € ... zei sm pa gledo TEGA Vanuccijevega (Probiker odpade, sej vete kk je) in me zanima če ma kdo kake izkušnje, pa kvaliteta and so on :winkiss:

Have Fun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odličen kombinizon za ta denar.. sam ga imam in ga morem res pohvalit..

odličen kroj...

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OLiii :D

Odločam se za nakup dvodelnega kombinezona tam nekje do 600 € ... zei sm pa gledo TEGA Vanuccijevega (Probiker odpade, sej vete kk je) in me zanima če ma kdo kake izkušnje, pa kvaliteta and so on :winkiss:

Have Fun

daj malo napiši, kaj te je slabega s probikejrejm :unsure: ;) , razen zadrg. to je že Dolenc™ povedal

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj malo napiši, kaj te je slabega s probikejrejm :unsure: ;) , razen zadrg. to je že Dolenc™ povedal

lp

Sei ubistvo ni nič tk slabega, pač sei veš kk pravijo, malo dnarja, malo muzike ... ni to neka kvaliteta, sam sm tut hoto kupit probikerja, ampak bom še zdei mal zravn našparo in dal raiš za neki kar je bol kvalitetnega in varnega, kot naprimer Berik, Dainese, Spyke, Vanucci ...

Odvisno kk je kombinezon tut skup šivan, kk kvalitetni so šivi, da ti ne "razpade" ko padeš ... :winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da ti ne "razpade" ko padeš ... :winkiss:

jaz nikoli ko se odpravim od doma ne računam na padec ;) , če bi, bi verjetno ostal kar doma :grim .

malo heca, treba je imet pazko, pa te se še kaj zgodi :(

ne saj v bistvu se zdaj še manj zaščiten kot s katerim koli poceni kombinizonov, ker imam usnjene hlače brez ščitnikov pa tudi jakna je brez vsakega ščitnika, sem imel prej čoperja, pa sedaj na nakedu tudi ni tak napačna obleka. edino ščitniki me skrbijo, ker jih sedaj nimam :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi pa jasno kako lahko naročiš kombinezon preko neta.Kako veš da ti je prav???

ne boš zdej dobil ene cifre pa je prevelik,pa ga boš nazaj poslal pa novga dubu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi pa jasno kako lahko naročiš kombinezon preko neta.Kako veš da ti je prav???

ne boš zdej dobil ene cifre pa je prevelik,pa ga boš nazaj poslal pa novga dubu,...

meni tud ni jasno :unsure: sem pa že nekje omenil, da kar se tiče opreme za osebo jo je pa potrebno 100% prej sprobat, saj ima vsaka firma svoj kroj bla bla bla.. no samo moje mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!