Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Nje nje nje.. nevem še, pač tam 300€ bom dal, 10 čukov gor/dol. Boljše že kot navadna oprema oz jakna in kavbojke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerga pa?

a kerga od tuki?klik

un za 209€ je prov hud.

meni je tud tale še najbolj všeč od probikerja :whistle: bom verjetno vmes stopil v graz da ga sprobam :krneki:

ali pa če počakam do novega leta, ko bodo vanucciji 50% cenejši, samo vmes je še veliko km, res pa je, da meni ni take sile, ker opremo imam, ni pa neke zaščite pred udarci, če bi se že kaj takega zgodilo :unsure: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dejte mi neki povedat? jst sm visok 184 kupu sem pa kombinizon k sm bil enih 175. in zdej k grem je v ovinek sploh nemorem dat v stran dol noge ("na koleno") ker me tok špona (btw zredil sem se tudi kakih 15kil) a je to možno?

ker se mi je zmeri čudno zdel da sem nagnjen bolj kot kolegi al na koleno ne morem jet ker me tolk špona...

jebena situacija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dejte mi neki povedat? jst sm visok 184 kupu sem pa kombinizon k sm bil enih 175. in zdej k grem je v ovinek sploh nemorem dat v stran dol noge ("na koleno") ker me tok špona (btw zredil sem se tudi kakih 15kil) a je to možno?

ker se mi je zmeri čudno zdel da sem nagnjen bolj kot kolegi al na koleno ne morem jet ker me tolk špona...

jebena situacija :lol1:

jebat ga... drug kombinizon :grim , druge ni :grrr . če si za 10 cm zrasel ti sigurno kombinizon tudi v rit leze, ko samo stojiš (če imaš enodelnega)... se mi je podobno zgodilo z enim delavskim kombiniznom, ki sem ga imel za v hosto po drva... ;)

lp

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa zanima kako usnjen kombinezon konzervirati za dalj casa, ker sem ravno prodal kobilico? Ce sem v napacni temi me usmerite drugam, rad pa bi en hiter info, da ne berem cele teme 93 strani.

hvala in LP

Prodam tudi kup opreme, v kratkem bo na malih oglasih: jakna hlace (goretex + usnje), za cca 190 cm, in pa enako za 170- 175 cm. rokavice st 8, 2 x rokavice st 11 in celado shark RSF, L 57

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. Mene pa zanima kje bi dobil najceneje ali pač poceni, m-techov nkp kombinezon? če slučajno kdo kej ve.. l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. Mene pa zanima kje bi dobil najceneje ali pač poceni, m-techov nkp kombinezon? če slučajno kdo kej ve.. l

041 362 958 - Damijan

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.100€ ? sem se že pozanimal, nekje sem zasledil da se jih dobi po 850€, če se ne motim... lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tega Berik modrga:

ls2-4284-bk-blue-black-whit.jpg

Nimam nobenih pripomb.

Je perforiran pa elastični deli na pregibih.

tak da super.

No edin lahk bi dal pr straneh na zunanjo stan še kak žep z zadrgo za kak mobitel al kej.

Edin to pogršam.

Dal pa sem 500€ v akciji na Dunaju. (Bike Expert)

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam čisto na frišno Alpinstarsovega. Super se počutim v njemu.

sg-1-2pc-blk-red.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi v mursko pa se zmeni za ceno- ceneje ga ne bos dobil nikjer :rolleyes: če si resen bo cena dobra. to ti zagotovim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. Mene pa zanima kje bi dobil najceneje ali pač poceni, m-techov nkp kombinezon? če slučajno kdo kej ve.. l

Moto Charlie S.n.c.

34148 Trieste (TS) - Via Valmaura, 33

040 828165

lahko pa poveš konfekcijsko št. in pokličem jaz, da jih še vprašam, če ga sploh imajo na zalogi (+ za ceno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem nov dvodeln kombinezon za ceno okol 600 € ... ma kdo kak zanimiv predlog ... ugoden kakovost-cena ?

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem nov dvodeln kombinezon za ceno okol 600 € ... ma kdo kak zanimiv predlog ... ugoden kakovost-cena ?

jaz sem najprej razmišljal o probikerju, zdaj sem se pa odločil da bom čim prej vzel tega klik :krneki:

mislim da zadostna kvaliteta in zaščita za na cesto na nakedu :unsure:

je nekje v tvojem cenovnem razredu ;)

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Rabil bi 48 številko. hvala lp

48 imajo trenutno na zalogi samo v belo modri barvi. Če želiš katero drugo pač naročiš.

Znižana cena pa je 849€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi dobil 2 delni kombinezon s ščitniki (enega najcenejših) za mojo dečvo?

Vozi se skoraj nič z mano zato bi kej poceni ki pa je vseeno bolj kot kavbojke.

Gledal sem probiker-ja sam ni tolk malih cifer!?

Je pa velikosti 165cm konfekcijske 36!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v tej temi vprašal, če bo kaj narobe me prosim preusmerite v pravo temo. Zanima me za jeans hlače iz kevlarja in z ščitniki, kakšno je vaše mnenje o njih in ali so dovolj varne? To mislim uporabljat za krajše furce po mestu v kombinaciji z cordura jakno v vročih poletnih dneh. Dobordošli tudi kakšni nasveti kje se jih da ugodno kupit.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga. ki bi mi bil pripravljen zašit nazaj moj kombinizon. ob padcu mi je spustil šiv.

potem me pa še zanima če se da usnje na novo pobarvat, in kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga. ki bi mi bil pripravljen zašit nazaj moj kombinizon. ob padcu mi je spustil šiv.

potem me pa še zanima če se da usnje na novo pobarvat, in kje

:topic: :topic: Odgovore na to poišči v ustrezni temi... (popravilo kombinezonov),...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v tej temi vprašal, če bo kaj narobe me prosim preusmerite v pravo temo. Zanima me za jeans hlače iz kevlarja in z ščitniki, kakšno je vaše mnenje o njih in ali so dovolj varne? To mislim uporabljat za krajše furce po mestu v kombinaciji z cordura jakno v vročih poletnih dneh. Dobordošli tudi kakšni nasveti kje se jih da ugodno kupit.LP

Jst tut pocas nameravam v nabavo cesa podobnega...

Imas TUKAJ ze nekaj napisanega...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga. ki bi mi bil pripravljen zašit nazaj moj kombinizon. ob padcu mi je spustil šiv.

potem me pa še zanima če se da usnje na novo pobarvat, in kje

Inde Vransko tudi popravljajo usnjene kominezone. Menda delajo skoraj čudeže. Gospa Vida, -031/644-922 Delajo do treh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!