Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

rokavice so rdeče zato ker jih mam že 2 let ! ok ! so od m-techa in mi koristijo odlično zato ni potrebe po nakupu novih. Ja pr motobee sm kupu. Odlična prodajalna ter še boljši trgovec, vam ga vsem priporočam ker človk res odlično svetuje in si vzame čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20330-1213265615_thumb.jpg

tole za 640€, je vredno?

Pomoje bi ti ga lahko dobu tud ceneje.

Če te zanima kaj več, me obvesti po (ZS).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tukej napišem k se mi zdi da sm prvič malenkost temo zgresu ;)

dejte mi neki povedat... zanimajo me velikosti... ubistvu me zanima primerjava velikosti Berik prot ostalim znamkam. so šteilke večje manjše kroji ožji? sm dons mal probavov pa me precej tišči čez rame tako 54 kot 56 samo da mi je 56 po ostalih delih telesa poj ze skorej presirok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin:

no pa sj kr kul zgleda vse skup! :OK:

Jst sam upam da te ostali na cesti vidjo k je vse črno. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tukej napišem k se mi zdi da sm prvič malenkost temo zgresu ;)

dejte mi neki povedat... zanimajo me velikosti... ubistvu me zanima primerjava velikosti Berik prot ostalim znamkam. so šteilke večje manjše kroji ožji? sm dons mal probavov pa me precej tišči čez rame tako 54 kot 56 samo da mi je 56 po ostalih delih telesa poj ze skorej presirok...

Berik - Dainese. Ista številka Berik me je po rokah tako tiščala in ščipala, na pregibu okol komolcev, da sem fasu podplutbe, mater sem bil k en narkič tam v štacuni :D Zdej ne vem, al je to zgolj trši usnje al so dejansko malenkost večje/udobne številke od Dainesa.

Pejt obvezno probat še ostale firme/kroje (Spyke, Dainese, Alpinestars, M-tech ...). Jest M-Techa nisem nikol probu, pa me prav na hudičevo firbec matra, ker kukr slišim ga zlo pohvalijo - kvalitetno, mehko usnje, udoben, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tule vprašu.

Zanima me s čim vi "pucate" kombinezon? Dobijo se neke kreme ki jih razmažeš po kombinezonu. Kje se jih da kupiti in katera je najbolša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste kreme se zato da usnje ne postane trdo oz. da kombinezon ostane tak kot nov, puca se ga pa z mokro bombažno cunjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tule vprašu.

Zanima me s čim vi "pucate" kombinezon? Dobijo se neke kreme ki jih razmažeš po kombinezonu. Kje se jih da kupiti in katera je najbolša?

Očistiš z vodo in uporabo negaresivnega čistila (kakšno milo za roke bo čisto ok). Namažeš pa ali s kakšno izmed teh krem ali pa kar z Niveo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite?

Katera bi bila boljša??

REVIT, pribljižno 370 EUR

IXS, pribljižno 380 EUR

Definitivno REV'IT jaz osebno sem kupil moji njihov kombinezon in moram povedat,da je zadeva zelo na nivoju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tule vprašu.

Zanima me s čim vi "pucate" kombinezon? Dobijo se neke kreme ki jih razmažeš po kombinezonu. Kje se jih da kupiti in katera je najbolša?

Jaz z navadno Niveo mažem, pa je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tule vprašu.

Zanima me s čim vi "pucate" kombinezon? Dobijo se neke kreme ki jih razmažeš po kombinezonu. Kje se jih da kupiti in katera je najbolša?

Jih ne. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa Nivea al pa krema 48 obnese na rokavicah? Se lepo vpije v usnje pa to? S kombinezonom še nimam takih problemov, v roke pa precej švicam, tko da bi mogu rokavice kar redno mazat - bohnedaj pa, da mi mastne ratajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa Nivea al pa krema 48 obnese na rokavicah? Se lepo vpije v usnje pa to? S kombinezonom še nimam takih problemov, v roke pa precej švicam, tko da bi mogu rokavice kar redno mazat - bohnedaj pa, da mi mastne ratajo.

Jaz jih spodaj ne mažem, samo zgoraj na vsake toliko. Mislim pa, da nebi smelo bit problema z drsenjem v primeru če namažeš spodaj, samo ne smeš pretiravat in namazat samo toliko, da se lahko vse vpije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!