Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Nee, to sam sprašujem tko kot info, ker sm mislu nasledn tedn it v gradec pogledat (v louisa)-če bo cajt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, jst sm mal gledu u louisu kobinezone is sm vidu da imajo une vanuci kombinezone v akciji. Pa me zanima tisti, ki ste imeli ta kombinezon ali pa koga poznate ki ga je mel, če je kej dobr. Pa še to če ga naročm jst ne dobm drsnikov zravn, ane.

Ta vanucci je zakon, 2 sezoni in 2 padca kasneje še vedno super opravlja svojo vlogo. Za ta, denar, kot ga trenutno ponujajo ja pa praktično zastojn, če ti bo prav nimaš kaj premišljevat :)

Moraš pa drsnike naročit posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vanucci je zakon, 2 sezoni in 2 padca kasneje še vedno super opravlja svojo vlogo. Za ta, denar, kot ga trenutno ponujajo ja pa praktično zastojn, če ti bo prav nimaš kaj premišljevat :)

Moraš pa drsnike naročit posebej.

Vau...za drsnike se mi pa je zdel da treba posebi naročit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj bi vi priporočali...

First Alpha 2delni kombinezon iz TCmotoshopa

al VanuccIi ART VIII iz Louisa

Zanima me predvsem kakšna je kvaliteta šivov pa to.

Nekako me bolj k First uleče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za First sem že slišal, da se ni dobro obnesel (počil po šivih). Medtem, ko za Vanucci-ja slišim same pohvale.

Jaz bi vzel Vanuccija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno Vanucci :) Art VIII je pred par leti bil z magovalec Motorradovega testa 9 ali 11 kombinezonov do 700eur, medtem ko tudi jaz okoli Firsta ne slišim prav veliko pohval. Sicer imam jakno first, ki ni tako slaba, ampak ježki so pa res takoj stran vsi popadali, ker so šivi popustili. Moj Vanucci je po drugi strani še brezhiben :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kod ve kako se pa kej obnesejo Probikerjivi kombinezoni????

Imam samo hlače, so ble bolj poceni in so se mi pri padcu(100-110km/h) raztrgale po šivih kjer je stičišče usnja in elastične robe. Usnje je samo malenkost popraskano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam samo hlače, so ble bolj poceni in so se mi pri padcu(100-110km/h) raztrgale po šivih kjer je stičišče usnja in elastične robe. Usnje je samo malenkost popraskano.

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za First sem že slišal, da se ni dobro obnesel (počil po šivih). Medtem, ko za Vanucci-ja slišim same pohvale.

Jaz bi vzel Vanuccija.

Emmm... po mojem je problem pri Firstu ta, da so šivi ravno tam, kjer se rdsaš... in tko šiv spusti (preiskušeno :grim) Prpopam sliko, ko pridem domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj bi vi priporočali...

First Alpha 2delni kombinezon iz TCmotoshopa

al VanuccIi ART VIII iz Louisa

Zanima me predvsem kakšna je kvaliteta šivov pa to.

Nekako me bolj k First uleče...

Za 1. si že v štartu zafuku ker si omenil TC mootoinneki...

Za 2. je pa super edin kar pač ni neki firma za hvalt tko k Alpinestars drugače super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala..

Grem ob priložnosti gor iskat, upam da tele akcije ne bo še tako kmalu konec akcije. :worship:

Akcije same ne, grejo pa kombinezoni, vsaj une standardne cifre! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko čistite kombinezone bele barve ( berik ) ko postanejo že skorajda črni in rdeči od mušic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko čistite kombinezone bele barve ( berik ) ko postanejo že skorajda črni in rdeči od mušic

Težko; vse mušice oziroma njih obarvanje se nikdar ne spravi dol; še posebej ne po ramenih.

Kombinezoni bele barve, iziroma svetlih barv, postanejo z leti zelo grdi (uamazanija, ki se zažre), zaradi česar jih kupujejo tisti, ki kombinezone pogosto menjujejo (in vsak da ribajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko čistite kombinezone bele barve ( berik ) ko postanejo že skorajda črni in rdeči od mušic

Vzemi brisačo jo ovlaži z vodo in nato vlažno položi po kombinezonu. Počakaj nekaj minut in obriši omazanijo dol. Nato pa še z suho, da kombinezon ne ostane vlažen.

Jaz osebno po vsaki vožnji očistim kombinezon. Tako se izogneš še večjemu številu "svinjarije" po naslednji vožnji.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko čistite kombinezone bele barve ( berik ) ko postanejo že skorajda črni in rdeči od mušic

Kokr je napisal HiperaktivniJaka: voda in brisača.

Jest za kako bolj trdovratno umazanijo uporabim še blago milnico in ščetko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest za kako bolj trdovratno umazanijo uporabim še blago milnico in ščetko :grim

Pa a veš, da se ti po ščetkanju ne bo več tako svetil. C c c, to ne bo dobro! :grrr

V skrajnem primeru se lahko da kombinezon ponovno barvati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a veš, da se ti po ščetkanju ne bo več tako svetil. C c c, to ne bo dobro! :grrr

Kaj ne... a nč reklam ne gledaš? Sej poj z zobno pasto letim čez, se sveti bolj kot nov :winkiss: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen nasvet za neko dobro kremo za usnje namazat, da kombinezon ostane mat ko zdaj ko je nov?!! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen nasvet za neko dobro kremo za usnje namazat, da kombinezon ostane mat ko zdaj ko je nov?!! ?

Tako, da se dobro upija.

Predlagam, da probaš 48 (krema za roke) na kakem delu kombinezona, da boš vidla, kako upija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje v Ljubljani ali okolici bi se dalo probati Alpinestarsove kombinezone?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!