Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Lp,

če ima kdo bel kombinezon, me zanima če ga je težko očistit po daljši vožnji (mušice razlimane itd.)?

1.lahko

2.srednje

3.tezko

:hmm:

4.nikoli več......

Na kombinezonu imam eno belo črto in nikakor noče več bit bela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Lp,

če ima kdo bel kombinezon, me zanima če ga je težko očistit po daljši vožnji (mušice razlimane itd.)?

1.lahko

2.srednje

3.tezko

:hmm:

2. jz mam belo črnega in ga sčistim z mokrimi robčki in gre čist ok je pa res več dela kot z črnim predelom!Ti lahk pošljem slike kak zgleda pa je je dal kr neki km skozi pa 4sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! mam en vprašane... imam kombinezon spyke dragon star okoli 1 leto in me zanima koliko je vreden?? cena novega je bla 750€...aja kombinezon je malo podrsan.. spodaj imate slike

post-16378-1228592776_thumb.jpg

post-16378-1228592817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
je kdo kaj gledal kombinizone v trgovini motobee v koloseju maribor.

kakšno je vaše mnenje glede kvalitete ker je cena proti drugim kar majhna.

še en link tega ki mi je všeč http://www.bolha.com/oglas3278441/2-delni-...port-mat-orange

Jaz sem ga lani kupil v omenjeni trgovini. (črnega!) Mnenje: Zadovoljen! :D

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si lani probal onega za 350 eur..Glede na ceno niti ni tako slabo za moje pojme...Boljše oz. varnejše je sigurno kot 3/4 opreme iz blaga oz. cordure, pa še vredu občutek sem imel v njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 stopim pogledat, da vidim če je trgovina :unsure:

morti bode tam kakšen vredi hrbteničnik oz želva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo kaj gledal kombinizone v trgovini motobee v koloseju maribor.

kakšno je vaše mnenje glede kvalitete ker je cena proti drugim kar majhna.

še en link tega ki mi je všeč http://www.bolha.com/oglas3278441/2-delni-...port-mat-orange

Jep, majo krave, kar na kolutih perajt za poceni kombinezone....recesijapress.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se opravicujem moderatorju za odpiranje prejsnje teme.

No pa se tule potem vprasam

Lp.Kupoval sem kombinezon,nakar me je vceraj prodajalka prepricala da ta ki sem ga potem kupil, odlicen zame.Je sicer št.50 (manjsega ne spravim gor),vse bolj se mi zdi da mi je cez hrbet oz pod rokami prevelik.Tudi v rokavih ni cisto tesen.Rad bi se vase mnenje.tnx

12022009472.jpg

12022009473.jpg

12022009475.jpg

12022009477.jpg

12022009480.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko kot so ostali napisal v prejšni temi, zgleda mal prevelek, ampak če se dobro notri počutiš je to to, prjelo se te bo pa usnje vseeno ko boš švicnu notri :)

Se pa usnje še prilagodi in zmehča malo med vožnjo, tako da je bolj udobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko kot so ostali napisal v prejšni temi, zgleda mal prevelek, ampak če se dobro notri počutiš je to to, prjelo se te bo pa usnje vseeno ko boš švicnu notri :)

Se pa usnje še prilagodi in zmehča malo med vožnjo, tako da je bolj udobno.

ja raztegnu se bo, pa mu bo še bolj prevelik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim da ni finta v kroju ampak ti je enostavno prevelik..

praviš da manjšega ne dobiš gor?

ja sam ga res ne moreš ker je enodelni.. bi rabil nekoga da ti pomaga..

48 bi ti bil morda taman.. 50 mam jaz cifro pa me je kr nekaj več skup.

lp

aja.. update..

kombinezon se še za par % raztegne in če ti je novi prevelik pol boš se čez leto dni

vozil v usnjenem žaklu.. preverjeno na sebi, tud sam sem kupil prvega prevelikega.

kombinezon ti more bit tesn in te ko je vov žuli.. ampak ko se vsede po

par 100km pa ti je kot druga koža..

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soditi po fotografiji je težko, vendar bi rekel, da kombinezon stoji normalno, glede na znamko. (v končni fazi se tistih 100 euro za cenejše nikdar ne povrne)

Moraš vedeti, da ima vsaka znamka kroj za določeno postavo. Ta kombinezon je za bolj čokate ljudi.

Imaš samo eno možnost; kupiti Dainese Steel enodelec za 900euro ali pa Berik za 500-600euro v Italiji (trgovina v Bologni).

Pozdravi

p.s.

za na motor ta kombinezon ni (pa ne zaradi tega kako se nosi, ker tako slabo spet ni).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jaz mislu, da se ne bom spravu v številko 50. Sem ga navlegu do riti, pa obupal in probaval 52.

Ko sem bil naslednjič v isti trgovini, me je drugi prodajaelc začel prepričevati, da je prevelik in moral sem navleči številko 50. Težko je blo ampak po 20ih minutah v kombinezonu sem že normalno počepnil in me ni več tako zelo tiščal.

Jaz sem na koncu izbral 50, kako se bo obnesel bomo pa skozi sezno videli, saj je še čisto nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za mnenje,ravnokar sem prisel domov,naredil sem 80km malo po gorenski (matr je mraz)morm rect da obcutek na motorju v kombinezonu je kul,tudi zdi se mi da ko si enkrat v pravem polozaju na motorju se sele kombinezon vsede kot se mora,vendar ce se bo se raztegnil bo pa kriza,tko da bom probu zrihtat da ga vrnem.

P.S. mogoce kdo ve kak je postopek ce vzames robo na obroke prek bankredit-a,a se to lahko potem "skensla"?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za mnenje,ravnokar sem prisel domov,naredil sem 80km malo po gorenski (matr je mraz)morm rect da obcutek na motorju v kombinezonu je kul,tudi zdi se mi da ko si enkrat v pravem polozaju na motorju se sele kombinezon vsede kot se mora,vendar ce se bo se raztegnil bo pa kriza,tko da bom probu zrihtat da ga vrnem.

P.S. mogoce kdo ve kak je postopek ce vzames robo na obroke prek bankredit-a,a se to lahko potem "skensla"?lp

uf, tole zgleda res malo preveliko, še posebej, če računaš, da se unje raztegne malo po obliki telesa, se pravi se bo prilagodil na položaj, ki ga maš na motorju. To ti bo preveliko ravno čez hrbet in v rokah.

Probaj še kašno drugo firmo, vsaka ima drug kroj,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: jst bi vzel v zakup malo lufta in upošteval iz prejšne teme @hector-jev nasvet in se malo nabildal/poredil/dodal kkšno mišico nase, zato rabiš max 2 meseca pa še motor ti bo ratal lahek. Lahko pa zamenjaš za manjšo številko. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za mnenje,ravnokar sem prisel domov,naredil sem 80km malo po gorenski (matr je mraz)morm rect da obcutek na motorju v kombinezonu je kul,tudi zdi se mi da ko si enkrat v pravem polozaju na motorju se sele kombinezon vsede kot se mora,vendar ce se bo se raztegnil bo pa kriza,tko da bom probu zrihtat da ga vrnem.

P.S. mogoce kdo ve kak je postopek ce vzames robo na obroke prek bankredit-a,a se to lahko potem "skensla"?lp

Tim, za to mamo urad za varstvo potrošnikov, pa ti bojo vse razložil, so prijazni :P ;)

http://www.uvp.gov.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem nesel danes kombinezon nazaj,sem vzel spyke-ovega st.50,oblekel sem ga sele v tretjem poskusu :lol1:

spet mal modne revije....

13022009488.jpg

13022009489.jpg

13022009490.jpg

lp,tim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!