Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Takle kombinezon od IXS firme, kolk nej bi to blo vredno, približno?

aa49_1.JPGaada_1.JPGab88_1.JPG

A kdo ve kater model je to?

Približna vrednost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...

Predvidevam da je bilo tu že dosti govora o usnju/tekstilu ampak odkrito rečeno toliko je za prebrati da mam skoro malo premalo časa, zato vas prosim če mi lahko svetujete ali vzamem kombinezon z tekstila ali usnja, vem da je usnje lažje očisitit... ampak kot pravijo vsako mnenje šteje... še eno vprašanje ali usnje res takoj premoči kolega ima baje full probleme...

Hvala vsem za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš ducatija monstra kupi usnjeno. Kolega naj kupi kremo za impregnacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se cena vrti okrog 650€

Se pravi da se ga za 330€ splača uzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

v kratkem si grem po kombinezon 2 delni pa me zanima katera velikost bi pribložno bla zame (46-48) sem pa 167 / 60 , res da si bom tam sprobal vse, potem bom kupil vendar me zanima ker če slučajno je zame 46 bi moral prodajalca poklicat naj ga predhodno naroči da si potem lahko vse številke sprobam. izbiral pa bi med: dainese alpinestar M-tech in berik upajmo da bo kateri pasal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...

Predvidevam da je bilo tu že dosti govora o usnju/tekstilu ampak odkrito rečeno toliko je za prebrati da mam skoro malo premalo časa, zato vas prosim če mi lahko svetujete ali vzamem kombinezon z tekstila ali usnja, vem da je usnje lažje očisitit... ampak kot pravijo vsako mnenje šteje... še eno vprašanje ali usnje res takoj premoči kolega ima baje full probleme...

Hvala vsem za odgovore

Jaz sem kupil usneje kr na začetku pa eno dobro tekstilno jakno za v trgovuino službo...

Če odkrito povem ve v obojem počutim super, sam če se pa kaj zgodi je pa usnje kot angel varuh.

Za po dežju pa rabiš še prek obleko ki ne premoči, pa si rešen tudi v mokrih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil usneje kr na začetku pa eno dobro tekstilno jakno za v trgovuino službo...

Če odkrito povem ve v obojem počutim super, sam če se pa kaj zgodi je pa usnje kot angel varuh.

Za po dežju pa rabiš še prek obleko ki ne premoči, pa si rešen tudi v mokrih dneh.

Dežni kombinezon 5€ neprecenljivo za na pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikost bi pribložno bla zame (46-48) sem pa 167 / 60 vendar me zanima ker če slučajno je zame 46 bi moral prodajalca poklicat naj ga predhodno naroči da si potem lahko vse številke sprobam. izbiral pa bi med: dainese alpinestar M-tech in berik upajmo da bo kateri pasal :hmm:

Številka je odvisna tudi od modela!Trgovino,ki bo zato,ker jih boš poklical,da bi prišel sprobati kombinezone naročila,pa po mojem mnenju NE obstaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa49_1.JPGaada_1.JPGab88_1.JPG

1-delen kombinezon z grbo, veliko perforacije (upam da sem prav napisal), kvalitetno usnje, vsi ščitniki, eden izmed kombinezonov iz vrha IXS-ove ponudbe.

Cena 550€

Je kdo zainteresiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi rad napisal tak da bi me narobe razumel ampak.....

3 poste višje si napisal da ga dobiš za 330€ malo nižje pa ga prodajaš 220€ ceneje...

no hard feelings ampak se ti to ne zdi malo mimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi rad napisal tak da bi me narobe razumel ampak.....

3 poste višje si napisal da ga dobiš za 330€ malo nižje pa ga prodajaš 220€ ceneje...

no hard feelings ampak se ti to ne zdi malo mimo?

Proba kej zaslužit, mogoče mu pa rata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tem narobe, če hoče nekaj zaslužit? Meni se zdi čist ok cena, če je nov v trgovini res 650€.

Samo kupu ga pa vseeno ne bom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi rad napisal tak da bi me narobe razumel ampak.....

3 poste višje si napisal da ga dobiš za 330€ malo nižje pa ga prodajaš 220€ ceneje...

no hard feelings ampak se ti to ne zdi malo mimo?

Ja valda ga ne bom za 330€ daju enmu drugmu, treba je zaslužt. Vredn je pa kr velik pa še lep je, ne vem če bo potencialnga kupca motl da sm ga jest pač tok bl pocen kupu.

Sicer bi ga pa obdržu sam (ker mi je res lep in vse) ampak je treba nabirat € za zavarovanje, TP, registracijo, homologacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda ga ne bom za 330€ daju enmu drugmu, treba je zaslužt. Vredn je pa kr velik pa še lep je, ne vem če bo potencialnga kupca motl da sm ga jest pač tok bl pocen kupu.

Sicer bi ga pa obdržu sam (ker mi je res lep in vse) ampak je treba nabirat € za zavarovanje, TP, registracijo, homologacijo...

Kaj pa potem, ko boš pa rabil kombinezon, pa boš dal za njega 550€ ali celo 650€? Razen če lahko mogoče več komadov dobiš za 330€...pol še mogoče, drugače pa na tak način ne boš preveč zaslužil, glede na to da boš v vsakem primeru za svoj motor moral enkrat kupit kombinezon. Samo moje razmišljanje, odločitev je seveda tvoja :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa potem, ko boš pa rabil kombinezon, pa boš dal za njega 550€ ali celo 650€? Razen če lahko mogoče več komadov dobiš za 330€...pol še mogoče, drugače pa na tak način ne boš preveč zaslužil, glede na to da boš v vsakem primeru za svoj motor moral enkrat kupit kombinezon. Samo moje razmišljanje, odločitev je seveda tvoja :)

LP

Jest bi ga z veseljem obrdžal sam ni financ :(

Pa ne me sprašvt to k si zdele mislš (točno to ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

Če se ne motim je farbrika na vranskem zaprta.Kje mi zdaj lahko poflikajo leder?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

Če se ne motim je farbrika na vranskem zaprta.Kje mi zdaj lahko poflikajo leder?

lp

Lahk si ga sam doma tko k sm ga jst na mašino (ručno premikal), sam morš met tako mašino da ima to opcijo.

drugače pa smo pred tem dal celo Ljubljano čez pa so ns povsod sam zavračal čim si jim usnje omenil :headbang:

Vransko je blo pa tut stran vržen dnar.....ni blo tko k bi mogl bit.

Tko da hmal ne boš več najdu nobenga k bo usnje popravlju vsi sam prodajajo pol se pa ti J***....tko da če so uni na Vranskem zaprti ne bi vedu kam pol?

Edina opcija je še kje kaj dobr čevljal k zna z usnjem.

Te pa jih za ziher še praši: http://www.inde.si/

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk si ga sam doma tko k sm ga jst na mašino (ručno premikal), sam morš met tako mašino da ima to opcijo.

drugače pa smo pred tem dal celo Ljubljano čez pa so ns povsod sam zavračal čim si jim usnje omenil :headbang:

Vransko je blo pa tut stran vržen dnar.....ni blo tko k bi mogl bit.

Tko da hmal ne boš več najdu nobenga k bo usnje popravlju vsi sam prodajajo pol se pa ti J***....tko da če so uni na Vranskem zaprti ne bi vedu kam pol?

Edina opcija je še kje kaj dobr čevljal k zna z usnjem.

V kolikor gre morda za oblačilo Alpinestars in je kupljeno pri nas, poskrbimo za popravilo v našem centru - ne glede na to ali gre za tekstil ali usnje.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

Če se ne motim je farbrika na vranskem zaprta.Kje mi zdaj lahko poflikajo leder?

lp

Motis se;ravno v soboto sem bil tam in pomerjal kombinezone;se vedno delajo. Poklici go. Vido: 031/644-922. Druga opcija pa je se IMOB - www.racing.si

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm res nikjer ne najdem velikosti za M-Tech kombinezone. Bi rad enega sel sprobat, pa je dokaj dalec, tako da me zanima samo toliko, da vidim ce je vsaj priblizno pravi.

Je pa velikost 54. Kaksna visina bi bila to, pa sirina okoli dolocenih predelov?? Sicer pa na m-techovi strani ni velikosti -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo:D

mene zanima kje v sloveniji se da kupit Dainese ali Alpinestars usnjene jakne in hlače itd....pa če se da bi lepo prosu za kakšno spletno stran trgovine;)

lep pozdrav

sry za offtopic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo:D

mene zanima kje v sloveniji se da kupit Dainese ali Alpinestars usnjene jakne in hlače itd....pa če se da bi lepo prosu za kakšno spletno stran trgovine;)

lep pozdrav

sry za offtopic!

MB in LJ = www.dainesemoto.si

MS = www.moto-oprema.c0m

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!