Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

živjo:D

mene zanima kje v sloveniji se da kupit Dainese ali Alpinestars usnjene jakne in hlače itd....pa če se da bi lepo prosu za kakšno spletno stran trgovine;)

lep pozdrav

sry za offtopic!

Kakšno velikost pa nosiš?

A to usnjene hlače s kolenskimi ščitniki? Če to iščeš, imam ene usnjene hlače Dainese, dobesedno 3x nase dane kot nove,ugodno,več na pm ;)

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: našitek imena na rito....kombinizona.. :naughty: ..,

kje kupit....sestavit...zrihtat...spedenat....? :unsure:

Je že kdo to delal..., naj malo več napiše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša vam hvala za pomoč...zdej me pa še zanima-mogoče mal glupo uprašanje sam sm nov na temu področju in me zanima čemu služi grba odzadi na hrbtu??? ne v moto gp ampak tko na splošno???

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša vam hvala za pomoč...zdej me pa še zanima-mogoče mal glupo uprašanje sam sm nov na temu področju in me zanima čemu služi grba odzadi na hrbtu??? ne v moto gp ampak tko na splošno???

lep pozdrav

Aerodinamika + zaščita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak kombinezon (dvodelni) nej kupim da se mi bo tesno prilegal na telo in da me ne bo rezalo okol vrata kadar bom zapel zadrgo (med spodnjim in zgornjim delom).Ker lani sem kupil novega ampak mi je nekako prevelik, sicer hlac se nisem mel na voznji, ampak so mi tudi prevelike v pasu.

Ko sem v trgovini (louisu) probivljal kombinezon so imeli tisti modelcek motorja na katerem lahko sprobas in so me vse manjse stevilke rezale okol vratu, tako da sem potem izbral malo vecjega.V trgovini se mi je zdelo da vsi scitniki sedijo tako kot bi morali ampak po parih voznjah se mi je zazdelo da potrebujem precej manjso stevilko zgornjega dela ze zaradi samih scitnikov, pri hlacah pa imam samo probleme okol pasu.

Imel sem jih namen dat krojacu da mi jih malo zoži, ampak na koncu sem se odlocil, da prodam vse skup in si grem po nov kombinezon (jasno dvodelni).

Zdaj me pa zanima ce je vas tud rezalo kadar ste zaprli zadrgo do konca in ce se vam je usnje kaj raztegnilo, ker po eni strani se pa bojim da si ne bi kupil kombinezona v katerem bi se potem pocutil nelagodno.

Zdaj bi pa prosil ce se bi kdo lahko razpisal in mi malo povedal kaj nej gledam ob nakupu novega kombinezona, ker napaka ob nakupu zdajsnjega me je kostala najmanj 300€.

Najraje bi peljal zraven sebe v trgovino kaksnega ki se spozna na te zadeve in ve kako in kaj.

LP Vucko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to kar opisuješ je ena rešitev, enodelc :)

Drugače usnje je bolje kupiti malo bolj oprijeto, ker se kar dosti potem še razširi. Ne bo se pa razširlo v dolžino rokavov, al pa če te kje oreng špona kaka vezava. Tko da kupiš nekaj takega da komaj notri zlezeš, ampak ko si notri vse stoji tko kot more.

Pa še probaj več različnih proizvalajcev, ker imajo drugačne kroje, da najdeš takega, ki ti bo ustrezal, kakšen pa to je ti pa noben ne more povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enodelc ne pride v postev, ker sem malo mocnejse postave (189cm, 105kg) in dvomim da bi sploh kakega spravil na sebe .... zdaj bo malo smesno kar bom povedal, postavo mam mogoce malo smesno ... in imam malo vecjo rit od povprecnih ... mogoce znam zaradi tega met problem pri nakupu kombinezona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kak kombinezon (dvodelni) nej kupim da se mi bo tesno prilegal na telo in da me ne bo rezalo okol vrata kadar bom zapel zadrgo (med spodnjim in zgornjim delom).Ker lani sem kupil novega ampak mi je nekako prevelik, sicer hlac se nisem mel na voznji, ampak so mi tudi prevelike v pasu.

Ko sem v trgovini (louisu) probivljal kombinezon so imeli tisti modelcek motorja na katerem lahko sprobas in so me vse manjse stevilke rezale okol vratu, tako da sem potem izbral malo vecjega.V trgovini se mi je zdelo da vsi scitniki sedijo tako kot bi morali ampak po parih voznjah se mi je zazdelo da potrebujem precej manjso stevilko zgornjega dela ze zaradi samih scitnikov, pri hlacah pa imam samo probleme okol pasu.

Imel sem jih namen dat krojacu da mi jih malo zoži, ampak na koncu sem se odlocil, da prodam vse skup in si grem po nov kombinezon (jasno dvodelni).

Zdaj me pa zanima ce je vas tud rezalo kadar ste zaprli zadrgo do konca in ce se vam je usnje kaj raztegnilo, ker po eni strani se pa bojim da si ne bi kupil kombinezona v katerem bi se potem pocutil nelagodno.

Zdaj bi pa prosil ce se bi kdo lahko razpisal in mi malo povedal kaj nej gledam ob nakupu novega kombinezona, ker napaka ob nakupu zdajsnjega me je kostala najmanj 300€.

Najraje bi peljal zraven sebe v trgovino kaksnega ki se spozna na te zadeve in ve kako in kaj.

LP Vucko

Ja če greš kaj v Luisa v Graz, lahk grem jaz s teboj, rabim nekaj od tam, pa bi izkoristil zastonj prevoz :P .

Kaj se pa tiče kombinizona je pa tak, da ti priporočam da jih probaš čim več. Tudi takšne ki ti niso všeč le da jih pač pomeriš.

Upoštevaj da še moraš spravit spodaj želvo in kdaj kakšeno majco z dilgimi rokavi ob hladnih dneh.

Kombinizon se ti bo še malo raztegnil, na delih kjer te tišči. Pazi ti pa moraš da ti nebo preveč ohlapen, saj ti tak nebo nudil zaščite, ki ti bi jo lahko kombenizon ki ti je oprijet, saj ti lahko p ohlapnem kombenizonu uaščitni deli zdrsnejo na stran in tako drsiš mimo ščitnikov. To velja predvsem za komolske ščitnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enodelc ne pride v postev, ker sem malo mocnejse postave (189cm, 105kg) in dvomim da bi sploh kakega spravil na sebe .... zdaj bo malo smesno kar bom povedal, postavo mam mogoce malo smesno ... in imam malo vecjo rit od povprecnih ... mogoce znam zaradi tega met problem pri nakupu kombinezona?

l.p to ni nic smesno tudi jaz sem malo mocnejse postave pa sem nasel taprav kombinezon zase kupil sem ga pa v italiji za 500 eu alpinestars nekaj bos ze nasel zase samo probavat kombinezone pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: našitek imena na rito....kombinizona.. :naughty: ..,

kje kupit....sestavit...zrihtat...spedenat....? :unsure:

Je že kdo to delal..., naj malo več napiše....

V TSC-LABI zdej to rihtajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem zlezu v kombinezon, da sprobam če bo pripravljen za furco.

A se je še komu zgodel da se je med zimo mal skrču? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem zlezu v kombinezon, da sprobam če bo pripravljen za furco.

A se je še komu zgodel da se je med zimo mal skrču? :D

nč novga se vedno dogaja zgleda da nepravilno prezimujemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem zlezu v kombinezon, da sprobam če bo pripravljen za furco.

A se je še komu zgodel da se je med zimo mal skrču? :D

:) hehe, al pa ce smo se mi mal oblozil z zalogami. Pejt na tehtnico in preveri.

Pri meni je ze tako :D

Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem zlezu v kombinezon, da sprobam če bo pripravljen za furco.

A se je še komu zgodel da se je med zimo mal skrču? :D

sem že mislo, da sem edini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Kupujem kombinezon za na naked motor , rabim nekaj dokaj kvalitetnega za čim manj denarja. Gledam predvsem na to da je dvodelni in da je čim bolj črn. Ima kdo izkušnje iz tem http://www.louis.de/_1014155680e7949010084...artnr_gr=208007

Bodo kej kakšne akcije? pri nas v tujini? ke se najbolj splača nabavlat? ker bi nucu tut želvo pa škorne.

Hvala

Lep motorističen Pozdrav

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Kupujem kombinezon za na naked motor , rabim nekaj dokaj kvalitetnega za čim manj denarja. Gledam predvsem na to da je dvodelni in da je čim bolj črn. Ima kdo izkušnje iz tem http://www.louis.de/_1014155680e7949010084...artnr_gr=208007

Bodo kej kakšne akcije? pri nas v tujini? ke se najbolj splača nabavlat? ker bi nucu tut želvo pa škorne.

Hvala

Lep motorističen Pozdrav

Matjaž

Ta na linku je eneodelen!

Napisal si da želiš dvodelnega

Akcije so povsod.

Sprobaj čimveč.

Izberi najbolješe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodelen je ta na linku. "2-teiler lederkombi". Ponavadi kvaliteta pa malo denarja ne gre skupaj. Sam imam tudi nek dvodelni kombinezon od Probikerja. Pa bom zamenjal ob prvi priložnosti za nekaj res kvalitetnega. Če ne drugega sploh nima nekega zračenja in hlajenja, tako da poleti res trpiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Kupujem kombinezon za na naked motor , rabim nekaj dokaj kvalitetnega za čim manj denarja. Gledam predvsem na to da je dvodelni in da je čim bolj črn. Ima kdo izkušnje iz tem http://www.louis.de/_1014155680e7949010084...artnr_gr=208007

Bodo kej kakšne akcije? pri nas v tujini? ke se najbolj splača nabavlat? ker bi nucu tut želvo pa škorne.

Hvala

Lep motorističen Pozdrav

Matjaž

glede tega kombinezona je moj komentar le ta, da z njim ne bi hotel pasti. ce pa si preprican, da se ti nic ne bo zgodilo pa ne rabis niti tega. zavedat se moras tudi, da cim bolj crn kombinezon pomeni slabso vidnost na cesti. zdaj pa je na tebi, kaj hoces. moj predlog, ne sparaj na lastni varnosti. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodelen je ta na linku. "2-teiler lederkombi". Ponavadi kvaliteta pa malo denarja ne gre skupaj. Sam imam tudi nek dvodelni kombinezon od Probikerja. Pa bom zamenjal ob prvi priložnosti za nekaj res kvalitetnega. Če ne drugega sploh nima nekega zračenja in hlajenja, tako da poleti res trpiš.

a mislš d je biu lan kej bolši k je biu 426€?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Kupujem kombinezon za na naked motor , rabim nekaj dokaj kvalitetnega za čim manj denarja. Gledam predvsem na to da je dvodelni in da je čim bolj črn. Ima kdo izkušnje iz tem http://www.louis.de/_1014155680e7949010084...artnr_gr=208007

Bodo kej kakšne akcije? pri nas v tujini? ke se najbolj splača nabavlat? ker bi nucu tut želvo pa škorne.

Hvala

Lep motorističen Pozdrav

Matjaž

če te zanima Dainese Laguna Seca (črni) dvodelni, št. 48, mi piši, ker sem se zredil v naslednjo številko....

kot na sliki...

post-17094-1238523843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda :D

Drugače pa če boš menal boš moral kak drug model vzet, ker kljub temu da si se zredil imaš še isto dolge roke/noge in ti bo večja številka prevelika. Jst sem tud par klilc dodal med zimo, pa vmeš še manjšo številko kombinezona kupil pa gre zdele bol na tesno, ampak se bodo kile že zbile, mal se bo pa kombinezon raztegnu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

JE kdo mogoče kupil kombinezon prek moto-oprema.si?? Če je kdo mel z njim opravka naj mi prosim pove svoje izkušnje. Hvala že vnaprej

lp

G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer jst nisem imel, sem pa "slišal" kar nekaj pohval, ko je imel še majhno trgovinico in je prodajal stvari iz ebaya. Je pripeljal tudi kam drugam par kombinezonov da si jih je lahko kupec sprobal, to je pa tud že neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!