Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Danes šov gledat DVODELNI BERIK MGP v TC. Mama 54cifro vse paše tko kt more tut všeč mi je sam k majo sam še v rdeči barvi.... je prodajlc pravu da je v domžalah en ata k barva usnje in naj bi za cca60eur pofarbu cevga na crnga. Je kdo že barvu kombinezon?

Za tak keš se mi zdi kr ugoden nakup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šov gledat DVODELNI BERIK MGP v TC. Mama 54cifro vse paše tko kt more tut všeč mi je sam k majo sam še v rdeči barvi.... je prodajlc pravu da je v domžalah en ata k barva usnje in naj bi za cca60eur pofarbu cevga na crnga. Je kdo že barvu kombinezon?

Za tak keš se mi zdi kr ugoden nakup...

Ta bekrikov MGP se meni zdi bolj kar neki :) Pojdi v promotor pa probaj še kaj od Wintexa. Imajo ugodno in kvalitetno robo!

LP ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je prodajlc pravu da je v domžalah en ata k barva usnje in naj bi za cca60eur pofarbu cevga na crnga. Je kdo že barvu kombinezon?

Jz bi ga vprašal,če se norca dela iz mene,če je nor malo!A jz si bom kupo kombinezon pol ga bom pa barvo pa neki čaral,da še sam bog ne ve kak bo prišlo....Pojdi naokoli in si najdi takšnega,ki ti je všeč in prav!Robe je ko te dni dežja :whistle:

Sam mam Clover in sem zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šov gledat DVODELNI BERIK MGP v TC. Mama 54cifro vse paše tko kt more tut všeč mi je sam k majo sam še v rdeči barvi.... je prodajlc pravu da je v domžalah en ata k barva usnje in naj bi za cca60eur pofarbu cevga na crnga. Je kdo že barvu kombinezon?

Za tak keš se mi zdi kr ugoden nakup...

He, v TC so pa res bolni stakimi izjavami. Se pravi ce kupim nov avto, bo prva stvar ko bo barvanje le tega, khmm, ne hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, v TC so pa res bolni stakimi izjavami.

"Veliki Jacki" s takimi izjavami preizkusajo naivnost kupca... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Veliki Jacki" s takimi izjavami preizkusajo naivnost kupca... :whistle:

Imam slabe izkusnje z njimi, zal me podobni komentatji ne presenecajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

JE kdo mogoče kupil kombinezon prek moto-oprema.si?? Če je kdo mel z njim opravka naj mi prosim pove svoje izkušnje. Hvala že vnaprej

lp

G.

Jst sem mesec in 15 dni čakal na rokavice, sam moraš upoštevt da je bil človek fer in je plačal poštnino. Tko da sm dobr pršu čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

JE kdo mogoče kupil kombinezon prek moto-oprema.si?? Če je kdo mel z njim opravka naj mi prosim pove svoje izkušnje. Hvala že vnaprej

lp

G.

Jaz sem ravno prejšnji teden meril M-Techov kombinezon pri njem. Ker sem iz Kamnika on pa Murska Sobota če se ne motim, jih je naložil v avto in jih pripeljal do Domžal kjer sem jih lahko pomeril :worship: . Prvi vtis odlično. Pa še za per je dav :beer2:

Pomeril sem še par kombinezonov tudi v TC (tokrat vse ok) samo mi M-Tech bolj sede, tako da bom kupil slednjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons dubu kombinezon,

super mi paše tko da ga ne prodajam več.

Drugače pa: zanj sem dal 300€, medtem ko se drugje prodaja za 750€ (kolk bi pol bla cena šele v Slo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno prejšnji teden meril M-Techov kombinezon pri njem. Ker sem iz Kamnika on pa Murska Sobota če se ne motim, jih je naložil v avto in jih pripeljal do Domžal kjer sem jih lahko pomeril :worship: . Prvi vtis odlično. Pa še za per je dav :beer2:

Pomeril sem še par kombinezonov tudi v TC (tokrat vse ok) samo mi M-Tech bolj sede, tako da bom kupil slednjega

lahk ponudm? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

JE kdo mogoče kupil kombinezon prek moto-oprema.si?? Če je kdo mel z njim opravka naj mi prosim pove svoje izkušnje. Hvala že vnaprej

lp

G.

Sam sem pri njem kupil škornje,kombinezon,rokavice,in sem zelo zadovoljen. Ima zelo fer odnos,vse lahko probaš,res si vzame čas zate :worship:

Če pa veš kaj bi rad ti pa tudi prinese,saj je vsak četrtek na relaciji LJ-Murska :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pri njem kupil škornje,kombinezon,rokavice,in sem zelo zadovoljen. Ima zelo fer odnos,vse lahko probaš,res si vzame čas zate :worship:

Če pa veš kaj bi rad ti pa tudi prinese,saj je vsak četrtek na relaciji LJ-Murska :OK:

Jutri, v soboto 4.4.09 bomo v Domžalah pri Vaških Boysih... Sicer bo predstavljen le del ponudbe, bodo pa tudi zanimive cene...

Je pa (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in ne .si :)

Lp

Jutri, v soboto 4.4.09 bomo v Domžalah pri Vaških Boysih... Sicer bo predstavljen le del ponudbe, bodo pa tudi zanimive cene...

Je pa (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in ne .si :)

tu je bilo mišljeno pa moto - oprema . com

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak sem se odloču da TC odpade :whistle:

Gledu sem se za naslednjimi kombinezoni, povdarek da je dvodeln in črn v primeru dobre ponudbe bi tut črno rdečga vzev:

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...electSubProduct

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...34311-3100537-2

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...903-X-Mode-0001 rdeč

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...electSubProduct

Ker bi biv najbol udobn pa kvalitetn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno prejšnji teden meril M-Techov kombinezon pri njem. Ker sem iz Kamnika on pa Murska Sobota če se ne motim, jih je naložil v avto in jih pripeljal do Domžal kjer sem jih lahko pomeril :worship: . Prvi vtis odlično. Pa še za per je dav :beer2:

Pomeril sem še par kombinezonov tudi v TC (tokrat vse ok) samo mi M-Tech bolj sede, tako da bom kupil slednjega

Kolkr vem, je www.moto-oprema.si - Pintar Racing Service, in je iz Kranja, ne pa iz MS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr vem, je www.moto-oprema.si - Pintar Racing Service, in je iz Kranja, ne pa iz MS?

:nono: pintar bo pa racing-service.net.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups my bad...

moto-oprema.si je Pintar, moto-oprema_pika_com pa je iz Murske Sobote in pri tem sem meril.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Spin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Popoldne sem biv pr habatu pa mi je prodajalc kazu Clover kombinezone pol k mi ni biv noben všeč mi je pa skombineru jakno in hlače posebej. Sam je jakna mal dalša kokr če maš dvodeln kombinezon, in ti hlače nižje zlezejo. Kok je kej znamka clover uveljavlena? cene še kr dobrih 300jakna s popustom 20% in hlače tut en tok brez popusta.

Pol sem šov pa še v btc halo a v kleti je tut ena štacuna k majo Corax kombinezone pa niso mel moje številke sem pa pogledu kombinezon pa od delč kr ok zgleda pa tut cene so ugodne 490evrov pa na to ceno 30% popusta. Dvodelni seveda v črno rdeči barvi, majo tut enodelnega. Kokr sem pogledu na izkalnik ni noben nč omenju Corax tk da kakšna je kej kvaliteta? Ga mam namen jit probat drug teden, ko dobijo mojo cifro.

LP

Popravljeno . Popravil Matjaz87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje. Kombinezon iz perforiranega usnja da ali ne? Uporaba bi bila za vsakdanje kruzanje po cesti in kakšno daljšo turo. Koliko pravzaprav vleče čez tiste luknjice? Se zna zgoditi, da prešvican dobiš lepo dozo mrzlega zraka čez pri višji hitrosti? Verjamem, da je poleti prijetno ampak ko malo padejo temperature....?

V mislih sem imel tegale, ki je precej ''preluknjan'': kombinezon

Pa še to; je bel kombinezon vredu ali problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to; je bel kombinezon vredu ali problem?

Za nastopače je super :evilgrin:

Šeškornje bele kupi - verjetno boš potem pucal samo še kombinezon in škronje :) Za motor ne bo več časa :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Popoldne sem biv pr habatu pa mi je prodajalc kazu Clover kombinezone pol k mi ni biv noben všeč mi je pa skombineru jakno in hlače posebej. Sam je jakna mal dalša kokr če maš dvodeln kombinezon, in ti hlače nižje zlezejo. Kok je kej znamka clover uveljavlena?

Jz imam CLOVER Q3 enodelni,perforiran z grbo!In lahko samo :worship: pa ga imam letos 4 leto in je kot nov(razen praske od...)Preden se ga kupil sem sprobal več firm(dve sta bile na takem ali višjem nivoju ampak je tu cena bila krat 2)

Imam vprašanje. Kombinezon iz perforiranega usnja da ali ne? Uporaba bi bila za vsakdanje kruzanje po cesti in kakšno daljšo turo. Koliko pravzaprav vleče čez tiste luknjice? Se zna zgoditi, da prešvican dobiš lepo dozo mrzlega zraka čez pri višji hitrosti? Verjamem, da je poleti prijetno ampak ko malo padejo temperature....?

Sam prisegam na perforiran!Poleti nepogrešljivo in sploh veliko bolje!Zanimivo,da niti ne opaziš,da piha-sam potiš se manj oz. se sploh ne.Odvisno kak se pelješ :unsure: Ko pa je hladneje,pa šele opaziš kako zračno je in takrat imam windstoper spodi oblečen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Hondin kombinezon in je kar dober.

Imam dvodelen (repsol) model z grbo.

Edina zamera je da je hladen (kar pride poleti prav)

Tesiral sem ga žal tudi.

Dobr se je odrezal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naposled kupil komninezon.

Pred nakupom sem pomeril Clover (dva), Berik (dva), Held, M-tech TNT, M-tech NKP.

Odločil sem se za slednjega - NKP, barva temno črna in rdeča :evilgrin:

post-5752-1239560069_thumb.jpg

Sprva sem bil nekoliko v dilemi glede velikosti, ker me je v kolenih nekoliko tiščal ali vzamem št.48 ali 50... Po nasvetu prodajalca sem vzel 48 ker se uleže.

In res se je kapo dol prodajalcu :worship:

(V petek naredil cca. 100 km, v Soboto cca. 60 in danes 100)

Kolikor sem kombinezon preizkusil je zelo zračen, elastičen, da ne ovira gibanja (kot terenirka)...

Skratka, mislim, da sem opravil dober nakup zato lahko samo pohvalim trgovino in prodajalca...pa gas

Kupil v Motoopremi v Murski Soboti Velika izbira, odlično svetovanje, ugodne cene... Takih trgovin in prodajalcev pri nas manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!