Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Živjo!

JE kdo mogoče kupil kombinezon prek moto-oprema.si?? Če je kdo mel z njim opravka naj mi prosim pove svoje izkušnje. Hvala že vnaprej

Živjo. Bil tam kakšne 2 meseca nazaj. Fant je ful uredu, lepo svetuje in mi je povedal na kaj naj pazim pri različnih modelih. Sama trgovina sicer zgleda kot skladišče ker je še ni uspel uredit, ampak naj te to ne odvede od nakupa. Ima ogromno kombinezonov. Če greš tja, si rezerviraj par ur da boš vse sprobal :).

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgovina moto shop pignolo v italji, stari gorici, prodaja samo dainese znamke, zelo prijazni si vzamejo čas zate in se ti zelo posvetijo imajo vedno na zalogi vse konbinezone enodelne in dvodelne cene so pa tako, zelo se splača kupit lanske modele tudi do 50% ceneje nove kolekcije so kar drage od 850e in do 2500e (tale je pa dainese TATTOO YKZ PROF.) jst sm bil kakšen mesec nazaj in so mi ponujali dainese laguna seca za 500e in enega malo manj super sport konmbinezon za 430e :closedeyes:

<h3 class="r">

</h3>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgovina moto shop pignolo v italji, stari gorici, prodaja samo dainese znamke, zelo prijazni si vzamejo čas zate in se ti zelo posvetijo imajo vedno na zalogi vse konbinezone enodelne in dvodelne cene so pa tako, zelo se splača kupit lanske modele tudi do 50% ceneje nove kolekcije so kar drage od 850e in do 2500e (tale je pa dainese TATTOO YKZ PROF.) jst sm bil kakšen mesec nazaj in so mi ponujali dainese laguna seca za 500e in enega malo manj super sport konmbinezon za 430e :closedeyes:

<h3 class="r">

</h3>

Ko sem bij jaz lani tam so resda imeli nekaj ugodnih kosov, ampak to le stari modeli, eden je bil celo rabljen, čeprav nam prodajalec tega ni omenil, vendar smo našli ubito mrčes na njem. :whistle:

Moje mnenje je, da imajo veliko, vendar za novejše zadeve ne dobiš kaj dosti sconta, imajo pa kar nekaj modelov starejših, tako da kdor ne hrepeni po najnovejši modi se mu vsekakor splača iti pogledat. Vendar pa ni nujno da imajo njegovo številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kdo je proizvajalec ktm-ovih kombinezonov?

Dainese dela tako za ktm, kot za yamaho po mojih videnjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot za yamaho po mojih videnjih.

Za yamaho dela malo dainese in veliko več IXS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za yamaho dela malo dainese in veliko več IXS.

Za IXS nisem vedel, kolikor sem jih jaz videl, so bili vsi dainese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dober, raje poglej kaj drugega, še najbolj je da kupiš namenski supermoto kombinezon, ker je kroj bol primeren motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dober, raje poglej kaj drugega, še najbolj je da kupiš namenski supermoto kombinezon, ker je kroj bol primeren motorju.

kje bi najdu kej takega, kakšna spletna stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale piše zraven SuperMoto, pa še Arlen Ness je, kar je proti First majka od majk!!! :)

link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale piše zraven SuperMoto, pa še Arlen Ness je, kar je proti First majka od majk!!! :)

link

o hvala, recimo da bi jaz hotel kupiti tale kombinezon če probam en drug kombinezon od ARLEN Ness bo številka ista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za IXS nisem vedel, kolikor sem jih jaz videl, so bili vsi dainese.

Pol si pa zlo mal gledal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj se odločam med dvema http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/%22Alpinestars-GP-Plus%202PC%22/SubProducts/34311-3100537-2&ChangeAction=SelectSubProduct

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/ARLEN-NESS-1897-Supermoto/SubProducts/%22ARLEN%20NESS%201897-0001%22

edini problem je kje bi jih lahko probal? Če oblečem en kombinezon proizvajalca alpinestar ali so si velikosti kombinezonvo podobne?

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če kdo ve kje b sloveniji, oz. v okolici bi lahko pomeril Arlen Ness kombinezone, TC ima namreč samo ženske  :headbang::headbang:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sm ga že najdu ga majo v labi ga bom šu probat pol ga pa naroču prek neta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisti je NOV!

pa bom vsen tistga kup k v labi je neki čez 700, prek neta pa je 450 k je znižan za 38% se mi zdi. Vertn zato ker laski model :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!