Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Mogoče kdo ve kje bi se dalo probat ta kombo (Alpinestars GP-PLUS eno ali 2 delca) velikost 48. V labi je bil najmanjši št. 50 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modrega k bo tut motor moder :winkiss:

vseeno je crni lepsi :D Jebes motor :D Motor bos cez 2 let prodal, kombinezon bo pa ostal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...electSubProduct

v labi je 750€, na netu pa 450€ :OK: ( nov)

dobr izbrano?

Pa poglejmo, če lahko kaj pomagamo. Torej, številka 48...za super super ceno...recimo...tole:

http://www.motocenterlaba.com/index.php?pa...=26&lang=en

v črni barvi. En kos je še dobavljiv. Cena? 439,95 za novega, aktualni model? Ugodno?

Mogoče ni odveč omeniti: če ima kdo željo dobiti nov kombinezon A*, ki morda ni več aktualen model, vendar po enkratni ceni, imamo iz centralnega EU skladišč dobiti še nekaj kosov. Barve, velikosti različne, še kakšen enodelec se najde.

Vendar tega ne bomo objavljali na spletnih straneh, ker je treba za vsak primer "ročno" preveriti itd.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me kam bi lahko dal očistit svoj usnjen kombinezon?

hvala za odgovore :worship:

Jst sem ga dal nekam v Domžale (kolega odnesel), sam so mi ga kr mal uničl (uničena zadrga na hlačah, strgana notrnja mrežiča za hrbtu pa še kaj bi se najdl).

Moj nasvet: če imaš kombinezon samo umazan se sam potrudi in ga sčisti, ker pri tem možakarju se za moje pojme splača dat spucat samo slabše ohranjene in poškodovane kombinezone. MOJA ISKUŠNJA, da ne bo pomote!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me kam bi lahko dal očistit svoj usnjen kombinezon?

hvala za odgovore :worship:

Sem že pri tvoji fotki stisnil vprašanje, ampak ga bodo verjetno brisali - kje si kupil tvoj Dainese Flanker kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi se dalo probat ta kombo (Alpinestars GP-PLUS eno ali 2 delca) velikost 48. V labi je bil najmanjši št. 50 :krneki:

če rabiš št. 48 imam D Laguno Seco, 2pc, črni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi se dalo probat ta kombo (Alpinestars GP-PLUS eno ali 2 delca) velikost 48. V labi je bil najmanjši št. 50 :krneki:

Vprašaj Damjana v Mursko,on bi verjetno moral imet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

A ma kdo ta kombinezon?

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...1-2PC-2008-0001

k me zanima če je vreden tistih nekaj evrov več kot ta? je kej bol zračen?

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...34311-3100537-2

Bi vzev GP Plus ampak je črn 54 cifra razprodan, pa ravno zdej ko sem nabrav keš, pred enmu tednom je še biv zdej pa kr nč več.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

A ma kdo ta kombinezon?

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...1-2PC-2008-0001

k me zanima če je vreden tistih nekaj evrov več kot ta? je kej bol zračen?

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/...34311-3100537-2

Bi vzev GP Plus ampak je črn 54 cifra razprodan, pa ravno zdej ko sem nabrav keš, pred enmu tednom je še biv zdej pa kr nč več.

LP

Ta dva kombinezona sta ti tehnično podobna. TX-1 ima malce več perforacije in stretch-a, vendar je po zasnovi starejši model. Fit obeh je precej različen, kar pomeni, da je kupcu bolj udoben, se bolje prilega ali eden ali drugi, redko oba enako.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala za odgovor

Sem biv pri vas v litiji pa sem GP plus probu pa me je malenkost tiščav malo gor od zapestja( kjer je prehod iz usnja na tekstil) ampak zlo mal drugač mi je biv pa ok.

A TX-1 imate tudi? sej možno da sem ga probu, ampak nisem zihr, mi je bolš če ma un elastičen tekstil (od začetka roke pa do vrha roke)kar ta ma

Mogoče ga pa nisem mogu ker ni blo 54 številke? je pa blo kake 3tedne nazaj

LP

Popravljeno . Popravil Matjaz87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala za odgovor

Sem biv pri vas v litiji pa sem GP plus probu pa me je malenkost tiščav malo gor od zapestja( kjer je prehod iz usnja na tekstil) ampak zlo mal drugač mi je biv pa ok.

A TX-1 imate tudi? sej možno da sem ga probu, ampak nisem zihr, mi je bolš če ma un elastičen tekstil (od začetka roke pa do vrha roke)kar ta ma

Mogoče ga pa nisem mogu ker ni blo 54 številke? je pa blo kake 3tedne nazaj

LP

TX-1 ima malce več tega "elastičnega tekstila" (stretch). TX-1 imamo samo še en kos (white black št. 50).

GP PLUS pa črnega št. 54 žal tudi ni več (samo še rdeč in moder v tej št.). Ostale št. na zalogi: GP PLUS 2-delni - zaloga

Oba modela gresta iz kolekcije. Nadomešča ju pa CR suit.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj moreš vse gledat pr nakupu 2delnega kombinezona

pa kaku veš da je prave velikosti

kr prvič kopujem kombinezon

sm kupu enkrat tekstilne hlače vse super so mi ble prov porej pa na motor nisem mogu kr nisem mogu noge taku visoku dvigent

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledat morš da je leder primerne debeline: 0,8mm se full dober nos ampak ne nudi tako dobre zaščite kot 1.4mm. Vedit morš da se ti bo kombinezon raztegnil in ulegel po tebi, tko da ne kupit prevelkiga. Pa ko ga oblečeš morajo ščitniki dele ki naj bi jih ščitil lepo na tesno objet. Predlagam ti da najprej probaš kakšen drag kombinezon priznane znamke, ker ti so sigurno kvalitetno narejen, šele pozneje greš pa probavat (če se boš odloču za cenejšega) razne Vanucije in primerjaš kateri je najbolj podoben dragemu. Ti pa odsvetujem tiste pocen varjante, za od 400€ naprej pa že dobiš solidnega. Pa glej da bo dovolj perforiran za poleti, dobr pa je da ma še "zimsko" podlogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj moreš vse gledat pr nakupu 2delnega kombinezona

pa kaku veš da je prave velikosti

kr prvič kopujem kombinezon

sm kupu enkrat tekstilne hlače vse super so mi ble prov porej pa na motor nisem mogu kr nisem mogu noge taku visoku dvigent

aha porej ne smem pre velizga ozet

porej bul da unga o zamem ku je mav bul tesen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj moreš vse gledat pr nakupu 2delnega kombinezona

pa kaku veš da je prave velikosti

kr prvič kopujem kombinezon

sm kupu enkrat tekstilne hlače vse super so mi ble prov porej pa na motor nisem mogu kr nisem mogu noge taku visoku dvigent

Vsak resen in strokovno podkovan prodajalec ti bo z veseljem pomagal pri izbiri pravšnjega kombinezona. Sploh če si boš pustil svetovati.

Teoretično napisana navodila držijo, vendar pri prvem nakupu sam težko oceniš ali je vse kot mora biti. Če pa dvomiš v trgovca, kjer boš kupoval, je morda smiselno, da vzameš s seboj kakšnega res izkušenega prijatelja, za katerega verjameš, da se "spozna na zadevo".

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!