Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Vsak resen in strokovno podkovan prodajalec ti bo z veseljem pomagal pri izbiri pravšnjega kombinezona. Sploh če si boš pustil svetovati.

Teoretično napisana navodila držijo, vendar pri prvem nakupu sam težko oceniš ali je vse kot mora biti. Če pa dvomiš v trgovca, kjer boš kupoval, je morda smiselno, da vzameš s seboj kakšnega res izkušenega prijatelja, za katerega verjameš, da se "spozna na zadevo".

lp

Boštjan

aha sej v louisu bojo znal povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TX-1 ima malce več tega "elastičnega tekstila" (stretch). TX-1 imamo samo še en kos (white black št. 50).

GP PLUS pa črnega št. 54 žal tudi ni več (samo še rdeč in moder v tej št.). Ostale št. na zalogi: GP PLUS 2-delni - zaloga

Oba modela gresta iz kolekcije. Nadomešča ju pa CR suit.

lp

Boštjan

Hvala sej najbrž sem ga vidu, ampak pač ni blo številke zame...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ... ena taka varianta supermoto kombinezona, samo verjetno grejo motardi stran od hise pa grem na sportaka. Torej ... me bo motilo ce imam supermoto kombinezon? (na kolena bi itq dal prisit "mačka" pa bi gor potem normalno sli scitniki ). Kako se vam zdi? (aja ... je pa enodelen,brez grbe ( za supermoto ni dobra)). Mislim, ker me malo zaradi drugacne poze na motorju skrbi, da bom imel kaksne probleme :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ... ena taka varianta supermoto kombinezona, samo verjetno grejo motardi stran od hise pa grem na sportaka. Torej ... me bo motilo ce imam supermoto kombinezon? (na kolena bi itq dal prisit "mačka" pa bi gor potem normalno sli scitniki ). Kako se vam zdi? (aja ... je pa enodelen,brez grbe ( za supermoto ni dobra)). Mislim, ker me malo zaradi drugacne poze na motorju skrbi, da bom imel kaksne probleme :headbang:

Sem že milijonkrat vidu da ma folk SS kombinezon (tud take z grbo) na supermoto, sam obratno pa res ne. Pomoje ne boš meu problemov sej si v SM kombiju bl gibčen s tem pa tud bl prilagodljiv. Lahko pa tud ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že milijonkrat vidu da ma folk SS kombinezon (tud take z grbo) na supermoto, sam obratno pa res ne. Pomoje ne boš meu problemov sej si v SM kombiju bl gibčen s tem pa tud bl prilagodljiv. Lahko pa tud ne...

Zdej si me spravil v se vecjo dilemo :P xD Grba pri supermoto kombinizonih ni, ker je enostavno pac nerabis. Ni potrebe po tisti aerodinamiki. Za varnost pa je ponavadi neck brace. ( za profi uporabo )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermoto kombinezon bo oke za na cestaka.

Obratno ne gre dobro, ker so kombinezoni za cestake ali pa kere druge ne supermoto motorje, delani za držo na motorju in se ne moreš popolnoma zravnat, kar pa potrebuješ pri supermotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermoto kombinezon bo oke za na cestaka.

Obratno ne gre dobro, ker so kombinezoni za cestake ali pa kere druge ne supermoto motorje, delani za držo na motorju in se ne moreš popolnoma zravnat, kar pa potrebuješ pri supermotu.

E to sem rabo. In potem lepo se fuknem gor kolencnike in GASA :D

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Si zadovoljen s tem kombinezonom? Se tudi jaz odločam da bi ga vzeu..

Zelo zadovoljen, perforacija dobro služi namenu hlajenja, pod 20°C priporočam Bikersov windstoper majico. Pazi pri velikosti, da ti ne bo prevelik, saj se raztegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zadovoljen, perforacija dobro služi namenu hlajenja, pod 20°C priporočam Bikersov windstoper majico. Pazi pri velikosti, da ti ne bo prevelik, saj se raztegne.

Da bi mi bil prevelik ni straha, pravzaprav je to edini problem-dobit zadosti velikega za mojo višino(199cm :whistle: ).....Ima kdo,ki je

podobnih mer izkušnje, kje bi se dalo dobit kombinezon primerne velikosti in katera znamka sploh dela tako velike kombinezone(nekatere vem da ne delajo... :unsure: )

Popravljeno . Popravil tomazinjo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaksen ZELO POCENI kombinezon. Res za cimmanj denarja, ker bo samo za drsanje.

Na ZS naj napise prosim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazinjo vprašaj gospoda Jožefa Borkota iz Miklavža pri Mariboru, če še kej naredi...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazinjo vprašaj gospoda Jožefa Borkota iz Miklavža pri Mariboru, če še kej naredi...

A ima gospod Borko kakšno štacuno al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela izvrstne kombinezone po meri, moj je star že več kot 10 let, padec se mu komaj pozna... Predvsem je kvalitetno šivan, barve si izbereš sam. Pokliči, če še dela... Se mi zdi, da je tole prava številka... 02/629 28 21

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela izvrstne kombinezone po meri, moj je star že več kot 10 let, padec se mu komaj pozna... Predvsem je kvalitetno šivan, barve si izbereš sam. Pokliči, če še dela... Se mi zdi, da je tole prava številka... 02/629 28 21

Najlepša hvala!Piva u dobrem!Ga bom probal kontaktirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela izvrstne kombinezone po meri, moj je star že več kot 10 let, padec se mu komaj pozna... Predvsem je kvalitetno šivan, barve si izbereš sam. Pokliči, če še dela... Se mi zdi, da je tole prava številka... 02/629 28 21

Sem ga klical...na žalost ne dela več :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa bi blagovolil vsaj napisati svojo velikost itd?

Za ena 185/65. ( od oka ). Evo blagovolim. Aja sam res...za 50EVR bom tut potrpel, ce mi je malcek premajhen oz. prevelik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam preprosto vprasanje

Cestni kombinizion pa supermoto...Gre to skupaj?

Ker kar nekaj jih vidim z drsniki, zanima me glede kroja....Sprasujem pa za A* kombinizion

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne da bi eno stran nazaj pogledal kjer je en spraševal isto

Ni spraševal glih obratno :) nisem gledal nazaj...

Vsi moji frendi na SM imajo cestne kombinezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!