Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Zanimivo, da nepodrajsanega in dišečega dobim za 500 e.....trance_25_naughty.gif

Jaz sem svojega dobil za točno 472€ s poštnino vred, tako da :unsure: pa še barve lahko zbiraš in še podrajsan ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa dobro no, nikogar ne silim, kupujte kar/kjer vam paše. Piše, da cena ni zadnja, pod 200€ pa ga ziher ne dam, raje ga dam v omaro za spomin.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, le imej ga za spomin......tak podrajsan realno ni vreden več kot 150 e (lahko pa da je po tvoje vreden tud 300 e ali več-free market pač-edino vprašanje je kje se bosta srečala z kupcem), BTW tud popravilo in čistilnica-beri dezinfekcija nekaj staneevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojega dobil za točno 472€ s poštnino vred, tako da unsure.gif pa še barve lahko zbiraš in še podrajsan ni....

Kje pa, če smem vprašat?trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, le imej ga za spomin......tak podrajsan realno ni vreden več kot 150 e (lahko pa da je po tvoje vreden tud 300 e ali več-free market pač-edino vprašanje je kje se bosta srečala z kupcem), BTW tud popravilo in čistilnica-beri dezinfekcija nekaj staneevilgrin.gif

Ja ok, pol pa sem ga precenil, nevem od kod ti 300eur ali več, dal bi ga za 200 če ga kdo hoče, če ne pa mi več pomeni rezervna raztrgana in smrdljiva jakna, ker bom po vsej vrjetnosti vzel enodelca.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok, pol pa sem ga precenil, nevem od kod ti 300eur ali več, dal bi ga za 200 če ga kdo hoče, če ne pa mi več pomeni rezervna raztrgana in smrdljiva jakna, ker bom po vsej vrjetnosti vzel enodelca.

Lp

No, dobro te...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogo je najprej ceno zbit, zaj pa bo kombinezon kupo za 135 in ga meni podaril za rojstni dan smile.gif

Čuj, toto bi bla znanstvena fantastika tebe stlačit v 52 številko trance_21_laughing1.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, toto bi bla znanstvena fantastika tebe stlačit v 52 številko trance_21_laughing1.gif

Zato pa imam jst se vedno na prodaj Alpinestarsovo specialko, za 200€, da tistih 20€ razlike ima kupec za "dezinfekcijo". Pa za razliko od tistega od AJa, je ta v SLO malo drazji ... cena v Labi ce se ne motim 1899€. Moj pa samo 200€.

Aja tudi je pocohan, pa zraven pridejo VERJETNO novi kolencniki. Razlika v ceni ... 11% nove cene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa, če smem vprašat?trance_43_wavetowel2.gif

FCMOTO.com, ampak zdaj je cena zrastla na 499€, prej je bila 459€ .) (+12€ poštnine). Ni mi jasno, zakaj so spet dvignili ceno.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FCMOTO.com, ampak zdaj je cena zrastla na 499€, prej je bila 459€ wink.gif (+12€ poštnine). Ni mi jasno, zakaj so spet dvignili ceno.. huh.gif

No lepo, da si že sam ugotovil koliko stane na FC Moto...rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. velik sem 172 cm, tehtam 62 kg pa me zanima katero številko rabim za kombinezon? Sploh obstaja? :D Star pa sem 15 - kupil bom rs 125

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. velik sem 172 cm, tehtam 62 kg pa me zanima katero številko rabim za kombinezon? Sploh obstaja? :D Star pa sem 15 - kupil bom rs 125

Obstaja, za vsakega se nakaj najde. To kera številka je ti bodo pomoje težko povedali (48?), ker se tudi razlikujejo glede proizvajalcev. Tko da ni druge kot probavati in videti v katerem se najbolje počuitš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kakšen kombinezon izbrati za potovalni motocikel in kako je z rabljenimi kombinezoni. Se jih sploh splača kupiti, ko je usnje že malo raztegnjeno po drugi telesni meri? Sedaj imam tekstilni dvodelni kombinezon pa je malo smotan, ker je vroč in na motorju ustvarja upor za veter, saj se naguba in je površina ogromna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kakšen kombinezon izbrati za potovalni motocikel in kako je z rabljenimi kombinezoni. Se jih sploh splača kupiti, ko je usnje že malo raztegnjeno po drugi telesni meri? Sedaj imam tekstilni dvodelni kombinezon pa je malo smotan, ker je vroč in na motorju ustvarja upor za veter, saj se naguba in je površina ogromna.

Kakšen kombinezon izbrat je pa popolnoma odvisno in od motorja in od tega kakšen tip si. Glede udobnosti in praktičnosti so tekstilni-kordura kombinezoni zelo uporabni, če pa kdaj tudi bolj športno uporabljaš motor je pa vseeno boljša izbira usnjen dvodelni kombinezon.

Kar se pa tiče kupovanja rabljenih kosov opreme bi ti pa odsvetoval, sploh usnje se vedno "udela" po človeku in je zato najboljš kupit novega. Pa tudi iz higijenskih razlogov je boljš met novga, ker v kombinezonih se švica in nikoli ga ne boš čist do čistga očistil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče kupovanja rabljenih kosov opreme bi ti pa odsvetoval, sploh usnje se vedno "udela" po človeku in je zato najboljš kupit novega. Pa tudi iz higijenskih razlogov je boljš met novga, ker v kombinezonih se švica in nikoli ga ne boš čist do čistga očistil.

:grim Sploh pa v današnjem času,ko neki malega dodaš in v "akciji" dobiš poceni kvaliteten in nov kombinezon.Sam si ne bi nikoli kupil katerikoli kos opreme rabljen!Bom jz k...ure in ure v tujem švicu!

Če kupiš novega ga le imaš leta in leta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa imam jst se vedno na prodaj Alpinestarsovo specialko, za 200€, da tistih 20€ razlike ima kupec za "dezinfekcijo". Pa za razliko od tistega od AJa, je ta v SLO malo drazji ... cena v Labi ce se ne motim 1899€. Moj pa samo 200€.

Aja tudi je pocohan, pa zraven pridejo VERJETNO novi kolencniki. Razlika v ceni ... 11% nove cene smile.gif

1899? Vauuuuu.......a je zlat???trance_25_naughty.gifwacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa recimo predlagate? Kam se splača pogledati in na kaj biti pozoren. Kako je z debelino usnja, vrsto tekstila,...

Po mojih izkušnjah so za velike količine kilometrov štepatin za vožnjo v vročini vedno boljši tekstilni kompleti. Ti sodobni sovečplastni in omogočajo odstranjevanje plast za plastjo pa še zelo dodelanezračnike imajo. V čisto poletni verziji, ko odstraniš vse dežne in zimskepodloge, so zelo lahki in udobni. Pa še manj zahtevni so za vzdrževanje.

Jez sem zelo zadovoljna z znamko Clover, ki jo dobiš V HMCjuna Šmartinski v LJ, fant pa z Revitovim kompletom ki ga je kupil v TCmotoshopu..

Pa tudi jaz sem pred časom gledala revitove komplete in somi (tudi tehnično) všeč in bi si definitivno omislila enega, če že ne bi bilapreskrbljena.

Sicer pa vedno bodi pozoren na kvaliteto šivov (tudi pri usnju) in vrstosukanca (kombinezon v primeru padca popusti na šivu ravno zaradi slabekvalitete sukanca na katerega danes nihče ni pozoren, ker vsi gledajo samo nadebelino usnja in s katere beštije je bilo sneto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo. Zasledil sem enega lepega, privlačnega, pa za poletno uporabo. Samo bo kaj pomagal če padem? Imel bom pa rs 125. http://www.moto-palma.si/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=52

Raje daj malo več in kupi katerega izmed ''vodilnih'' znamk aka. A*, Berik-:D, Spyke itd.->glava je samo ena ;) Sam ti priporočam, da vzameš enodelnega-po možnosti grba, to pa zato ker je meni žal, da si nisem enodelnega kupil :headbang: , bolj varen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!