Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Kje bi se dalo kupit repliko kombinezon od spiesa ko je še vozil za suzuki AMA letnik 2007?Hvala za odgovor.

stric google je car, probaj kdaj :whistle: evo slike!

točno ta originalni kombinezon bi lahko letos marca kupil na dobrodelni dražbi v ameriki ampak ne verjamem da bi ti bila cena všeč. lahko zveš kdo ga je kupil in kontaktiraš sedanjega lastnika :evilgrin:

alpinestars kombinezona v gsx-r barvah nima v uradni ponudbi in niti nevem če je kdaj bil. torej lahko probaš pri alpinestars dobit suzuki model ali pri suzukiju kombinezon pa sam našiješ gor našitke.

drugače pa če nima e-bay nima nobeden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Čez kak mesec, si bom verjetno kupil nov 1delni kombinezon. Razmišljal sem o kakšni boljši firmi(Alpinestars, Dainese-lahko tudi druge, samo da so dobri izdelki). Nekaj sem bral za nazaj, pa ste nekaj pljuvali, češ da nitke stran visijo, pa zadrge se tržejo.

Kaj priporočate? Nekje v rangu 500-700€, lahko magari 2008 model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez kak mesec, si bom verjetno kupil nov 1delni kombinezon. Razmišljal sem o kakšni boljši firmi(Alpinestars, Dainese-lahko tudi druge, samo da so dobri izdelki). Nekaj sem bral za nazaj, pa ste nekaj pljuvali, češ da nitke stran visijo, pa zadrge se tržejo.

Kaj priporočate? Nekje v rangu 500-700€, lahko magari 2008 model.

Tudi jaz se bom obdaril za božič z 'dajnez k' modelom.Sicer je še starejši ampak za ceno kolikor stanejo razne 'kvazi firme' nimaš kaj razmišljat.In tudi samo usnje je na modelih tam do ca.06,5 po pričevanju nekaterih baje kot noč/dan z današnjim.In verjamem temu iz izkušenj!!Za tvojo zgornjo mejo dobiš 2x nov-star dajnez.Vrhunski! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočil bi ti Komine, sicer je nepoznana firma pri nas, vendar je dokaj poceni, ter kvalitetno narejen. Poizkusil sem tudi dainese ter alpinestars pred nakupom, pa mi je ta najbolj odgovarjal, pa še cena je bila zelooo ugodna, pod 400 eur za enodelnega, poglej malo na njihovi strani moto palma v kočevju. Jaz imam model Daga. Če pa bi vseeno raje dainese, potem je pa outlet v kozini dobra izbira:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi imel neki preverjenega. Podal se bom tudi na dirkališča, en dvodelni kombinezon za na cesto/ture že imam, tako da rabim nekaj dobrega. Firm je ogromno. Samo nevem glih v kateri razred spadajo recimo Clover, Spidi, Spyke, Rev'it, Axo, Berik, IXS...

Kaj pa kengurujevo usnje napram govedini? Plus pri kenguruju? Tanšji, močnejši, lažji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je tanši, pa na tistih delih, kjer je kenguru, bolj gibčen, nudi pa isto zaščito.(z manj debeline)

Da bi pa reku da je nevem kakšna razlika ko ga nosiš, to ni, ker novejši kombinezoni imajo že vsi zelo dober kroj, ampak neki malga pa je :), imam pa od arlen nessa.

Največja razlika pride pri tem ali ti kroj neke firme ustreza, dobri po kvaliteti so tko vsi novejši, pač ene par različnih proizvajalcev moreš probat, pa par različnih modelov, pa hiter videš kaj je bolše zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi imel neki preverjenega. Podal se bom tudi na dirkališča, en dvodelni kombinezon za na cesto/ture že imam, tako da rabim nekaj dobrega. Firm je ogromno. Samo nevem glih v kateri razred spadajo recimo Clover, Spidi, Spyke, Rev'it, Axo, Berik, IXS...

Kaj pa kengurujevo usnje napram govedini? Plus pri kenguruju? Tanšji, močnejši, lažji?

Spyke, Axo, IXS, Spidi so nekje v srednjem razredu. Berik, Clover, Mtech, Dainese, Alpinestar <3 pa mogoče sem še kaj pozabil so kao višji razred. Rev'it niti ne poznam. Komine bi tudi dal pod višji razred. (no ali pa umes med srednji pa višji).

Potem pa so še tukaj NONAME kombinezoni, cena novih je dobrih 250€, nižji razred, tok da je.

Karkoli enodelnega iz višjega razreda boš uzel, pa da bo cena nad 600€ NEMOREŠ SFALIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric burek, glede na to da te ne moti, če je kak starejši model, poglej malo na fc-moto.de, majo par lanskih pa predlanskih modelov precej znižanih...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ahoj!

Sem malo pobrskal po forumu pa nisem nič konkretnega našel...zanima me, kje bi se dalo narest kakšno "generalko" usnjene jakne. Imam nevemkatero Berik jakno, ki je že nekajkrat okusila asfalt in vse kar ima vreme za ponudit. Po dveh letih kakšen šiv na plano pogleda, "ježek" malo pod vratom se bolj slabo drži usnja in bi ga bilo potrebno zamenjat, pa še notranjost nima najlepšega vonja. Ko sem jo dve leti nazaj kupil sem se celo pot domov spraševal kaj mi je bilo treba ves nadelan dnar v to fuknit (po padcu je blo vse bolj logično :D ) in srčno upam da mi nebo treba hitro nove nabavit. Zadeve se raje ne lotevam sam, ker je 99% sigurno da bom kaj zajebal.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče čiščenja, mi je en gospod v Domžalah odlično opravil zadevo (Berik kombinezon). Cena kompletnega čiščenja (jakna,hlače) in popravek barve na rokavih je bila cca 80€.

Nekje na forumu je že zapisana njegova številka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče ima kdo kaj izkušenj z komine kombinezoni? Vidim da je nekdo napisal za komine rokavice da so zlo dobre glede na ceno, mogoče ma kdo kakšno izkušno glede kombinezonov, v primerjavi z bolj znanimi firmami, če bi primerjali z spyke, a*, arlen ness...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima kdo kaj izkušenj z komine kombinezoni? Vidim da je nekdo napisal za komine rokavice da so zlo dobre glede na ceno, mogoče ma kdo kakšno izkušno glede kombinezonov, v primerjavi z bolj znanimi firmami, če bi primerjali z spyke, a*, arlen ness...?

Tadej!

Komine dokaj soliden kombinezon glede na ceno. Nikakor pa ne moreš primerjat, z nobeno tvojo napisano firmo. Komine nekje v razredu probikerja. Je full debel in ima ogromnoo grbo. Za kaj več pm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se mi zdi da ga glih s Probikerjem ne morš primerjat. Par besed o Komine Kanguru kombinezonu maš TUKAJ.

Link ne dela :krneki:

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki pomagat. Prejšni teden sem naročil kombinezon KLIK1 ampak dobil KLIK2. Zdej sem pa v dilemi ali naj jim rečem da so mi poslali drug kombinezon, ali pa ga naj obdržim glede na to da je ta dražji :hmm: . Ker ne vem mogoče je tuki kakšna finta pa so mi namenoma poslali napačnega, da se znebijo (naprodajane) robe.

Hmmm, sreča ali nesreča to je sedaj vprašanje :huh:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se mi zdi da ga glih s Probikerjem ne morš primerjat. Par besed o Komine Kanguru kombinezonu maš TUKAJ.

Link ne dela :krneki:

no s probikerjem se res ne more primerjat, tisto je glih tulk da je :) Ma če si bom res želel kenguruja, bom kakšenga arlen ness uzel, majo dostikrat akcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Hmmm, sreča ali nesreča to je sedaj vprašanje :huh:

Men bi se smejalo :whistle:

A še back protektor si zraven dobu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki pomagat. Prejšni teden sem naročil kombinezon KLIK1 ampak dobil KLIK2. Zdej sem pa v dilemi ali naj jim rečem da so mi poslali drug kombinezon, ali pa ga naj obdržim glede na to da je ta dražji :hmm: . Ker ne vem mogoče je tuki kakšna finta pa so mi namenoma poslali napačnega, da se znebijo (naprodajane) robe.

Hmmm, sreča ali nesreča to je sedaj vprašanje :huh:

Hja, kot je že sesir napisou..tud men bi se fajn posmejalo...

Glede obveščanja da so ti poslali napačen kombi...predstavljaj si, da si jih dobro "nategnil" ...sej ni lepo, ampak tak je čas :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesir žal nisem, ampak glede na to da sem dobil ''boljši'' kombinezon, me sploh to ne zanima. Mam itak doma od Dainesa želvo :D

Andro82 sej jih nisem jaz nategnil, to so se oni sami. Mah ja kot si rekel, tak je čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kok cajta ponavad se čaka k daš kobml popravt, oziroma kok cajta ste vi čakal, pa zanima me kako se ga da popravt, ker so na levi ritnci kr globoke brazde, drgje se bo dal sam mal šivat pa poštrihat...Sam tiste brazde me skrbijo, a bojo zamenal celo zaplato tm? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kok cajta ponavad se čaka k daš kobml popravt, oziroma kok cajta ste vi čakal, pa zanima me kako se ga da popravt, ker so na levi ritnci kr globoke brazde, drgje se bo dal sam mal šivat pa poštrihat...Sam tiste brazde me skrbijo, a bojo zamenal celo zaplato tm? :whistle: :whistle:

verjetno je odvisno kam ga daš popravit oz. komu, sam sem ga dal popravit na vransko, kjer so potrebovali

približno 2 tedna, zamenjali pa so mi celo fliko na zadnjici

popravljen je bil odlično in če nebi vedel da je popravljen, sploh nebi opazil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha aha...No sej to me zanima :P Sam tud razmišlam da bi ga dau ke popravt, ker bi ga mogl tud ml barvat, pa neki šivov na rami, rokavu popravt...Kok te je pa pršlo, če ni skrivnost...lahka tud na PM... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara, sem dal okoli 30€

Js sem dal pred enim mesecem za raširitev jakne po rokavih in malo po telesu 80€whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!