Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

ja saj čist možno da sem tako naletel v ac.. žal..

po mojih izkušnjah je tak "odziv" na AC kar pogost, so pa zato res v Labi toliko boljši :) no, naj ti dobro služi roba, jaz sem tudi že tretjo sezono z A* zelo zadovoljen

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

si mogoče kdo lasti ali pozna kombinezon MGP (dvodelni)??? kako se obnese? kakšna je spoh kvaliteta ???

(v tc motoshopu ga imajo za 499€ - je kje cenejši?)

lp

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

si mogoče kdo lasti ali pozna kombinezon MGP (dvodelni)??? kako se obnese? kakšna je spoh kvaliteta ???

(v tc motoshopu ga imajo za 499€ - je kje cenejši?)

lp

M.

Ja to naj bi bilo narejeno neki iz strani berika tako,da slabo verjetno ni ane...

Ma pa kolega za prodat novega dvodelaca ceneje...

Ga proda,ker je motor prodal in ne rabi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to naj bi bilo narejeno neki iz strani berika tako,da slabo verjetno ni ane...

Ma pa kolega za prodat novega dvodelaca ceneje...

Ga proda,ker je motor prodal in ne rabi...

številka, barva, cena, firma??? lahko tudi na pm

lp

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak pubeci.. iskanje komebinozona ter opreme je končano.. :)

hvala vsem za pomoč.. lahko se vam zahvalim da se nisem sam sebe oring nategnil z nakupom preko neta..ker res.. sem izvenserijsko delan al kaj.. :S

hlače št. 52 .. jakna 54 .. :slap:

morem pa pograjat aprilio v mariboru pri autokomorce.. nevem al se je samo nama to zgodlo.. al še komu.. pridema not.. 15 min sama hodima po trgovini.. tam en na telefonu kot da naju ni.. zato sma po 15ih min. rajši kar odšla.. ker če nekomu ni za prodat komplet moto opreme za dve osebi katera res ni poceni.. pol pa nevem.. da bi vsaj prišel do naju pa vprašal če rabima pomoč.. nič :)

tak da odločil sem se za alpinestars .. morem rečt da sta prodajalca v thc laba v mariboru res super.. saj sta imela kar dela z mano in mojo boljšo polovico.. celo trgovino smo obrnili na glavo da smo najdli za vsakega najboljšo kombinacijo.. :yea1:

pa še cena je na koncu sprejemljiva.. ;)

hvala še enkrat..

lp

Tudi jaz dvomim, da se to dogaja na apriliji v MB. Kolikor vem so v istem prostoru kot DAINESE tudi prodaja rez. delov Fiat. Verjetno prodajalca DAINESA ni bilo in se je po telefonu pogovarjal prodajalec iz oddelka Fiat. Ali pa mogoče,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz dvomim, da se to dogaja na apriliji v MB. Kolikor vem so v istem prostoru kot DAINESE tudi prodaja rez. delov Fiat. Verjetno prodajalca DAINESA ni bilo in se je po telefonu pogovarjal prodajalec iz oddelka Fiat. Ali pa mogoče,...?

to nevem.. vem pa da če ga ni blo.. ga lep čas ni bilo na spregled.. konec koncev je zdaj vseeno.. oprema je doma.. zaradi višine nakupa je padel tudi fajni popust.. tak da drug teden še samo po dvojne škornje pa smo pripravljeni na sezono.. za THC laba pa same pozitivne kritike.. tak da priporočam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak pubeci.. iskanje komebinozona ter opreme je končano.. :)

hvala vsem za pomoč.. lahko se vam zahvalim da se nisem sam sebe oring nategnil z nakupom preko neta..ker res.. sem izvenserijsko delan al kaj.. :S

hlače št. 52 .. jakna 54 .. :slap:

morem pa pograjat aprilio v mariboru pri autokomorce.. nevem al se je samo nama to zgodlo.. al še komu.. pridema not.. 15 min sama hodima po trgovini.. tam en na telefonu kot da naju ni.. zato sma po 15ih min. rajši kar odšla.. ker če nekomu ni za prodat komplet moto opreme za dve osebi katera res ni poceni.. pol pa nevem.. da bi vsaj prišel do naju pa vprašal če rabima pomoč.. nič :)

tak da odločil sem se za alpinestars .. morem rečt da sta prodajalca v thc laba v mariboru res super.. saj sta imela kar dela z mano in mojo boljšo polovico.. celo trgovino smo obrnili na glavo da smo najdli za vsakega najboljšo kombinacijo.. :yea1:

pa še cena je na koncu sprejemljiva.. ;)

hvala še enkrat..

lp

Moja izkušnja v Mariboru pri apriliji na Autocomercu pa je popolnoma drugačna. Prodajalec mi je zelo dobro svetoval pri nakupu DAINESE jakne in usnjenih hlač. Sem bil namreč v dvomih kaj kupiti ali kombinezon ali ločeno jakno in hlače. Zdaj po eni prevoženi sezoni vidim, da mi zadeva bolj odgovarja kot kombinezon. Hvala za nasvet prodajalcu. Jakna pri kombinezonih je krajša kot pri usnjenih jaknah če kupuješ ločeno. Vozim se namreč v službo in oblečem le kavbojke in jakno. Dokupil sem še podaljšek jakne za kar sploh v nobeni trgovini niso vedeli da obstaja. Čudi me, da si imel takšnjo slabo izkušnjo.

Trgovino večkrat obiščem in vidim, da imajo zelo veliko zadovoljnih strank.

Nimam nobenih pripomb glede trgovine v Mariboru DAINESE - AUTOCOMMERCE ravno nasprotno dajem jim pohvale saj je to najbolje založena moto trgovina na štajerskem področju. Res pa je, da je gneča pri njih vedno velika in je potrebno malo počakati, da prideš na vrsto.

Bil tudi v LABI-ALPINESTARS V MB kjer pa strank sploh nimajo. Delovni čas trgovine je v nasprotju z logiko. Trgovina sameva in prodajalka oz. prodajalec imata veliko časa za komunikacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj si mislite o leder kombinizionih na potovalnih endurah(Transalp/Varadero). Da ali ne ter zakaj tako.

Misliti pomeni nič vedeti :whistle:

Vsak (naj)nosi to v čem se najbolje počuti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kaj si mislite o leder kombinizionih na potovalnih endurah(Transalp/Varadero). Da ali ne ter zakaj tako.

Hvala in lp!

kontaktiraj vanga( on ma leder na varaderotu, pa mislim da sta se z sopotnico lepo navadlatrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče obstaja kak tak barvni spray za usnje, da bi si gor naspreju neki, pa da usnja ne uniči... :? :unsure: :unsure:

al pa kej v tem smislu, neki sm sicer najdu na netu, sam nism zih :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšne spreje sicer ne vem... se pa da tudi s temle kaj nardit... V osnovi je namenjeno za popravilo usnja, ampak preverjeno se da porabit tudi za barvanje (preizkušeno na volanu, naslonu in pa menjalniku), pa še zelo obstojna je zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj sem enkrat prebral, da nekje čistijo ibercuge

ker se meni tega ne da delat, oz nimam časawhistle.gif

bi jaz to peljal v čistilnico

ampak da bo delo res opravljeno kvalitetno( odstranjene 2 leti stare mušice pa deli ptiča)

za koristne informacije se v naprej zahvaljujem in plačam kaksno pivo

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj sem enkrat prebral, da nekje čistijo ibercuge

ker se meni tega ne da delat, oz nimam časawhistle.gif

bi jaz to peljal v čistilnico

ampak da bo delo res opravljeno kvalitetno( odstranjene 2 leti stare mušice pa deli ptiča)

za koristne informacije se v naprej zahvaljujem in plačam kaksno pivo

lp miha

Daj stari, tiste tri pa pol mušice ki so se ti nabrale na ibercugu pa bi ja lahko sam spucal, to je dve minuti dela... Za prah obrisat iz njega pa ti tudi več kot pet minut nebo vzelo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj stari, tiste tri pa pol mušice ki so se ti nabrale na ibercugu pa bi ja lahko sam spucal, to je dve minuti dela... Za prah obrisat iz njega pa ti tudi več kot pet minut nebo vzelo... trance_41_w00t2.gif

pa malo ze plesni trance_41_w00t2.gif se dobro da sem ga danes z omare potegno

čuj lahko pa mi ga ti prides spucat trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste to vedeli,da barva kombinjezona upliva na kakovost usnja.rdeča in siva sta najbolj trpežni,zelena in plava pa najmanj :blink: :hmm:

Še dobr da mam sivo črnga,pa belga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V KMCju imajo uredu zadeve katere mi odgovarjajo jih pa ne poznam zato sprašujem.

kot zgleda da dokaj solidna zadeva. malo se ebay prečekiraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imate mogoče kakšne izkušnje z kombinizoni IXS

dobro ali slabo

Živjo

Punca ga ima (IXS breaker ženski), po dveh sezonah je še vedno kot nov. Lepo se je ulegel, nobenih strganih šivov, nobenega luščenja tako da lahko povem o njem samo dobro.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!