Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Kaj pravite: Kupujem dvodelni usnjeni kombinizon IXS in me moti samo pri hlačah, da kolenski-golenski ščitnik, ki je prekratek in ne pride v škornje.

Ali je možno to predelat in vstavit daljši ščitnik tako da je zaščiteno od kolena dol v škornje. Na tak način imajo tudi druge hlače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če imate mogoče kakšne izkušnje z RST kombinezoni:

- http://www.rst-moto.com/index.php/home

(predvsem usnjeni enodelni me zanimajo) oziroma, če ima kdo za prodat kakšen kombinezon (št.54) oziroma opremo za supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je že kdo to predelal, pa vseeno bom napisal;

včeraj sem prvič kupil dvodelni usnjeni kombinezon.

Vprašanje; a je možno kombinezon impregnirat, da je kljub nekaj dežnim kapljicam uporaben ? če je odgovor pritrdilen, s čim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, v skoraj vseh moto trgovinah, kjer prodajajo usnjena občalila dobiš, impregnacijske spraje, kreme...itd. Vendar to drži nekaj časa, potem pa ga ni impregnacije, da ne bi premočilo..takrat pa dežnega gor, druge šanse ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če imate mogoče kakšne izkušnje z RST kombinezoni:

- http://www.rst-moto.com/index.php/home

(predvsem usnjeni enodelni me zanimajo) oziroma, če ima kdo za prodat kakšen kombinezon (št.54) oziroma opremo za supermoto.

ne vem kje najdete te čungalunga kombinezoneunsure.gif

če dobis tule preverjeno znamko za tak denar

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/ARLEN-NESS-1897-Supermoto/SubProducts/%22ARLEN%20NESS%201897-0001%22

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če imate mogoče kakšne izkušnje z RST kombinezoni:

- http://www.rst-moto.com/index.php/home

(predvsem usnjeni enodelni me zanimajo) oziroma, če ima kdo za prodat kakšen kombinezon (št.54) oziroma opremo za supermoto.

u živo so tako, solidni. izdelava je nekako na vanuccijevi ravni. precej bolši od tapoceni lojzovih in polovih ledrov, pa daleč od dainese komine berik...

Sigurno je že kdo to predelal, pa vseeno bom napisal;

včeraj sem prvič kupil dvodelni usnjeni kombinezon.

Vprašanje; a je možno kombinezon impregnirat, da je kljub nekaj dežnim kapljicam uporaben ? če je odgovor pritrdilen, s čim ?

jaz imam precej dobre izkušnje z impregancijami nikwax. v sloveniji jih prodaja hq bunker. na motorju se da prežvet kako ploho. če te uredu pere, gre skozi. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve,kje imajo večjo izbiro ženskih dvodelnih kombinezonov?

hvala vsem,lp

Kolikor sem lani z Ano šopingiral po Sloveniji, je bilo največ izbire v Ljubljani in Litiji. Prijazni so povsod - v Ljubljani je kupila odličen komplet Rev'it, v Litiji pa odlično opremo Alpinestars. Morda bi se našlo kaj še v Ljubljani2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej, kolk si ti plačan od FC moto, da jim tako vztrajno delaš reklamo? Ker tole tvoje početje meji že na diagnozo ...

uh trance_33_sleep.gif

če ti povem boš še ti moral reklamo delat.....

diagnozo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na teh dveh straneh sva že gledala,sem mislu če je še kje kakšna "skrita " trgovina,ampak vseeno hvala mashina

lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na teh dveh straneh sva že gledala,sem mislu če je še kje kakšna "skrita " trgovina,ampak vseeno hvala mashina

lp worship.gif

za hec lahko malo pogledas tudi trgovino motobee v mariboru.... imajo kombinezone Tschul ... res ni tok znana firma kot nekatere druge, ampak za pogledat je... pa se ko sem jst lani za punco iskal sem najvec zenskih kombinezonov prav tu najdu

Lp

Popravljeno . Popravil urkec
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hec lahko malo pogledas tudi trgovino motobee v mariboru.... imajo kombinezone Tschul ... res ni tok znana firma kot nekatere druge, ampak za pogledat je... pa se ko sem jst lani za punco iskal sem najvec zenskih kombinezonov prav tu najdu

Lp

Lokacija Kolosej MB............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat, kako naj shranim kombinezon? Ali ga lahko dam vsaj na pol in dam v omaro? Ali mora viset na obešalniku?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat, kako naj shranim kombinezon? Ali ga lahko dam vsaj na pol in dam v omaro? Ali mora viset na obešalniku?

Hvala!

ti ga kr prerež na pol bo sigurno najboljš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve,kje imajo večjo izbiro ženskih dvodelnih kombinezonov?

hvala vsem,lp

glede na to, da si z obale, ti verjetno ne bi bil problem skočit čez mejo v Sistiano, vsaj kar se Dainese tiče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prodajalni Moto-oprema je na zalogi preko 150 kavlitetnih (originalnih - baje v neki trgovini v MB kvasijo neke neumnosti o kvaliteti... sliči na nelojalno konkurneco... ) kombinezonov vedno...

Cene je pa treba preverit tam, ker so na internetu samo informativne cene... Na koncu odhajajo vsi nasmejani iz trgovine.

Lp

150 ženskih ali moških?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat, kako naj shranim kombinezon? Ali ga lahko dam vsaj na pol in dam v omaro? Ali mora viset na obešalniku?

Hvala!

Bolje, da ga skladiščiš na obešalniku. Zapri tudi vse zadrge. lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 ženskih ali moških?

si pa izviren glare.gif

no drugače pa daleč najbolje založena trgovina....

če česa ni pa lahko dobi)/ pa se to za zelo dobro ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa izviren glare.gif

no drugače pa daleč najbolje založena trgovina....

če česa ni pa lahko dobi)/ pa se to za zelo dobro ceno...

Si pa nakladač. Ni in tudi nikoli ne bo najbolje založena trgovina. Preveč očitno si delaš reklamo. Lahko oglašuješ legalno in plačaš oglase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji vikend kupil Dainese Jack, nekoliko retro enodelc. V Dainese outletu za res smešno ceno.

21556_1314446111730_1548002575_30780305_5884276_n.jpg

21556_1314447071754_1548002575_30780307_51035_n.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj povej ša ceno, men je vseen če je lanski ali predlanski model samo da je ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš na PM

Majo še enga lih takega, samo 52 in namesto zelene črte je modra. Pa še kup drugih barv in modelov. Mislim da je od vsake cifre ene 2-5 modelov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!