Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

daj povej ša ceno, men je vseen če je lanski ali predlanski model samo da je ugodno

če me spomin ne vara so ga prodajali za okoli 500€

sem ga probal vendar mi kroj nekako ni ustrezal, drugače pa špica kombinezon

mi ga je pa ponujala tudi prodajalka v gorici za 450€, rabljenega enkrat nošenega ki ga je stranka vrnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima,kje se dobi ženski kombinezon izven serije ( manjše števike)?

lp,hvala vsem

Kaj to pomeni "manjše številke"? Za kako visoko žensko in s koliko kg?

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni "manjše številke"? Za kako visoko žensko in s koliko kg?

lp

Boštjan

visoka je okrog 160 in 40kg nekje.a veš kje bi se dalo dobit kombinezon zanjo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

visoka je okrog 160 in 40kg nekje.a veš kje bi se dalo dobit kombinezon zanjo?

lp

Pri nas je to številka 38 (konfekcijska nekje 34). Dolžina bi bila ok, vendar je dekle izredno vitko. Kar pomeni, da je skoraj nemogoče, da bi bil kombinezon oprijet kot praviloma mora biti. Idealna teža bi bila okoli 48 kg.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima,kje se dobi ženski kombinezon izven serije ( manjše števike)?

lp,hvala vsem

Spoštovani,

Na zalogi imamo manjše ženske številke proizvajalcev M tech, IXS, kot tudi Spyke.

Lp

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se kombinezon cifre 52,54 ... enodelc obvezno! ( dvodelno mi ne diši niti najmanj! ) ( pa najrajš bele barve :D ) ... Berik, Alpinestars, Dainese ... čungalunga odpade.

Pa rabljen seveda :O Nov bo ko bo v garaži kaj z nad 140 konji xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se kombinezon cifre 52,54 ... enodelc obvezno! ( dvodelno mi ne diši niti najmanj! ) ( pa najrajš bele barve :D ) ... Berik, Alpinestars, Dainese ... čungalunga odpade.

Pa rabljen seveda :O Nov bo ko bo v garaži kaj z nad 140 konji xD

Belo.. No ja, sem imel bel kombinezon. Pa samo eno sezono, je potem hitro šel od hiše. Vse se je videlo gor -od mrčesa, umazanije s ceste, dreka po dežju.. Res pa je, da smo se včasih vozili čez celo leto in skoraj povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belo.. No ja, sem imel bel kombinezon. Pa samo eno sezono, je potem hitro šel od hiše. Vse se je videlo gor -od mrčesa, umazanije s ceste, dreka po dežju.. Res pa je, da smo se včasih vozili čez celo leto in skoraj povsod.

Je pa fajn, ker ni tako vroč poleti... Si pa tak k nedolžen angelček a ne...?! O:-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je -vroč pa ni bil poleti. Vsaj tako ne, kot kasneje črni. Pač treba je pretehtati pluse in minuse.

Šminkerski pa je, to pa.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je -vroč pa ni bil poleti. Vsaj tako ne, kot kasneje črni. Pač treba je pretehtati pluse in minuse.

Šminkerski pa je, to pa.

Bel kombinezon? Groza! Metroseksualni motoristi vedno z toaletno torbico pri roki. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bel kombinezon? Groza! Metroseksualni motoristi vedno z toaletno torbico pri roki. :naughty:

Thja, kaki smo bili... Samo sem imel pa bel motor, bel kombinezon je pasal gor 300/uro. Če drugega ne, viden sem pa bil. Viden in opažen. Sicer pa, papagajske barve današnjih kombinezonov pa tako niso nič manj metroseksualne... Šala, da ne bo kdo napak razumel. Vsak čas ima pač svojo modo, kaj čemo. Se spomnite v 90'...? Kot neonske reklame so bili motorji s tistimi roza nalepkami. GSX je že bil tak, pa FZR..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bel kombinezon? Groza! Metroseksualni motoristi vedno z toaletno torbico pri roki. :naughty:

Mamica ti je meteroseksualna <3 ;)

jebat ga ... ustrezajo mi beli kombinezoni.! sm te slučajno za mnenje vprašau? XD :)

REV_IT_Replica_One_Piece_Race_Suit_White-Red_zoom.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamica ti je meteroseksualna <3 ;)

jebat ga ... ustrezajo mi beli kombinezoni.! sm te slučajno za mnenje vprašau? XD :)

REV_IT_Replica_One_Piece_Race_Suit_White-Red_zoom.jpg

Potem naj nekdo reče, da so harlejisti šminkerji. Fantje ne pozabit na bele štunfe.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

BTW meteroseksualna ????? kaj to je? :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bel kombinezon? Groza! Metroseksualni motoristi vedno z toaletno torbico pri roki. :naughty:

Ne nabijaj!

...sicer pa,kdo še pa dandanes ima samo en kombinezon... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj!

...sicer pa,kdo še pa dandanes ima samo en kombinezon... trance_25_naughty.gif

Kombinezonov imam-mo res več kot enega. Le en problem se tu poraja. Le ta zadnji mi je še prav.trance_25_naughty.gif Ko sem začel vozit motor sem imel 68kg, sedaj pa kar nekaj večwhistle.gif .

Popravljeno . Popravil dukemb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnemu ljubitelju "starin":

Doma imam starejši kombinezon, znamke Dainese, če mogoče koga zanima. Barve je belo modre, kakršen je bil takratni GSXR trance_44_wink5.gif

Popravljeno . Popravil pubi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče ve kdo za kake dobre akcije zdj? Tudi bom zamenjal dok je še kaj akcij :)

na kozini so dobili novo pošiljko in so kar dobro založeni, pa tudi cene so kar ugodne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!