Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Za svojega sem dal 500€ - nekaj malega popusta, v Ljubljani "nekje" pa majo identičnega za 820€. Oboje videl v roku 2tednov.

P182, imajo tudi mogoče nove rokavice. Sem pozabil takrat vzeti še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek, kje si to kupil svoj kombinezon, za katerega si dal 500€, kajti sam trenutno kupujem kompletno opremo, ker sm mel 5 let premora, in rabim popolnoma vse. Dajte mi malo svetovat, kje bi dobil komplet opremo,kombinezon,čelada,čevlji,rokavice najbolj ugodno, plačati pa namerevam vse z gotovino?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte svetovat s kom se namaže oziroma impregnira usnjen (novi ) kombinizon

odkar sem prvič kupil to, jaz tako za motoristični kombinezon kot ostale usnjene jakne, čevlje usnjene torbe, sedežno garnituro uporabljam zgolj in samo tole: IXS - LEATHER CARE OIL. LINK: webshop

vedno samo na tanko namažem ter pustim par ur ali kak dan da se vpije. pa je... uporabljam na usnju vseh barv, ki jih premorem. nikjer problemov!

prej sem kupil dosti različnih produktov, pa z nobenim nisem bil tako zadovoljen kot s tem.

za božič sem par teh olj razdelil med sočlane kluba, pa so tudi oni navdušeni!

za čiščenje samo (pred impregnacijo) pa uporabljam neko tekočino, ki jo kupim v muellerju.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek, kje si to kupil svoj kombinezon, za katerega si dal 500€, kajti sam trenutno kupujem kompletno opremo, ker sm mel 5 let premora, in rabim popolnoma vse. Dajte mi malo svetovat, kje bi dobil komplet opremo,kombinezon,čelada,čevlji,rokavice najbolj ugodno, plačati pa namerevam vse z gotovino?!

[/quote

Louis ima dosti takšne robe ,dobre in poceni pa še kakšne akcije...najbližnji je v avstriji............... link http://www.louis.de/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ne mislim kupovat neki poceni nekvalitetne robe kot je v louisu! Namen imam nabavit celotno opremo, vendar kvaliteto po nekih zmernih cenah, zato me zan imajo kakšne akcije, kje bi dobil lanske modele, ki so znižani! Na voljo imam nekje 1400€ za vso opremo, vendar je to res maxx. Kaj menite o kombinezonih alpinestars?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ne mislim kupovat neki poceni nekvalitetne robe kot je v louisu! Namen imam nabavit celotno opremo, vendar kvaliteto po nekih zmernih cenah, zato me zan imajo kakšne akcije, kje bi dobil lanske modele, ki so znižani! Na voljo imam nekje 1400€ za vso opremo, vendar je to res maxx. Kaj menite o kombinezonih alpinestars?

Med najbolšimi. Berik, Alpinestars, Dainese, M-Tech, Komine, Suomy ... pa še kaj sem verjetno pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ne mislim kupovat neki poceni nekvalitetne robe kot je v louisu! Namen imam nabavit celotno opremo, vendar kvaliteto po nekih zmernih cenah, zato me zan imajo kakšne akcije, kje bi dobil lanske modele, ki so znižani! Na voljo imam nekje 1400€ za vso opremo, vendar je to res maxx. Kaj menite o kombinezonih alpinestars?

Za 1400 ojrov se ti pa ni treba bat. Za ta dnar dobiš pa kvaliteto in vso opremo, ki jo rabiš. Sam imam vso opremo od astarsa pa me je prišlo okol 1100 ojrov, tko da sam navali...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motocente...emid=28&lang=si

Kaj si mislete o temu kombinezonu a je vreden svojga dnara al ne?

Sem ga vozil 2 sezoni, dober kombinezon, zamenjal sem ga samo zato ker sem nabavil enodelca. Sem ga tudi "testiral", padec pri 80kmh, nekaj oguljenega ledra, vsi šivi ostali celi, moje mnenje, če ti je všeč, go for it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ne mislim kupovat neki poceni nekvalitetne robe kot je v louisu! Namen imam nabavit celotno opremo, vendar kvaliteto po nekih zmernih cenah, zato me zan imajo kakšne akcije, kje bi dobil lanske modele, ki so znižani! Na voljo imam nekje 1400€ za vso opremo, vendar je to res maxx. Kaj menite o kombinezonih alpinestars?

Še ena ovca ,ki misli,da obstaja samo ena kvalitetna znamka.......... pri priznani znamki plačaš tudi ime,pa ni v velikih primerih nič boljša od katere malo manj znane...........

V Louis imajo dosti priznanih znamk,tak ,da ne bluzi bedarij,odvisno je samo koliko si pripravljen dat..............

v 5 letih se je marsikaj spremenilo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi k Pintarju v Prebačevo(Kranj), da na Held kar lep popust, je pa tudi uvoznik za Arai, tako da ne dvomim...

www.racing-service.net/ je njihova stran(ne vem če lahko postam povezave...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi k Pintarju v Prebačevo(Kranj), da na Held kar lep popust, je pa tudi uvoznik za Arai, tako da ne dvomim...

www.racing-service.net/ je njihova stran(ne vem če lahko postam povezave...)

Same dobre firme na enem kupu ....Ajde ..............izbira,da te kap...............navali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga vozil 2 sezoni, dober kombinezon, zamenjal sem ga samo zato ker sem nabavil enodelca. Sem ga tudi "testiral", padec pri 80kmh, nekaj oguljenega ledra, vsi šivi ostali celi, moje mnenje, če ti je všeč, go for it :)

A si le nabavil novega :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi k Pintarju v Prebačevo(Kranj), da na Held kar lep popust, je pa tudi uvoznik za Arai, tako da ne dvomim...

www.racing-service.net/ je njihova stran(ne vem če lahko postam povezave...)

Najlepaša ti hvala:D sm se dons oglasu in dobu vse kar sm želel:D Je bil mojster zlo prijazn, mi dal vse za probat, svetoval, in sem po 3 urah dobu vse kar sem želel, mislm naroču:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Zanima me za približno kakšno velikost je Suomyev kombinezon številke 54 ( gre za model SUOMY GHISALLO ).

Malo mi je daleć za voziti se pa da neom šou brezveze.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Alpinestars Octane ( enodelc ) ? Zgleda kar solidn kombinezon, vendar mu manjka ozadaj grba.! :S Kar me malćek skrbi pa tudi tako lepo ni kot z grbo.

Torej ... če ima kdo izkušnje in mogoče kakšen razlog zakaj nebi rabil grbe lepo prosim če pove. Pod kombinezonom bo itq želva, tako da zaščito mislm d bo kar dobro poskrbljeno.

Kaj menite=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Alpinestars Octane ( enodelc ) ? Zgleda kar solidn kombinezon, vendar mu manjka ozadaj grba.! :S Kar me malćek skrbi pa tudi tako lepo ni kot z grbo.

Torej ... če ima kdo izkušnje in mogoče kakšen razlog zakaj nebi rabil grbe lepo prosim če pove. Pod kombinezonom bo itq želva, tako da zaščito mislm d bo kar dobro poskrbljeno.

Kaj menite=?

če ti je kombinezon všeč se ne obremenjuj če nima grbe, ker nima nobene varnostne funkcije

grba ima predvem funcijo šminke oz. race replice, dejasko pa je na cesti totalno nepotrebna in neuporabna

raje se vprašaj zakaj grbo sploh potrebuješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena ovca ,ki misli,da obstaja samo ena kvalitetna znamka.......... pri priznani znamki plačaš tudi ime,pa ni v velikih primerih nič boljša od katere malo manj znane...........

V Louis imajo dosti priznanih znamk,tak ,da ne bluzi bedarij,odvisno je samo koliko si pripravljen dat..............

v 5 letih se je marsikaj spremenilo..........

Imam Vanuccijev kombo PROFI I. V nekako 3k km se mi je strgal strech material med nogami, šivi pri kolenu (kjer sta strech in leder zašita skupaj) so pogledali ven, tam na začetku zadrge (kjer je tisti usnjen "trikotniček", ki ustavi zadrgo)so popustili šivi, tista stvar za vlečt zadrgo gor in dol je odletela...Samo sranje zazdaj, pa stvar sploh še ni bila na tleh, kaj šele če bi bila :ninja:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nabavu kompletno opremo pri Pintarju v Prebačevem :D

post-4678-126980040108_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DGUZELJ
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a čelado imaš do konca gor nataknjeno? zgleda kot da nekam visoko leži, a ne?

Ja mam:D Zgleda da mam tako glavo da tko gor pride:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!