Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Pozdravljeni. Zanima me za približno kakšno velikost je Suomyev kombinezon številke 54 ( gre za model SUOMY GHISALLO ).

Malo mi je daleć za voziti se pa da neom šou brezveze.

Hvala za odgovore.

Jaz imam suomya št.52, imam 184cm pa mi je kar tesen. Če si res močne postave, potem 54, sicer ne! So pa nekje iste velikost kot dainese ali

alpinestars (probal vse 3)!!!

Če si manjši od 190 in bolj suh, potem bo 52 vredu, če ne pa 54.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre to tko, ker če ti je prevelek ti tudi rokavi ne bodo prav.

Treba je sprobat kako ti leži, če je kot nov zelo oprijet ni nič narobe, se bo že ulegu. Edino če te špona tako da niti dihat ne moreš, tolk se ne bo razširu :D, je potrebno pa drug model, višja številka pa ne bo pomagala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Fantje in dekleta, nujno rabim en nasvet, namreč imam visoko in suho deklino za njo pa nikjer ne najdeva kombinezona, ki bi ji v originalnih številkah ustrezal. Ali sploh kdo od proizvajalcev dela podaljšane številke?

Kombinezon naj bi bil višjega ranga- do sedaj je imela na sebi alpinestarsa in dainesa, vendar noben od teh ji ne ustreza (št. 44 prekratko, št. 46 prevelik). Govorimo o usnjenem kombinezonu seveda.

Prosil bi za čimveč nasvetov.

Se že vnaprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Fantje in dekleta, nujno rabim en nasvet, namreč imam visoko in suho deklino za njo pa nikjer ne najdeva kombinezona, ki bi ji v originalnih številkah ustrezal. Ali sploh kdo od proizvajalcev dela podaljšane številke?

Kombinezon naj bi bil višjega ranga- do sedaj je imela na sebi alpinestarsa in dainesa, vendar noben od teh ji ne ustreza (št. 44 prekratko, št. 46 prevelik). Govorimo o usnjenem kombinezonu seveda.

Prosil bi za čimveč nasvetov.

Se že vnaprej zahvaljujem.

inde vransko pa da ji spyke zašijejo po meri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem napisat eno pohvalo: Letos čez zimo sem nesla skrajšat kombinezon k ROMANU ANDROJNA v Cekrljah, ki mi je za 30E lepo skrajšal hlače, odstranil odvečno gubo, ki se mi je naredila pod kolenskim ščitnikom- šiva se praktično ne vidi- in skrajšal mi je tudi rokave. Ko sem spraševala nakoli je bila cena v INDE 140E, tako da sem bila strašno presenečena, ko je stric povedal svojo ceno. Zraven mi je še pobarval rokav od padca, tako bolj za silo (še vedno se vidi) je rekel, da on tega drugače ne počne, je pa samo malo prekril, da bo zgledal lepši smile.gif . Zelo pohvalno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bi pa to denarno približno stalo?

ej to me preveč vprašaš. vem da da rejserji nosijo eni privat teti, ki se piše drnovšek popravljat kombinezone. pa da jih ona tudi šiva.

mislim pa da je dokaj ugodna zadeva ........ ker prav v indeju so malce to hard dragi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nabavu kompletno opremo pri Pintarju v Prebačevem :D

a Pintar tud Berika prodaja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to me preveč vprašaš. vem da da rejserji nosijo eni privat teti, ki se piše drnovšek popravljat kombinezone. pa da jih ona tudi šiva.

mislim pa da je dokaj ugodna zadeva ........ ker prav v indeju so malce to hard dragi

Lahko kej več o tej teti Drnovšek poveš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem napisat eno pohvalo: Letos čez zimo sem nesla skrajšat kombinezon k ROMANU ANDROJNA v Cekrljah, ki mi je za 30E lepo skrajšal hlače, odstranil odvečno gubo, ki se mi je naredila pod kolenskim ščitnikom- šiva se praktično ne vidi- in skrajšal mi je tudi rokave. Ko sem spraševala nakoli je bila cena v INDE 140E, tako da sem bila strašno presenečena, ko je stric povedal svojo ceno. Zraven mi je še pobarval rokav od padca, tako bolj za silo (še vedno se vidi) je rekel, da on tega drugače ne počne, je pa samo malo prekril, da bo zgledal lepši Objavljena slika . Zelo pohvalno.

Nekaj takega bi tudi meni rablo. Ves mogoce ce bi znal mogoce tudi zozat rokave od jakne, saj so mi kr malo ohlapni. mas mogoce kako cifro oz kak naslov da ga kontaktiram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud berike prodaja:D Saj jih delajo isto v nemčiji, v isti tovarni kot held:D

Kako se lahko tako enostavno zlažeš? Če pa nimaš pojma pa bodi raje tiho. Arlen Ness, Berik in MGP proizvaja MADIF - italijanska firma(www.madif.com). Held je samo zastopnik za te firme v Nemčiji. Citirano s strani www.held.de: Since September 2006, Held is the official exclusive importer of Berik in Germany and Switzerland.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Fantje in dekleta, nujno rabim en nasvet, namreč imam visoko in suho deklino za njo pa nikjer ne najdeva kombinezona, ki bi ji v originalnih številkah ustrezal. Ali sploh kdo od proizvajalcev dela podaljšane številke?

Kombinezon naj bi bil višjega ranga- do sedaj je imela na sebi alpinestarsa in dainesa, vendar noben od teh ji ne ustreza (št. 44 prekratko, št. 46 prevelik). Govorimo o usnjenem kombinezonu seveda.

Prosil bi za čimveč nasvetov.

Se že vnaprej zahvaljujem.

Hola mojster,

Dainese dela podaljšane številke za dekline, pa še lepi kombinezoni so :)

(če ji noben ne bo všeč ti preostane pa samo še da jo ornk nafutraš :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega bi tudi meni rablo. Ves mogoce ce bi znal mogoce tudi zozat rokave od jakne, saj so mi kr malo ohlapni. mas mogoce kako cifro oz kak naslov da ga kontaktiram?

ROMAN ANDROJNA

ulica 4. oktobra 11

SI-4207 Cerklje

Slovenija

tel: +386 4 25 21 289

mob: +386 41 80 70 33

email.jpg

Mislim da ne bi smel bit problem, najboljš pa da ga vprašaš

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se lahko tako enostavno zlažeš? Če pa nimaš pojma pa bodi raje tiho. Arlen Ness, Berik in MGP proizvaja MADIF - italijanska firma(www.madif.com). Held je samo zastopnik za te firme v Nemčiji. Citirano s strani www.held.de: Since September 2006, Held is the official exclusive importer of Berik in Germany and Switzerland.

Se nism nč zlagal, tko da me ni treba napadat. Tko mi je pintar reku, da jih delajo v isti tovarni v nemčiji in da so zatot ud v istem katalogu oz. nekaj takega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nism nč zlagal, tko da me ni treba napadat. Tko mi je pintar reku, da jih delajo v isti tovarni v nemčiji in da so zatot ud v istem katalogu oz. nekaj takega!

Pintar laže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ne mislim kupovat neki poceni nekvalitetne robe kot je v louisu! Namen imam nabavit celotno opremo, vendar kvaliteto po nekih zmernih cenah, zato me zan imajo kakšne akcije, kje bi dobil lanske modele, ki so znižani! Na voljo imam nekje 1400€ za vso opremo, vendar je to res maxx. Kaj menite o kombinezonih alpinestars?

Če ti ni predaleč idi v AC MARIBOR. Imajo kvalitetno robo in poceni. Če boš nameraval toliko potrošiti bo popust velik. Imajo pa DAINESE, SHOEI, AGV, X-LITE, NOLAN,... Kr Boštjana zahtevaj, ker se z njim da največ pogovorit glede cen. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pintar laže.

kako upaš trdit da nekdo laže? kaj pa če mogoče dejansko oseba ve več kakor ti???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače lako tudi v mursko k moto opremi gre. ma damjan tudi veliko kombinezonov na zalogi pa ful popustewhistle.gif

pač naprimer alpinestarsov leder se da ceneje kot v l.... dobit

tak da......

bo treba spet v ms it neke določene zadeve iskat closedeyes.gif

da boš lažje našel

Moja povezava

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena ovca ,ki misli,da obstaja samo ena kvalitetna znamka.......... pri priznani znamki plačaš tudi ime,pa ni v velikih primerih nič boljša od katere malo manj znane...........

V Louis imajo dosti priznanih znamk,tak ,da ne bluzi bedarij,odvisno je samo koliko si pripravljen dat..............

v 5 letih se je marsikaj spremenilo..........

Zavedaj se, da se priznanih znamk v Louis-u ne kupuje, ker so v SLO ceneje. Samo za primerjavo poglej čelade Nolan, SHOEI,.. Usnje pa tako tržijo samo njihove znamke Pro Biker ali Vanuci, kjer je pa cena boljšega modela že enaka priznani znamki v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače lako tudi v mursko k moto opremi gre. ma damjan tudi veliko kombinezonov na zalogi pa ful popustewhistle.gif

pač naprimer alpinestarsov leder se da ceneje kot v l.... dobit

tak da......

bo treba spet v ms it neke določene zadeve iskat closedeyes.gif

da boš lažje našel

Moja povezava

Raje v Maribor. Je bližje in ugodneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje v Maribor. Je bližje in ugodneje.

kako lahko trdiš da je ceneje???

glede na to da oba omenjena prodajalca poznam osebno( in to ne na zdravo in adijo) trdim da zdaj v tem primeri ti lažeš!

pač tvojo trditev boš moral z nekimi dokazi malce podkrepitclosedeyes.gif

drugace pa tezko primerjaš zdaj Dainese, aplinestars in M Tech............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!