Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Če ti ni predaleč idi v AC MARIBOR. Imajo kvalitetno robo in poceni. Če boš nameraval toliko potrošiti bo popust velik. Imajo pa DAINESE, SHOEI, AGV, X-LITE, NOLAN,... Kr Boštjana zahtevaj, ker se z njim da največ pogovorit glede cen. LP

Boštjan je kar trd kaj se tiče popustov, drugače pa vredu dečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Kopujemo opremo za Supermoto 125-ko pa me zanima kaj se mi bol splača kombinezon al jakna + hlače pa kiro firmo kej priporočate ? ( cena ni važna )

Popravljeno . Popravil primox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Kopujemo opremo za Supermoto 125-ko pa me zanima kaj se mi bol splača kombinezon al jakna + hlače pa kiro firmo kej priporočate ? ( cena ni važna )

Glede na to, da cena ni pogoj, kupi nekaj v višjem rangu...usnjen dvodelni kombinizon, pa ga maš za nekaj časa...firma ni važna, važno da ti je udobn, ker glede na to, da šparou ne boš, boš itak kupovla top firme (Berik, Arlen ness, Alinestars, Spyke, Dainese,..itd) .)

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje!

Zet ravnokar dela izpit za A2, pa me zanima kje bi lahko dobil bolj ugodne PODLOŽENE HLACE z ščitniki na kolenih in pa motoristično JAKNO za na motor? Sam sem kupil hlace v Kočevju v neki moto trgovinici za 50€, zelo so dobre za ta denar...ali pa še kakšno jakno motoristično z ugodno ceno? Mogoče kakšna trgovina z akcijo trenutno?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, se jest.... a mogoce kdo kej ve, kje bi imel mal večjo izbiro zenskih kombinezonov oz kje se splaca kupit?

Večjo izbiro: BikeExper Austrija. Splača kupit: Moto Bee, Maribor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje!

Zet ravnokar dela izpit za A2, pa me zanima kje bi lahko dobil bolj ugodne PODLOŽENE HLACE z ščitniki na kolenih in pa motoristično JAKNO za na motor? Sam sem kupil hlace v Kočevju v neki moto trgovinici za 50€, zelo so dobre za ta denar...ali pa še kakšno jakno motoristično z ugodno ceno? Mogoče kakšna trgovina z akcijo trenutno?

Lp

Louis in pa BikeExpert Austrija. Sam ne vem če se splača tja hoti sam po ene hlače?!.

Drugač pa vse naše stacune, ne vem pa če je zdj kaka posebna akcija kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, rabim nov kombinezon (usnje, dvodelni) in čelado, pa me zanima ali ima kdo informacije kaj vse se bo dalo videt in probat na motoboomu jutri? Grem namreč iz primorske tja, pa me zanima ali se mi izplača ustavljat še v Labi in TC-ju in tam probat kombinezone ali bodo mogoče na voljo tudi na Motoboomu? Z znamkami nisem omejen, bi pa jih rad kar čimveč sprobal!

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, rabim nov kombinezon (usnje, dvodelni) in čelado, pa me zanima ali ima kdo informacije kaj vse se bo dalo videt in probat na motoboomu jutri? Grem namreč iz primorske tja, pa me zanima ali se mi izplača ustavljat še v Labi in TC-ju in tam probat kombinezone ali bodo mogoče na voljo tudi na Motoboomu? Z znamkami nisem omejen, bi pa jih rad kar čimveč sprobal!

LP Simon

Pozdravljeni,

nas na Motoboomu letos ne bo.

Lep dan

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, rabim nov kombinezon (usnje, dvodelni) in čelado, pa me zanima ali ima kdo informacije kaj vse se bo dalo videt in probat na motoboomu jutri? Grem namreč iz primorske tja, pa me zanima ali se mi izplača ustavljat še v Labi in TC-ju in tam probat kombinezone ali bodo mogoče na voljo tudi na Motoboomu? Z znamkami nisem omejen, bi pa jih rad kar čimveč sprobal!

LP Simon

če ti znamke niso tako pomembne poskusi kakšnega, ki jih ima moto bee. Trgovina je v Mb. Sam imam dvodelnega od tam in moram reči, da glede na ceno dobiš zelo zelo veliko, podrsal že dvakrat, šiv noben odpovedal-tako kot nekateri govorijo, da bo. Je kvaliteta čeprav ni drago.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je precej težko da dobim odgovor na to ampak vredno je poizkusiti :)

Torej sprobal sem 2 Alpinestars kombinezona, oba 54 številko. Model Monza mi je bil ravno prav ozek a žal prekratek pri gležnju in zapestjih. Nato sem probal še TX-1 kombinezon ki mi je odgovarja veliko bolj kot Monza, je bil malo daljši! Večja številka ne pride v poštev ker je preširoka, me pa zanima ali ima mogoče kdo informacijo o SG-1 modelu. Naročil bi ga online, ampak me zanima ali je bolj podoben Monzi ki mi je bila malo prekratka ali je bolj podoben TX-1 ki je bil z velikostjo ok? Če ima kdo kake informacije bi blo super, vem da bi ga mogu sprobat ampak je žal res daleč in dobim ga full ugodno.

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem probal enega Alpinestars v Italiji sicer st.52 in mi je zelo ustrezal. So zelo podobni Dainese po velikosti.

Ce imas res ugodno ponudbo ga naroci v primerni stevilki, po mojih izkusnjah se usnjeni in se bolj kenguru usnje kombinezoni po nekaj casa nosenja lepo vdelajo po postavi, kakrsno imas. Torej se ne sekiraj prevec ce ti nov ne bo cisto ulit in ne narocaj prevelike stevilke.

Sicer pa k drugi znamki, za ugodne ponudbe pa si mogoce malo pozen pomoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je precej težko da dobim odgovor na to ampak vredno je poizkusiti :)

Torej sprobal sem 2 Alpinestars kombinezona, oba 54 številko. Model Monza mi je bil ravno prav ozek a žal prekratek pri gležnju in zapestjih. Nato sem probal še TX-1 kombinezon ki mi je odgovarja veliko bolj kot Monza, je bil malo daljši! Večja številka ne pride v poštev ker je preširoka, me pa zanima ali ima mogoče kdo informacijo o SG-1 modelu. Naročil bi ga online, ampak me zanima ali je bolj podoben Monzi ki mi je bila malo prekratka ali je bolj podoben TX-1 ki je bil z velikostjo ok? Če ima kdo kake informacije bi blo super, vem da bi ga mogu sprobat ampak je žal res daleč in dobim ga full ugodno.

LP Simon

SG-1 je popolnoma drugačen od Monze in TX-1. Gre za drug razred, tudi kroj je drugačen. Št. 54 za probat ima sicer naša poslovalnica v Zagrebu (rdečega), akcijska cena pa je preračunano okoli 499 eur (z 23% DDV).

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Danes sem nabavil po zelo strokovnem nasvetu, nov kombinezon TSCHUL pri Urošu v Mariboru.

Moto Bee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam kombenzion BERIK LS2-7890 (belo, črn)

-odlično ohranjen

-vozen 3 mesece

-cena: 600€ (nov-800€)

-št. 50

Prodam, ker mi je prevelik in imam namen kupit novega

-ogled možen v ok. kranja (SAMO RESNI!!!)

-kontakt: 040 138 629 po 4 uri ker delam (lahko pa sms)

post-26010-127257970411_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Rage1337
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj pa 183 pa 60 kg???

gledam pa alpinestars sp-1

Po višini 52, po teži pa 48. Težka bo tale, probaj 50, verjetno ti bo kratek. (183cm ~70kg+, imam št. 50 Octane, ulit po meni, lahko bi bil daljši ampak gre nekako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam kombenzion BERIK LS2-7890 (belo, črn)

-odlično ohranjen

-vozen 3 mesece

-cena: 600€ (nov-800€)

-št. 50

Prodam, ker mi je prevelik in imam namen kupit novega

-ogled možen v ok. kranja (SAMO RESNI!!!)

-kontakt: 040 138 629 po 4 uri ker delam (lahko pa sms)

Zredi se pa ne boš rabil kupovat novega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se med dainese laguna secca, dainese stripes, ter alpinestars SG-1. Vse enodelno. Za frkat okrog imam jakno posebi.

Pomerjat nisem hodu še nikamor nobenega (čeprav vem da bi to bilo najbol pametno) ampak se mi ne da v 12 trgovin pomerjat kombinezone :D Pri dainese mi sede št. 48 (175@67kg), čeprav mi je dainese vulcan dvodelni (prejšnji kombi) bil malce ozek v ramenih, ma se je dalo preživet, sploh po 3h dežjih k so me fasali po poti :lol1: . Hlačnice so mi ble OK v dolžino, so mi ble pa široke v stegnih in čez rit. Po domače, sm u rame MALO širši, v noge pa zobotrebec (nism pa nek ultra mačo) :rolleyes:

Kaj od naštetega mi pride po teoriji bol prav. Sem odprt tudi za druge predloge modelov in znamk. Vse enodelne varjante.

hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!