Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Danes sem šel v Labo z namenom nekaj kupit. Hotel sem Monzo 1-piece, ampak imajo samo dvodelne... Potem je prodajalec vun povlekel MX-1 kombinezon in... uaaau, kot ulito, pa super popust. Upam da ga ne bo treba nikoli stestirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel v Labo z namenom nekaj kupit. Hotel sem Monzo 1-piece, ampak imajo samo dvodelne... Potem je prodajalec vun povlekel MX-1 kombinezon in... uaaau, kot ulito, pa super popust. Upam da ga ne bo treba nikoli stestirat.

Zdj ne vem kako ti testiraš kombinezone?!? Večina nas ga obleče in se z njim veselo vozi naokoli! Kaj pa ti z njim delaš pa sam Bog ve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj ne vem kako ti testiraš kombinezone?!? Večina nas ga obleče in se z njim veselo vozi naokoli! Kaj pa ti z njim delaš pa sam Bog ve!

verjetn je blo mišljen tko, da upa, da ne bo padu:trance_33_sleep:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s kombinezonom M-tech Fire? SLIKCA Imam enga kolega, ki bi mi ga poceni res malo nošenega prodal, pa me zanima... Kaj pa je pametno pogledati pri rabljenem kombinezonu, da vse štima, da ne bo ob prvem zdrsu, dežju...kaj narobe - šivi, ščitniki...še kaj?

hvala pa LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

280€? V čem je pa tukaj fora? Jst sm istega, samo v rdeči barvi dobil s fajn popustom za 400€ - ampak res FAJN popustom. Drugače pa super kombinezon.

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem čez zimo nabavu zdej sem pa premajhnga dobu in ga moram prodat

zato je ugodno ker ga lahko samo gledam nemorm ga pa nase spravt

je blo preveč :beer1: :rolleyes: ŽAL

Popravljeno . Popravil sest666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem čez zimo nabavu zdej sem pa premajhnga dobu in ga moram prodat

zato je ugodno ker ga lahko samo gledam nemorm ga pa nase spravt

je blo preveč :beer1: :rolleyes: ŽAL

se je skrču čez zimo...je blo mraz....

sj pejt tut ti v mrzlo vodo boš vidu kako se bo skrču :D heheheh

:P

srry za :topic:

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa menite o dainese laguna seca? Kakšne so vaše izkušnje?

hvala,lp

ga imam. zelo zadovoljen.

ampak... glede na to da je to moj prvi kombinezon bi verjetno bil zadovoljen z vsakim. whistle.gif

ko sem poizkušal različne modele različnih firm mi je bil daleč najbolj udoben.

v praksi je tudi super. zelo zračen, do sedaj mi še nikoli ni bilo vroče. res da še ni bilo neke vročine...

včeraj pri 28 mi je bilo malo toplo, ko sem stal v koloni, motor pa je bil na ~100 stopinjah. to predpostavljam da je normalno, klime pač nima.

v dežju me pa tudi še ni premočlo. do sedaj sem 3x "testiral", tudi v kar hudem nalivu. ne vem kako to gre skupaj z zračnostjo, ampak zaenkrat fukcionira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa menite o dainese laguna seca? Kakšne so vaše izkušnje?

hvala,lp

Jaz ga imam sedaj drugo leto. Po eni sezoni je nekaj nitk ven viselo, pa na spoju elastike in usnja se je malenkost odprl, ampak sem uveljavlal garancijo in so vse v piko porihtali. Ima pa kolega ravno takšnega, pa nikoli ni imel težav, odvisno kok se da Ukrajinki lepo zašit očitno...

Drugače pa zelo zadovoljen, edino naluknjan ni in zna poleti bit malce vroče, je pa zato v hladnejših mesecih bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

prodam nov dvodelni kombinezon če koga zanima

SPOOL ESTORIL BLUE številka 54 XL

ESTORIL_BLUE.jpg

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3803082

041348407

Tole je pa res super cena. Sam imam istega in sem zadovoljen. Če je res nov, potem za tako ceno nimate kaj misliti fantje

:trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam kombenzion BERIK LS2-7890 (belo, črn)

-odlično ohranjen

-vozen 3 mesece

-cena: 450€ (nov-800€)

-št. 50

Prodam, ker mi je prevelik in imam namen kupit novega

-ogled možen v ok. kranja (SAMO RESNI!!!)

-kontakt: 040 138 629 po 4 uri ker delam (lahko pa sms)

post-26010-127498766775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s kombinezonom M-tech Fire? SLIKCA Imam enga kolega, ki bi mi ga poceni res malo nošenega prodal, pa me zanima... Kaj pa je pametno pogledati pri rabljenem kombinezonu, da vse štima, da ne bo ob prvem zdrsu, dežju...kaj narobe - šivi, ščitniki...še kaj?

hvala pa LP

ajd

Hja sej to je pa to... sicer pa če kj veš, veš d M-tech ni slab ;) če ti ponuja pametno ceno jest bi ga uzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s kombinezonom M-tech Fire? SLIKCA Imam enga kolega, ki bi mi ga poceni res malo nošenega prodal, pa me zanima... Kaj pa je pametno pogledati pri rabljenem kombinezonu, da vse štima, da ne bo ob prvem zdrsu, dežju...kaj narobe - šivi, ščitniki...še kaj?

hvala pa LP

ajd

pozdrav

tak kombinezon imam jaz. kupil sem novega lani januarja, tako da ga vozim drugo sezono. po nekaj 1000 km se mi je res super prilagodil in je - vsaj meni- resnično udoben, razen spredaj pri vratu se nekak čudno zapira, ampak me ne moti več. šivi so še večinoma takšni kot morajo bit. pogrešam snemljivo notranjost in pa "jeziček" spredaj na zadrgi se slej ko prej odlomi, kot pri vseh MTECHovih kombinezonih. pa zadaj na riti se je nekako čudno nagubal, ampak to me ne moti. je pa to kar star MTECHov model, ampak to verjetno veš. Punca ima isti model, in se ji je spodnji del malce raztegnil, ampak smo zadevo pri krojaču rešili za 20 €.

sem pa ob nakupu probaval še model mtech SCORPION, ki mi je bil mnogo lepši, ampak ni bil primeren kroj.. 52 številka prevelik, 50 pa absolutno premajhen, dvomim da bi se bil kasneje toliko raztegnil...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s kombinezonom M-tech Fire? SLIKCA Imam enga kolega, ki bi mi ga poceni res malo nošenega prodal, pa me zanima... Kaj pa je pametno pogledati pri rabljenem kombinezonu, da vse štima, da ne bo ob prvem zdrsu, dežju...kaj narobe - šivi, ščitniki...še kaj?

hvala pa LP

ajd

Če ga dobiš ugodno in ti je seveda prav...,nimaš kaj falit...,jst sem lani kupil tegale Spletna trgovina (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

No dal sem 500 euru za njega v Italiji...,naredil 15.500km...,šivi vsi celi...,udoben in zračen kombinizon...,edino jeziček na sprednji zadrgi se mi je odlomil...,skratka odličen kombinezon....PS:M-Tech sicer dela tudi Dainese,sam cena je druga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene pa nekaj zanima. Jaz si kupujem motoristično opremo pa me zanima kaj priporočate. Jaz gledam opremo znamke CLOVER, škornji so znamke SIDI, čelada pa NOLAN. Zdaj me pa zanima vaše mnenje kaj pravite na to. Pa kakšna je firma CLOVER ali je vredo ali ni ali mi katero drugo priporočate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za info glede tistega M-techa, šment je ker mi je zadeva čist malček premajhna in žal ne bo šlo - raztegnjen je pa itak že, ker ga je on 2 sezoni nekaj nosil. Nimaš kaj, če bom iskal bom iskal kaj podobnega samo eno št večjo.

hvala še 1x pa LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj omenim še, da imam poleg črnega (nekaj postov nazaj sem dal sliko) tudi bel dvodelni usnjeni kombinezon (nov) - podoben tistemu belemu znamke Berik (nekaj postov nazaj). Cena 299 €. Več info: 041 824 696

post-24256-127503621671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene pa nekaj zanima. Jaz si kupujem motoristično opremo pa me zanima kaj priporočate. Jaz gledam opremo znamke CLOVER, škornji so znamke SIDI, čelada pa NOLAN. Zdaj me pa zanima vaše mnenje kaj pravite na to. Pa kakšna je firma CLOVER ali je vredo ali ni ali mi katero drugo priporočate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene pa nekaj zanima. Jaz si kupujem motoristično opremo pa me zanima kaj priporočate. Jaz gledam opremo znamke CLOVER, škornji so znamke SIDI, čelada pa NOLAN. Zdaj me pa zanima vaše mnenje kaj pravite na to. Pa kakšna je firma CLOVER ali je vredo ali ni ali mi katero drugo priporočate.

Pr vseh napisanih znamkah nimas kj zgresit... Nabavt pa nucat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Menja kdo enodelca (katergakol) za enodelca Alpinestars Octane? Imam velikost 52 menjal pa bi za 54 :) Kot nov!

Ali pa prodam za drobiž, ker premajhen mi ne korist -.-"

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ima kdo po meri narejen kombinezon, ki mu ga je šival Roman Androjna? Cena je res ugodna, pa me malo zanima, če ima kdo praktične izkušnje z njegovimi kombinezoni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!