Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ima kdo po meri narejen kombinezon, ki mu ga je šival Roman Androjna? Cena je res ugodna, pa me malo zanima, če ima kdo praktične izkušnje z njegovimi kombinezoni?

vem da je en stric v mb( oz okolici šival tole) samo zgledali so pa tako da...........

mislim pa da če malce po netu pobrskaš dobiš top znamko ze za slabih 300€......... predvsem kakšne tuje internetne strani..........

problem da če pa nisi serijsko delan se lahko vseeno sestaviš z raznimi 2 delnimi kombinacijami skupaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je en stric v mb( oz okolici šival tole) samo zgledali so pa tako da...........

mislim pa da če malce po netu pobrskaš dobiš top znamko ze za slabih 300€......... predvsem kakšne tuje internetne strani..........

problem da če pa nisi serijsko delan se lahko vseeno sestaviš z raznimi 2 delnimi kombinacijami skupaj....

Hm... za 300€.. Imaš kakšen link mogoče prosim...

Drugač pa, tale gospod mi je rekel, da lahko prinesem sliko, pa dobim enakega.... cena pa cca 450€, 500 max, če bi si ne vem kaj vse zmišljeval... Niti ni problem tolko "izven serijska izdelava" :), ampak mogoče primerjava med kvaliteto, če ga sešije on, al pa kakšen Berik ,Held, Alpinestars, ki jih šivajo na Kitajskem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... za 300€.. Imaš kakšen link mogoče prosim...

Drugač pa, tale gospod mi je rekel, da lahko prinesem sliko, pa dobim enakega.... cena pa cca 450€, 500 max, če bi si ne vem kaj vse zmišljeval... Niti ni problem tolko "izven serijska izdelava" :), ampak mogoče primerjava med kvaliteto, če ga sešije on, al pa kakšen Berik ,Held, Alpinestars, ki jih šivajo na Kitajskem...

glej če imaš dvome, da zadeve delajo na kitajskem ti bom vprašal nekaj.

Kakšen telefon imaš

Nokia

Sony Ericson...

kaj podobnega?

glej vse se proizvede na kitajskem:trance_33_sleep:

Od orodji za avtomobilske gigante kakor so vw, audi, MB in vrjemi stvari so narejene kvalitetno....

zakaj šivajo tam oz proizvajajo

ti dam primer

kg železa pride v evropi 12,45€......

Kitajskem 3,45€--------- zakaj ker država oz mesta financirajo določene zadeve.....

kitajci imajo boljše stroje kakor mi. nemci jih 123 vse naučijo in čez 10 let nas bodo povozili,

edina sreča je da so daleč:trance_27_notworthy: da vse traja 1 mesec predno je tukaj

aja glede linkaMoja povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj mate tolko s temi kitajci pa ne vem še kom, nej se javi tisti, ki kupuje izključno v evropi nrjene cunje. Sej ni glih taka reč razumet zakaj se vse dol dela, ne?

Mam pa jst alpinestarsov kombinezon pa je tudi made in china in mu prou neč ne fali, rokavicam pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dvom je v tem, da tistega kitajca, ki tam šiva, nobeden ni dobro učil kako šivati.

Sicer pa ne bi debatiral o tem, kr je zguba besed in časa ;).

Bi prosil za kakšne povezave, kjer imajo trenutno ugodne cene, če mogoče kdo ve...

Edit:

sorry, sem spregledal povezavo, ki si mi jo pripopal... Hvala!

Popravljeno . Popravil pubi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo po meri narejen kombinezon, ki mu ga je šival Roman Androjna? Cena je res ugodna, pa me malo zanima, če ima kdo praktične izkušnje z njegovimi kombinezoni?

Meni je kombinezon popravljal in krajšal rokave in hlačnice, pa je bilo narejeno tako kot je treba.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dvom je v tem, da tistega kitajca, ki tam šiva, nobeden ni dobro učil kako šivati.

Sicer pa ne bi debatiral o tem, kr je zguba besed in časa ;).

Bi prosil za kakšne povezave, kjer imajo trenutno ugodne cene, če mogoče kdo ve...

Edit:

sorry, sem spregledal povezavo, ki si mi jo pripopal... Hvala!

Včasih je blo to. da res ni bla kitajska roba tok dobra zdej se je pa to le mal spremenil. Drgač pa kukr za katere artikle. za kolesa je na tajvanu bolš, za neke reči pa kitajska. Pa tud zdj so bol plačani.

Popravljeno . Popravil Miha94
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je blo to. da res ni bla kitajska roba tok dobra zdej se je pa to le mal spremenil. Drgač pa kukr za katere artikle. za kolesa je na tajvanu bolš, za neke reči pa kitajska. Pa tud zdj so bol plačani.

Se vedno je res. Jaz recimo si ne zelim niti enega kitajskega izdelka. Povej prosim za katere reči je bolje kitajska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riž:lol:

pa še to ni popolnoma res, saj je največja umetna plantaža riža v avstraliji, in veliko riža k nam pride od tam :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno je res. Jaz recimo si ne zelim niti enega kitajskega izdelka. Povej prosim za katere reči je bolje kitajska.

Večina izdelkov se v Evropi al pau Ameriki sploh ne dela čeprou so iz tm amapk se dela na kitajskem. Kolesa najbolše znamke so use na tajvanu delana. Res da kakšne igrače pa to kitajske so še use tako da se kvari samo telefoni, čevli(etnies če poznaš. dobra firma(ameriška) use je Made in China) tako da katere reči so bolje na kitajski je težko rečt, ker v Evropi se teh izdelkov ne dela več na kitajskem pa.

PS. Shimano če kdo pozna, oprema za kolesa, najbolša. ubistvu se samo to prodaja je use kitajsko, tud oni majo to)

Popravljeno . Popravil Miha94
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Narod,lep pozdrav! :music3:

Baje je v okolici Maribora možakar,ki poškodovano usnje tudi pobarva!?? Bi vedel kdo kaj več??! :blush:

Lepa hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narod,lep pozdrav! :music3:

Baje je v okolici Maribora možakar,ki poškodovano usnje tudi pobarva!?? Bi vedel kdo kaj več??! :blush:

Lepa hvala :OK:

morda misliš: Herman

o njem je že odprta ena tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narod,lep pozdrav! :music3:

Baje je v okolici Maribora možakar,ki poškodovano usnje tudi pobarva!?? Bi vedel kdo kaj več??! :blush:

Lepa hvala :OK:

okolica maribora ni prlekija :whistle:

Moja povezava

miklavž na rd polju pa je okolica :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene zanima, če je kdo od tukaj že probal kombinezon Alpinestars SP-1. Zanima me, kako se v kroju primerja s katerim drugim (Alpinestars) kombinezonom, je bolj širok, ozek itd.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene zanima, če je kdo od tukaj že probal kombinezon Alpinestars SP-1. Zanima me, kako se v kroju primerja s katerim drugim (Alpinestars) kombinezonom, je bolj širok, ozek itd.

Hvala!

Upam da mi bo št. 50 prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina izdelkov se v Evropi al pau Ameriki sploh ne dela čeprou so iz tm amapk se dela na kitajskem. Kolesa najbolše znamke so use na tajvanu delana. Res da kakšne igrače pa to kitajske so še use tako da se kvari samo telefoni, čevli(etnies če poznaš. dobra firma(ameriška) use je Made in China) tako da katere reči so bolje na kitajski je težko rečt, ker v Evropi se teh izdelkov ne dela več na kitajskem pa.

PS. Shimano če kdo pozna, oprema za kolesa, najbolša. ubistvu se samo to prodaja je use kitajsko, tud oni majo to)

Halo!

Ločit je treba robo, ki izvira in je Kitajska in jo tudi proizvajajo površni Kitajci brez kontrole in

robo, ki se samo izdeluje,sestavlja na Kitajskem s tujo kontrolo.

Seveda tudi tuji kontroli uide kaj, načeloma pa ni primerjave med njihovo Kitajsko in ostalo robo.

Vsi vemo, da dokler je bila proizvodnja v Evropi je bila tudi kvaliteta višja in zaslužki za lastnike (žide) manjši.

Danes pa židje zaslužijo celo več na račun kvalitete ,navkljub kontroli.

So pa Kitajci površni,nepazljivi ipd. najverjetneje tudi zaradi mizernih plačil kakršne zaslužijo.

Žal se svet tako vrti!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Mene pa zanima kako kej vi čistite usnjene kombinezone? Mislim notranjo stran, usnje itak samo pobrišeš. Jst mam od alpinestarsa stella octane dvodelnega pa pr riti mi je uspelo malo uno peno pa mrežico spucat do kolen pa ne morem prist, enako do komolcev, k itak unih ščitnikov je skori nemogoče dobit vn, eni so pa itak zašiti. Upam da ste ostali dobili kako dobro finto kako to nekako očistit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo !

Svojega odnesem v Domžale izven sezone. Stric mi ga opere in namasti. Tretjo sezono je kot nov.

Še fotka!

post-18381-007197000 1280859059_thumb.jpg

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Mene pa zanima kako kej vi čistite usnjene kombinezone? Mislim notranjo stran, usnje itak samo pobrišeš. Jst mam od alpinestarsa stella octane dvodelnega pa pr riti mi je uspelo malo uno peno pa mrežico spucat do kolen pa ne morem prist, enako do komolcev, k itak unih ščitnikov je skori nemogoče dobit vn, eni so pa itak zašiti. Upam da ste ostali dobili kako dobro finto kako to nekako očistit.

Pri OCTANE kmbinezonu lahko jest celo mrežo ven vzamem skupaj s peno in ščitniki. Res pa je, da imam enodelca.

Drugače pa mislim, da je o negi usnja že velik napisanega. Če kaj najdem, ti pripopam link.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr mojemu se ne da vzet vn mrežice, sm pa glih razmišljala zakaj jim to ni še padlo na pamet trance_19_hmm.gif. A od tega strica v domžalah k čisi te kombinezone bi mi lahko kdo poslala na pm naslov pa kolko računa? k zdej sm ga mela 10dni vsak dan gor, pa sm uspela tolko ščistit da do konca sezone bo, pole bi ga pa res dala čisiti da bo spomladi lep in čist trance_44_wink5.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom odpiral po nepotrebnem nove teme, bom tukaj vprašal

kje v pomurskem koncu je kaka šivilja, ki bi mi lahko namestila novo zadrgo na kombinezonu? danes ko sem se oblačil, sem očitno nerodno potegnil ali kakor koli in se je zlomil :headbang:

rabil bi čim prej, saj veste, vikend je skoraj tukaj in bi rad naredil nekaj kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!