Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Gixxer po dveh mescih kresnu u prvo, prede pa tut k podivjan mačk :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga tut u nedeljo verglu. Kresnu v prvo,tko da pomojem nam nc akomulatorja ven jemal :) Itak je lepo pod streho in pri prijetnih temperaturah B)

Se mal,pa se bomo ze kej na cest vidl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ga spedenu,al si ga sam mal prebudu,da vidš če je še alive :)

Sam plastike sm puste stoucene, vse ostalo je zrihtan tko da letos bo se ta u garazi, pol pa pocas mogoce 1L :whistle:

ProdriveR res je, se mal pa se bomo na cest vidl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že probu dt DB killer vn iz original avspuha, k sm opazu da so uni drugi sraufi zlotani na kovino... :whistle:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že probu dt DB killer vn iz original avspuha, k sm opazu da so uni drugi sraufi zlotani na kovino... :whistle:

ne delej tega ker bo glas obupen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.. Original izpuh ima not en kup kanalov, mogoče celo katalizator če ni tako star motor in ne boš dosegel nič drugega kakor ogaben glas. Original je bolje, verjemi. Raje zberi par eur pa nabavi kakšen aftermarket ror, za 200eur se že komot najde kaj in to s papirji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odivsno kok mas popusta....

zavarovanje sem dal lasnko leto sicer z 50% popusta in se 50% komercialnega j prislo mislim da 152. Potem pa se prijava in cestnina okoli 50 se pravi vse skupaj te pride okoli 200 če maš popuste v nasprtonem primer da nimaš nič pa okoli 600 brez komercialnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko vas je priblizno prisla registracija za Gsx-r 600 (k6)?Tko okvirno.

Hvala.

amzs stran pa nared info izračun....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko vas je priblizno prisla registracija za Gsx-r 600 (k6)?Tko okvirno.

Hvala.

Ce bos dau pa kasko, in z 50% popusta te pride pr Triglavu okol 880€ no tok sm jz dau....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima,kje bi dobu kako zascito za svojga 600K1??? A amste kake "slajderje" gor?? Kaj priporocate,kje ste kupl???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupš mal plastike za struženje, pa mal aluminija, pa dva podaljšana vijaka in maš vse sestavine. Za kupljene boš dal 120€, za material daš pa 25€ pa sam nardiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louis-u imas kar neki robe, tako da lahko izbiras glede na to kok si pripravlen odštet

Pod kaj pa iščeš?? Moja nemščina je bl v k....

dvakrat odpri zgornji link, pa se ti odpre seznam opreme k jo ponujajo za gsxr (01-03) in najdi pod Crash-Pads & -anbausätze

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupš mal plastike za struženje, pa mal aluminija, pa dva podaljšana vijaka in maš vse sestavine. Za kupljene boš dal 120€, za material daš pa 25€ pa sam nardiš.

Pa kupiš še stružnico in potreben pribor (noži), pa greš na šnelkurs pa je... Simpl. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bi se dalo na gsxr 600 letnik 01 namestiti zadnje plastike od gsxr letnika 04.Namreč,mi je starejši lepši spredaj,edino zadaj bi dal vso plastiko od novejšega modela.

A ima kdo šno doma da enkrat preiskusimo koliko bi bilo predelav.

Ali pa če ima kdo iz poliestra zadnji konec,ga bom pa sam mal predelal in poštrihal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupš mal plastike za struženje, pa mal aluminija, pa dva podaljšana vijaka in maš vse sestavine. Za kupljene boš dal 120€, za material daš pa 25€ pa sam nardiš.

Ni ravno tako simpel.. Kot prvo najprej porabiš en kup časa, da sploh najdeš kje bi lahko kupil aluminij in plstiko primerne sestave in oblike za struženje, potem je pa potrebno najprej pogruntat kakšna obila bi bila najboljša, pa da ni vse skupaj premočno, crash pad mora bit tak, da se bo prej utrgal kakor, da zvije grušt, potem je potrebno pa še zrisat pa narest dat nekomu in še prave vijake nekje ponajt oziroma dat narest..

Se enostavno ne splača, ker lahko npr. v Motoraju za 50-70eur kupiš lične Puig crash pade z vsem pripadajočim za montažo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bi se dalo na gsxr 600 letnik 01 namestiti zadnje plastike od gsxr letnika 04.Namreč,mi je starejši lepši spredaj,edino zadaj bi dal vso plastiko od novejšega modela.

A ima kdo šno doma da enkrat preiskusimo koliko bi bilo predelav.

Ali pa če ima kdo iz poliestra zadnji konec,ga bom pa sam mal predelal in poštrihal.

lp

mogoče bi celo šlo, po vsej verjetnosti bi pa moral zadnji sedež reskirat.

je k1 zadaj kar nekaj širši od k4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo lepo.. K4/k5 ima precej bolj agresivne linije od prejšnjega modela že na prvi pogled.. Če bo samo zadek novejši bo to takoj padlo v oči in ne bo lepo. Poleg tega pa verjetno brez kakšnega rezanja kovinskega nosilca zadka ne bo šlo.. Se ti sploh splača delat to na tako starem motorju, že zadek nekaj stane, tudi če je poliester, pa tudi luč ni poceni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!