Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Mamo mamo, sam za slo. navodila jz ne vem kje bi dubu, po vsej verjetnosti mas pa angleska na uni strani, k je link en post nad tvojim.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta stvar, ki ti pove kje je napaka je res super pogruntavščina. Sam sem imel podoben problem. Motor sem sestavil pri barvanju in mi da kontakt, tank pumpa tudi dela vendar na enkrat utripa FI in ne zaganja motorja. Z Dexovo pomočjo sva spravila v service mode in napisalo je C23, senzor ki ugasne motor ob padcu je bil narobe ustavljen na plato. Posledično je računalnik zaznaval da je motor prevrnjen in ni hotel zaganjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje... Dans sm z motorjm padu k sm ga v garažo spravlov sm pa čez frišno smolo k so cestarji cesto flikal zapelov na cesti ko sm delov ovink in me je sam vzel z motorjem vred postran iz brega dol.Podrajsana je desna stran motorja (kr plastike mal več vn gleda) in zej me zanima če slučajno kdo ve kolk pridejo te plastike ,če slučajno kdo ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje... Dans sm z motorjm padu k sm ga v garažo spravlov sm pa čez frišno smolo k so cestarji cesto flikal zapelov na cesti ko sm delov ovink in me je sam vzel z motorjem vred postran iz brega dol.Podrajsana je desna stran motorja (kr plastike mal več vn gleda) in zej me zanima če slučajno kdo ve kolk pridejo te plastike ,če slučajno kdo ve...

plastike so drage k hudič..

jest..če si še kdaj omislim SS za po cesti..kar se vrjetno ne bo zgodilo..prvo odmontiram originale dol pa poliestre gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastike so drage k hudič..

jest..če si še kdaj omislim SS za po cesti..kar se vrjetno ne bo zgodilo..prvo odmontiram originale dol pa poliestre gor..

da se ne bos počutil osamljenega tudi sam razmislam v tej smeri...

Kaj pa ce bi ti plastike samo zakital pa na novo pobraval te bo prišlo veliko ceneje ker nove palstike so drage....zelo drage....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak to niso originali, so barvani poliestri.. Original plastike je najbolje dat popravit enemu dobremu ličarju, bo verjetno precej ceneje od novih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak to niso originali, so barvani poliestri.. Original plastike je najbolje dat popravit enemu dobremu ličarju, bo verjetno precej ceneje od novih.

če imaš srečo dobiš za tak denar tudi original, seveda v rangu 800€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da je ker razbito pa tko..tole se pa komaj vidi..

če nisi nek zajeban pozerček pusti tako kot je..

in to sploh ne rabiš gledat za nove..se da te čist okej popravt..

oziroma jest sploh ne bi popravljal..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da je ker razbito pa tko..tole se pa komaj vidi..

če nisi nek zajeban pozerček pusti tako kot je..

in to sploh ne rabiš gledat za nove..se da te čist okej popravt..

oziroma jest sploh ne bi popravljal..

Se popolnoma strinjam pust tako kot je.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha aha no sj bom vidu kko bo an...Ubistvu tut ne vem kaj nej nardim s tem an .

Evo slike,pa povejte kaj se najbl splača...Prosm :)

dsc00872.jpg

dsc00874.jpg

dsc00876.jpg

dsc00877.jpg

dsc00878.jpg

desna stran motorja pride 300 eurov z nalepkami.

drugače pa ti priporočam na novo jih pihneš, pa nalepke kupiš so vse skupaj 20-25 na eno stran. kupiš pa jih v lipnici naročiš danes ob 4 ju3 ob 9 jih lahko prideš pojn. prinas pa minimalno 3 tedne.

drugače pa se to sploh nevidi preveč, ženi-punci ukradeš malo kaki lak za nohte pa je toto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te ne moti pusti tko, pa ga čez zimo zrihtaj oz. mal glej sproti po ebayu za plastiko.

Aha.Sj bomo vidl

sm mislu da je ker razbito pa tko..tole se pa komaj vidi..

če nisi nek zajeban pozerček pusti tako kot je..

in to sploh ne rabiš gledat za nove..se da te čist okej popravt..

oziroma jest sploh ne bi popravljal..

Ne pozerčk nism,ker si nism kupu zrd tega motorja :D Ma ne sam pač mam js rd ,da je vse lepo in prov an sam zrd tega.

desna stran motorja pride 300 eurov z nalepkami.

drugače pa ti priporočam na novo jih pihneš, pa nalepke kupiš so vse skupaj 20-25 na eno stran. kupiš pa jih v lipnici naročiš danes ob 4 ju3 ob 9 jih lahko prideš pojn. prinas pa minimalno 3 tedne.

drugače pa se to sploh nevidi preveč, ženi-punci ukradeš malo kaki lak za nohte pa je toto.

Aha ql ql.Ja sj res sj si mu ti tut sranje sam mal večjiga :S dj te bom na msnju kliknu pa se bova mal zmenla...

Žene pa še nimam hehe sm mal premld še x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak to niso originali, so barvani poliestri.. Original plastike je najbolje dat popravit enemu dobremu ličarju, bo verjetno precej ceneje od novih.

Saj sem napisal original plastike in ne poliester ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se kar pridružil bikerju77 (ima tudi sam k6 750), za k4/k5 je tam okoli, ko smo enkrat spraševali za enega razbitega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, iz prve roke ti povem da je luč za GSX-R 600/ 2004-05 letnik 690 € moto čarlie Trieste.

Tenk ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se kar pridružil bikerju77 (ima tudi sam k6 750), za k4/k5 je tam okoli, ko smo enkrat spraševali za enega razbitega..

Nejc, iz prve roke ti povem da je luč za GSX-R 600/ 2004-05 letnik 690 € moto čarlie Trieste.

Tenk ju

ja pol je pa res nabita cena :wacko:

a tale cena pol ni prava, k je na tej strani :hmm:

http://www.oemparts.eu/oem5.asp?M=Suzuki&a...SZ-GSXR600K6_BD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je prava cena ja, sam naročit morš v slovenijo......pa to mislim da so kopije in ne originalni deli, ampak itak je vseeno, pomoje da je luč enaka le da nima gor znaka suzuki :) če ne dobiš nikjer od kakega padenega vzami tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je prava cena ja, sam naročit morš v slovenijo......pa to mislim da so kopije in ne originalni deli, ampak itak je vseeno, pomoje da je luč enaka le da nima gor znaka suzuki :) če ne dobiš nikjer od kakega padenega vzami tole

hehe mah ne sej mene sam tko zanima, če je ne bom prek garancije dobu al pa nekak prek zavarovalnce bom pustu, zarad tistih dveh flekov stoplene plastike se res ne bom obremenjevou :) ker nazadne je pol zmer najraj tko da k use zamenaš nardiš totalko hehe pol mi pa res nebi blo usen k bi stran 400eur vrgu -_-

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!