Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

.

Drgac se mi pa noge tresejo ze k na mestu na njem sedim :) Sem pa res novinec ja,tko da je usak predlog dobrodosel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tko grozno pa spet ne poč pr 9k rpm, sej je konc koncev 600ka... :evilgrin: Sej za navijanje po ravnini se ti bo hmal zdela prešvoh (za kar upam da ga nisi kupil), ampak preden jo boš znal izkoristit v zavitih predelih cest boš pa še nekaj soče preteklo, in tko je prav. Namreč v takih situacijah ima motor povsem dovolj oziroma kar preveč moči :)

Ja le previdno pa z občutkom na začetku. lep motorč pa čim več varnih km-jev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko off-topic: kok kej doseže srad 600 al pa recimo k1,k2 gixxer 600 top speed na ravnini ??? Za K6 je recimo pisalo 253 km/h, zanima me še za te tastare

Moja starina(1999letnik) je šel 255km/h po števcu(še analognega je mel).Koliko laže pa nevem. Me niso uspeli zmerit :P

men je šu 265km/h po števcu(l.99)...na ravnini seveda!!s tem da je mel še malček rezerve ampak...jebat ga...sm pač pussy :blush:

.

Drgac se mi pa noge tresejo ze k na mestu na njem sedim :) Sem pa res novinec ja,tko da je usak predlog dobrodosel ;)

js mam isto barvo let.2002 Ja le paz se okol 9000 če hudiča nis še vajen!!!!!polahku !!!!!!!!

A to da pr 9k rpm zbezlja je samo na novejših modelih?ker moj je bolj ali manj konstanten od4k navzgor...???

axilon...se čist strinjam s tabo...kmal si želiš več...tko kt celo življenje želiš neki sprobavat-opozorilo:ne sprobavite preveč,ker ko to dosežete ste že oženjeni :photo:

:lol1:

Aja...še eno resno vprašanje...ima kdo/lahko zrihta električni našrt(shemo) za gsxr600 l.99?res bi jo rabu pa...please?!? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam doma service manual CD, ki ga ne rabim več. Lahko ti ga prinesem na ride, če boš kaj tam. Samo nevem pa kdaj. V soboto se nekaj palimo da gremo v adrenalin park, tko da verjetno kako nedeljo, če bo vse po sreči.

BTW, moj tudi ni bil do kraja. Bi šel ziher še, samo me ni blo dost v hlačah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem,jest nism sedel na motorju ze kr neki casa. In prejle k sm sel mal naokol si ga vec kot do 8k rpm nism upu spravt :) Se ga bom najprej malce na easy privajal. Mi je pa zelo vsec stroj B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem,jest nism sedel na motorju ze kr neki casa. In prejle k sm sel mal naokol si ga vec kot do 8k rpm nism upu spravt :) Se ga bom najprej malce na easy privajal. Mi je pa zelo vsec stroj B)

ti kr lepo počasi..je pa tako da 600-ka začne na polno dihat po številki 10.000 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem,jest nism sedel na motorju ze kr neki casa. In prejle k sm sel mal naokol si ga vec kot do 8k rpm nism upu spravt :) Se ga bom najprej malce na easy privajal. Mi je pa zelo vsec stroj B)

počas pa do tačke ja...ampak počas :photo:

ti kr lepo počasi..je pa tako da 600-ka začne na polno dihat po številki 10.000 .)

:grim :yes: :OK: :kva2: :evilgrin: :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola,dones naredil svojih prvih 84km B) Motor je super,noro !!! Sicer sm se malce neroden,pa samo 3x mi je crknu pri speljevanju :blush: :slap: Drgac pa super,komi cakam spet kak soncek da grem se mal naokol B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje, evo prej sm pisu kukr pac sm pr Hornetkah, zdej pa tuki.

Vceri prpelu dam 600 K4 zvad, pelu se še nism kej dost ker se ni reg.(kukr sm se pa so pa obcutki nori), komi cakam ponedeljek da se še to ustima, no ce mi bo ratal tehnicnga narest ker ma gor popolnoma odprtga akrapota, ki nima papirjev niti nobenih cifr notr utolcenih da bi lahko kej tko izvedu.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx Dex.....

Ok mam pa eno uprasanje oz. dva zanima me ce ma kdo mogoce za K4 za en dan za posodit original ror?(razumljivo dobi za per al pa dva)

Ali pa ce ma mogoce kdo k je po moznosti iz Lj. kaksne veze na ksnm tehnicnem?

Hvala za odg. ze vnaprej.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx Dex.....

Ok mam pa eno uprasanje oz. dva zanima me ce ma kdo mogoce za K4 za en dan za posodit original ror?(razumljivo dobi za per al pa dva)

Ali pa ce ma mogoce kdo k je po moznosti iz Lj. kaksne veze na ksnm tehnicnem?

Hvala za odg. ze vnaprej.

Lp.

jaz mam, ce si prides do MB po njega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorino registreran, gume zamenane, jutr se servis pol pa sam se uzivancija...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm tud nabavla tole reč

sicer z njim nardila šele 15km brez reg,tko da jutr reg pol pa gasa

casper7 srečno in varno vožnjo

post-265-1209501717_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj nam pa manjka samo še rdeče/črn...ter nek rumen se je prodajal(samo ne vem če je original tak)...pa bomo meli vse možne barvne kombinacije na MSju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, koliko bi bil vreden Suzuki GSX-R 600 letnik 2001, prevoženih 37.000 km.

Kokr sm ga v živo vidu, je lepo ohranjen, zvok pa je zelo :wub: . Gume so nove.

Motor je v Italiji, za homologacijo v slo. morm nujno k avtoplusu al grem lahko k Lovcu v LJ oz. LPP teh. pregledi (ker v lepljivku piše, da je LPP teh. pr. samo za predelave dvo in trokoles) btw, bi ta motor naredu homologacijo v slo?

Še 2 sliki..

(aja na štangi pr balanci so neke praske, ampak drgač pa ni prask na motorju)

post-19767-1209671910_thumb.jpg

post-19767-1209671963_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil slobdaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem glih nek pozanvalec suzukijev...ampak zdi se mi da tole ni 2001 letnik....prej 1999

LP

Tut sam bi tko reku...

http://www.motosvet.com/katalog/izpis.php?cid=107 poglej in primerjaj...že po riti boš videl da je to drug model...

Glede na to kakšna ogledala ima(če so slučajno to originalna) pa verjamem da ni l.99 ampak prej2000...seveda se lahko zmotim

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Argh, sm se zmotu..ja pol pa je 2000..ali pa 1999..mene zanima ubistvu samo okvirna cena..

Jaz nisem lastnik tega motorja in nevem sploh natančnih podatkov..

Popravljeno . Popravil slobdaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bil komplet barvan.

Pa špegli niso original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje

Ima kdo od lastnikov K4 in K5 modelov namontirane crash pade? Moram nabavit zase, pa ne vem kam se obrnit. Vem da ima Louis LSL, vendar je pod opombe za k4, k5 pripisano, da je potrebno rezat oklepe, tega pa ne mislim počet z originalnimi plastikami. Sem pa videl že velikokrat crash pade, kjer rezanje ni bilo potrebno, so se normalno prišraufali na okvir kjer je pritrjena mašina mimo plastik.

Torej kje se da dobit te zadeve in koliko to stane. Sem premišljeval, da bi dal narest kar strugarju, kot mi je svetoval kolega, ampak se bojim, da ne bi bili pravilne trdote in svoje funkcije ne bi opravili, oziroma bi jo opravili predobro in poškodovali okvir.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ma tut sanda7 na svojmu(k6,k7???) uvrtane luknje skozi oklep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm tud nabavla tole reč

sicer z njim nardila šele 15km brez reg,tko da jutr reg pol pa gasa

Lep motor ,imaš istega kakor jst:D Uglaunem želim ti veliko srečnih km na njem;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala enako

sicer tvoj je mal novejši pa ma eno nalepko mal drugače :)

mogoče sva se pa še kje srečaka-Pag-Krokarji?

me pa zanima kolk km ste kej nardili s prvimi gumammi se pravi bt014

sem mal v dilemi a nabavim quallifer al bt014,ki sm jih zvohala dokaj ugodno(200€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!