Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

hehe mah ne sej mene sam tko zanima, če je ne bom prek garancije dobu al pa nekak prek zavarovalnce bom pustu, zarad tistih dveh flekov stoplene plastike se res ne bom obremenjevou :) ker nazadne je pol zmer najraj tko da k use zamenaš nardiš totalko hehe pol mi pa res nebi blo usen k bi stran 400eur vrgu -_-

evo dons sm šov do prodajalca kjer sm kupu motor in mi je posliku tiste mehurčke na luči, zdj bo pa puslov nekam (ne vem jst kam) da tm vidjo al mi bodo odobril garancijo al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje imam liste z cenami od celotne vizualnosit motorja v slo in v austriji. gori so od 10-20% cenejši, dele zrihtajo v enem dnevu. prinas pa v 3-4 tednih.

prinas je edino ceneje pokrov od bloka. za 15 eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minut straha.. :whistle:

em da jo z gsx-a k6-k7 dol dobiš, ne da kaj druga zlomiš maš kaj delat pol ure :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. sem nov tuki gor pa bi rad omenil da sem kupil suzuki 600, 99letnik, ko je glih tema o suzukiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti zazelim srecnjo voznjo in veliko varnih km.

Drgac pa men neki ni jasno, a ve kdo ce zasveti lucka ce ni olja v masini,

ker men ni jasno, tam ko se pogleda olje, sploh ne vem a mam olje not al ne, verjetno ga nimam,

ker kolkr js vem je olje crno, po par xxxxkm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti zazelim srecnjo voznjo in veliko varnih km.

Drgac pa men neki ni jasno, a ve kdo ce zasveti lucka ce ni olja v masini,

ker men ni jasno, tam ko se pogleda olje, sploh ne vem a mam olje not al ne, verjetno ga nimam,

ker kolkr js vem je olje crno, po par xxxxkm

ne gledaš količino olja ko je motor na tački..stat mora naravnost..potem šele vidiš..in ja..lučka bo zasvetila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ... zdaj sm sele noob izpado :whistle:

biker77 hvala za pomoc :D

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gledaš količino olja ko je motor na tački..stat mora naravnost..potem šele vidiš..in ja..lučka bo zasvetila

ja sam kako ma suzuki narjeno lučko, a zasveti ko je nivo olja prenizek ali ko pumpa na suho zalaufa (na pretok), ker moj se mi zdi da ima na pretok, ko vžgem motor lučka še recimo 2/10 sekunde sveti, nato dvakrat na hitr požmigne in potem ugasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa sam zanima, ker pac se nism vidu nikjer da bi kdo mel, ce ma kdo na K4 600 hexsagonalca k je na prirobnci s 4imi sraufi? oz. ce sploh obstaja?

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima, ker pac se nism vidu nikjer da bi kdo mel, ce ma kdo na K4 600 hexsagonalca k je na prirobnci s 4imi sraufi? oz. ce sploh obstaja?

bolt-on sistem hexagonalca ma samo ninja 10, sam nevem tocno kiri letnik . v glavnem tista, ki jih ma pod ritjo. Drugih zal ni, sem tud jaz to gledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda....Bo treba neki pogruntat :whistle:

Tnx za odg.

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kako ma suzuki narjeno lučko, a zasveti ko je nivo olja prenizek ali ko pumpa na suho zalaufa (na pretok), ker moj se mi zdi da ima na pretok, ko vžgem motor lučka še recimo 2/10 sekunde sveti, nato dvakrat na hitr požmigne in potem ugasne

Hola mojster,

mislim da je zadeva narejena na pritisk olja, ne na nivo (ali pretok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolt-on sistem hexagonalca ma samo ninja 10, sam nevem tocno kiri letnik . v glavnem tista, ki jih ma pod ritjo. Drugih zal ni, sem tud jaz to gledal :)

10-ka, letnik 06/07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx r 600 K3 kadar je na delovni temperaturi slabše vžiga.Mogoče svečke al kaj drugega?Se da sam kaj naštelat?

HVALA

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekomu dogaja da ob vžigu motorja sveti naprej rdeča lučka, nato če ga ugasnem in na novo prižgem pa dela normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga hočeš potem ne :)

No okej tud drgač ni predrago

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se na čase prižiga FI in sem naredil ta mostiček in mi piše C46.

To sem našel tukan na forumu:

C46 - EXHAUST CONTROL VALVE ACTUATOR (1000 ONLY)

Predvidevam da so na novejše od k6 namestili tudi na 600ke.

Vendar nerazumem zdaj kaj bi to lahko bilo narobe, zelo bi bil vesel kakšne pomoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekomu dogaja da ob vžigu motorja sveti naprej rdeča lučka, nato če ga ugasnem in na novo prižgem pa dela normalno.

Meni se na čase prižiga FI in sem naredil ta mostiček in mi piše C46.

To sem našel tukan na forumu:

C46 - EXHAUST CONTROL VALVE ACTUATOR (1000 ONLY)

Predvidevam da so na novejše od k6 namestili tudi na 600ke.

Vendar nerazumem zdaj kaj bi to lahko bilo narobe, zelo bi bil vesel kakšne pomoči

tud men se zadne cajte dostkrat zgodi da svet rdeča lučka pa utripa FI, ko pa ga ugasnem in še enkrat pržgem pa je uredu...tud jst ne vem kva bi to blo :hmm:

in pr dveh kolegih z istimi motorji popolnoma ista zadeva :huh:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to nima bit kej,sej je suzuki :D Ti sam na cesto glej,pa gasa :D

Drgac pa ne me strasit s temle,da se kr na useh neki cudnga dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men se zadne cajte dostkrat zgodi da svet rdeča lučka pa utripa FI, ko pa ga ugasnem in še enkrat pržgem pa je uredu...tud jst ne vem kva bi to blo :hmm:

in pr dveh kolegih z istimi motorji popolnoma ista zadeva :huh:

jaz ugotavljam da se to zgodi samo če hitro za tem ko zasučem ključ tudi prižgem motor. če pa zasučem ključ in počakam lepo en čas pa nena tega naredi je to lahko vzrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ugotavljam da se to zgodi samo če hitro za tem ko zasučem ključ tudi prižgem motor. če pa zasučem ključ in počakam lepo en čas pa nena tega naredi je to lahko vzrok.

Možno da tud to, sm pa opazu da se je to men zgodil zmer tkrt k mi je motor dalj časa uzun stal, pa da je blo vroče :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO PROSIM.

Meni mi ne užge gsxr 600 k3 :(

Zaganjač obrača in po glasu je slišat ko da bi na momente rad vžgal samo mu ne rata.

Slišat je samo zvok zaganjača in usakotolko k mal pokašlja.

Je kaj z dovodom bencina?

Že prej je ko je biu na delovni temperaturi težje užigal in sm moral skori zmeram dodat zrak da je lepo kresnu.

Prosim za odgovore čimhitrejše k sm brez prevoznega sredstva :(

Avto posodu punci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!