Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Hola!

pritisneš in držiš SEL knof, daš kontakt in držiš še 2s, nato s pritiski na ADJ knof izbiraš ali bo lučka svetila, al bo utripala al je izklopljena

obrate za lučko nastaviš s pritiskom na SEL gumb ko imaš na displayu nastavitev svetlosti diplaya; s pritiski na ADJ knof nastavljaš vrednosti med 7000 in 10.000 obrati v korakih po 500, od 10.000 do 15.000 v korakih po 250 obratov, na koncu pritisneš SEL da potrdiš svojo izbiro

vse to maš s slikcami lepo opisamo v Owner's Manualu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pritisneš in držiš SEL knof, daš kontakt in držiš še 2s, nato s pritiski na ADJ knof izbiraš ali bo lučka svetila, al bo utripala al je izklopljena

obrate za lučko nastaviš s pritiskom na SEL gumb ko imaš na displayu nastavitev svetlosti diplaya; s pritiski na ADJ knof nastavljaš vrednosti med 7000 in 10.000 obrati v korakih po 500, od 10.000 do 15.000 v korakih po 250 obratov, na koncu pritisneš SEL da potrdiš svojo izbiro

vse to maš s slikcami lepo opisamo v Owner's Manualu :whistle:

tnx mi že bliska sem si poelg vzel Owner's Manualu ko sem štelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo zrihta notranjo sliko dušilca za gsx-r 600 k6-k7

sepravi kak so prekati pa to narejeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo zrihta notranjo sliko dušilca za gsx-r 600 k6-k7

sepravi kak so prekati pa to narejeni.

Zakaj točno rabiš ti original lonec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Lukne navrtaj v dovod od mašine do rora, pa bo žgalo ko pr norcih.

kaj se boš matrov pa vrtov, to komplet dol vzameš pa je narjen, ko crkne so pa novo kupi, sej mata ati pa mami dnar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima,ce je res da imajo GSX-Rcki tezave z menjalnikom? Oz drugo prestavo al neki tazga?? Tle imam v mislih od K1-K3 ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 47K km nobenih problemov...

Niti nisem nikjer slišal, da bi imel kakršne koli probleme z menjalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj... :rolleyes:

se pa moraš potrudit ja... :whistle:

pa sj dns so že vse mašine take da jih je težko uničit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je seveda o normalni uporabi - se pravi registreran motor vožn po cesti.

Poznam človeka ki je v eni sezoni zamenjal dva agregata na gsxr600 - vožen po dirkališču!

Vsak agregat se da uničit.. Za normalno uporabo pa so to definitivno zelo zanesljivi agregati ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam človeka ki je v eni sezoni zamenjal dva agregata na gsxr600 - vožen po dirkališču!

LP

Mislim, da se tukaj ne sme dajat povdarek na dirkališče, ker to sploh ni noben bavbav.. Več kot do konca gasa ne moreš dat in več kot do blokade motorja ne moreš tiščat.. V rdeče pa cestake vrti ogromno folka tudi po cestah in delajo po več tisoč km letno na cestnih tiščaških odsekih, vsak vikend pa še po 1 uro blokade na mestu po motozborih, pa motorji kar delajo.

V eni sezoni na dirkališču motorja enostavno ne moreš zjebat, pa če si še toliko gor. Razen če se voziš brez olja, ali pa vsakič motor zakurblaš in z mrzlim tiščiš v blokado,. Drugače pa ni variante, ker ni dirkališče nič takega!

To govorim za serijske motorje, motorji, ki so predelani in napiljeni v višave so pa druga pesem. Tam pa verjamem, da je potrebno redno vzdrževat in menjat dele, če hočeš da dela. Ampak serijski pa mora laufat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga ko ima kake plastike za gsx-r 600 k6-k7(orginal) sploh tiste ko furajo na pisti

mislim da to vsi šparajo..za nadaljno prodajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj pomeni FI ikona na armaturki ?

Sem iskal pod gsxr pa nisem najdu debate o tem,če pa že obstaja se opravičujem.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj pomeni FI ikona na armaturki ?

Sem iskal pod gsxr pa nisem najdu debate o tem,če pa že obstaja se opravičujem.

hvala

odvisno za kaj rabiš vedet......lučka pomeni Fuel Injection...pri kwaku tudi utripa ko je motor ugasnjen (ni kontakta), in tako nakazuje pravilno delovanje sistema proti kraji (kodni ključ)....če se ti prižge med vožnjo pa javlja napako ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja med vožnjo se mi je užgala lučka in ikonca FI je začela na displayu utripat;)

Ustavim ,ugasnem motor ponovno vžgem,speljem pol se pa ni prižgala več????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam vozite svoje zazukije na servis? (lj -okolica??)

Pa se tole,a ma mogoce kdo doma original zmigovce (smernike) za 600tko (k1-k3 - sej majo iste,al kako?? ) pa da jih je za kako razumno ceno pripravljen prodat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga bom pelou v Žužemberk h Barboriču.Drgač pa mam jst prednja žmihavca originalna še gor ,pa jih mislm menat,zadnjih pa nimam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!