Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

bom kar sam:D me to veseli:D sem pa že videl te kite po ebayu niso neke dragi tako da bi bilo dobro kar zamenjat vse ce je ze narazen:D vseeno hvala za pomoč:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ker ve kje bi dobu tiste čepke za K4 k držijo zračnike za nosilec maske? Uradni servis, al še kje drugje to prodajajo?

Mi gre res na živce k menjam masko, da se matram da jih drzim na mestu :jezen

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo mene pa zanima kje bi lahko dobil desni pokrov motorja za suzuki GSX-R 600 K7. Zaradi padca je kar uredu podrsan in bi ga zamenjal.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni,zanima me če mogoče kdo ve kje bi lahko dobil xenon kit za suzuki gsxr 600 k9? ima kdo izkušnje z tem,in kakšne žarnice sploh pašejo?hvala lep pozdrav:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Namen imam kupit Suzukija GSX-R 600 letnik 2007-2008 in me zanima če ima motor kakšne hibe ali motor dela v nulo. Zanima me tudi do koliko prevoženih kilometrov se splača kupit? Je 20.000km veliko za ta motor ?

Pač nasplošno če je motor vredu ali naj pogledam kaj drugega v tem rangu sport pa 600ccm ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Namen imam kupit Suzukija GSX-R 600 letnik 2007-2008 in me zanima če ima motor kakšne hibe ali motor dela v nulo. Zanima me tudi do koliko prevoženih kilometrov se splača kupit? Je 20.000km veliko za ta motor ?

Pač nasplošno če je motor vredu ali naj pogledam kaj drugega v tem rangu sport pa 600ccm ?

kaj pa 750? kolega ima gixerja 750, 07 letnik se mi zdi pa ga ima že 4 leta , hodi z njemu na piste pa nima čez njega slabe besede za povedat....glede km se pa nebi preveč sekiral. Rajši kupim motor 4-5 let star pa da ima 30K kot pa motor istega letnika s prevoženimi okrog 10K, ker pol veš da je dal majstru 5evrov pa mu je zbil par 10K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene osebno nebi moto 750 ampak jaz bi to vozo z A2 in že pri 600 kubičnem je problem da ga legalno nebom smel vozit. V prometni bo sicer pisalo 35kW ampak vozit pa ga baje nesmem.Aha tak da za takšen motor ni dosti 30 tisoč kilometrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene osebno nebi moto 750 ampak jaz bi to vozo z A2 in že pri 600 kubičnem je problem da ga legalno nebom smel vozit. V prometni bo sicer pisalo 35kW ampak vozit pa ga baje nesmem.Aha tak da za takšen motor ni dosti 30 tisoč kilometrov?

Če imaš A2 je glede legalnosti itak vseeno al imaš 600, 750 al pa 1000, nobenega izmed njih ne smeš vozit z A2 kar pomeni, da bo kazen če te ustavijo. In ta bo ista, ne glede na to koliko kw preveč ima motor :)

Jaz se ne bi hecal in kupil motor, ki ga lahko voziš legalno. Bo kakšna pizdarija, pa te bo zavarovalnica potem jahala za odškodnino ker si bil brez izpita. Ni se za igrat.

30.000 ni dosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,zanima me če mogoče kdo ve kje bi lahko dobil xenon kit za suzuki gsxr 600 k9? ima kdo izkušnje z tem,in kakšne žarnice sploh pašejo?hvala lep pozdrav:)

Izkušnje ima danci1973, xsenon je imel vgrajen v svojega SV1000S. Izkušnje slabe... Več ti pa lahko pove samo on

lp Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš A2 je glede legalnosti itak vseeno al imaš 600, 750 al pa 1000, nobenega izmed njih ne smeš vozit z A2 kar pomeni, da bo kazen če te ustavijo. In ta bo ista, ne glede na to koliko kw preveč ima motor :)

Jaz se ne bi hecal in kupil motor, ki ga lahko voziš legalno. Bo kakšna pizdarija, pa te bo zavarovalnica potem jahala za odškodnino ker si bil brez izpita. Ni se za igrat.

30.000 ni dosti.

se strinjam 200%. Če nisi za na cesto legalen se raje ne vozi. neveš kakšno sranje si lahko skuhaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa mi ni noben drugi motor všeč...nič ni pametnega da bi lahko vozo z A2. Za čakat pa mi ni 2 leti še da bi lahko tak motor vozo. Sem pa klico na Panigaz, tam ko blokirajo motorje in mi je po telefonu reko da ga oni zablokirajo in da je motor lahko vozen z kategorijo A2 v kar dvomim. Pa bi ga sploh lahko registriral na mene če bi mel v prometni 35kW ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so s cbr 600rr (v prometni 25kw) ustavli vsaj 5x. Od navadnih do letečmanov, pa nism zaradi tega dobil niti ene kazni. Moraš imeti res, res gromozansko smolo, da se ti bo kdo spravil v to. Pa tudi registriral in zavaroval sem ga brez problema nase. In poznam še vsaj 5 takih primerov kot sem jaz. Tako da jaz se ne bi obotavljal, ker itak skor noben policaj ne ve nič o tem, tist letečman ko pa ve, je pa ponavad razumljiv. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ni panike v letečmanih ali ostalih policistih. Kazni so tukaj minimalne. Zavarovalnici je dokler pobira denar popolnoma vseeno. Če pa se recimo zgodi, da si udeležen v prometni nesreči boš tako jebal ježa da ti nič ne bo jasno. kriv boš ti, ker si upravljal vozilo za katero nisi imel dovoljenja, stroške popravila vseh motornih vozil v prometni nesreči boš nosil ti, če pa bo koga v drugem vozilu samo bolel vrat mu boš plačeval naslednjih 10 let stroške zdravljenja. Verjemi zavarovalnica tukaj ne bo nosila nikakršnih stroškov. Še tožili te bodo, da si jih pri sklenitvi zavarovanja želel naplahtati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam z @KeC-om

se je pa par mesecev nazaj prodajal moj prvi gsx, pri katerem je pa v vseh podatkih pisalo 25kW pa so lahko preverjali kjer so hotli, tudi v nemčiji kjer je bil kupljen...me je enkrat en "šmrkavc" od policaja na meji pol ure zadrževal da je klical na vse možne enote in preverjal koliko kW ima moj motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ste me v dvome spravli. Torej problem glih ni ko je kontrola prometa ampak če do česa pride, kar pa najrajše pride te ko nimaš vsega pošlihtanega. Zdaj pa sem čisto zmešan. Preden sem tu vprašal sem bil siguren da bi si to nabavil zaj pa sem v dvomih. Mogoče bi mel srečo pa se nebi nič zgodlo lahko pa se prvi tedn nekaj naredi. Hvala vsem za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa mi ni noben drugi motor všeč...nič ni pametnega da bi lahko vozo z A2. Za čakat pa mi ni 2 leti še da bi lahko tak motor vozo. Sem pa klico na Panigaz, tam ko blokirajo motorje in mi je po telefonu reko da ga oni zablokirajo in da je motor lahko vozen z kategorijo A2 v kar dvomim. Pa bi ga sploh lahko registriral na mene če bi mel v prometni 35kW ?

Pri Panigazu (niti nikjer drugje) ti motor z več kot 70kw izvorne moči NE morejo zablokirat, tako da bo vozen z A2. Z A2 sicel lahko voziš tudi močnejše motorje od 70kw, ampak mora iti za tovarniško zablokirano izvedbo, pri kateri ti pod IZVORNO moč že piše 25, oziroma 35kw.

Registrirat motorja ne boš mogel nase, ker je za registracijo po novi ureditvi potrebno imeti izpit za vozilo (oz pravo kategorijo), ki ga želiš registirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ti lahko iz prve roke povem, da se v mojem primeru zavarovalnica ni čist nič zapičila v tistih 25kW, edino kar je agent naredil je poslikal motor in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha meni so rekli ko sem klico na panigaz za Suzuki GSXR 600 2007 letnik da ga lahko blokirajo na 35kW in da bo vozen z A2. Prav tako da bo v prometni pisalo 35kW in bom lahko motor registriral z A2 izpitom. Zdaj vem da nisem legalen z A2 na cesti z njim zanima me pa če ma v prometni 35kW če ga lahko registriram z A2 izpitom al ne. Ker če ga nemorem mi motor ne koristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha meni so rekli ko sem klico na panigaz za Suzuki GSXR 600 2007 letnik da ga lahko blokirajo na 35kW in da bo vozen z A2. Prav tako da bo v prometni pisalo 35kW in bom lahko motor registriral z A2 izpitom. Zdaj vem da nisem legalen z A2 na cesti z njim zanima me pa če ma v prometni 35kW če ga lahko registriram z A2 izpitom al ne. Ker če ga nemorem mi motor ne koristi.

Če bo uradnik na UE, oziroma delavec na tehničnih dosledno pogledal papirje bo videl, da je v homologaciji izvorna moč več kot 70kw in motocikla ne boš mogel registirat, ker zanj nimaš izpita.

Seveda pa obstaja možnost, da homologacije in navedene izvorne moči v njej ne bodo imeli zamar in ti bodo motor registirali. Ampak če bi se to zgodilo, ne bi pomenilo, da se tak motor praviloma da registirat, ampak da je uslužbenec šlampast.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se igrat in kupi izpitu primeren motor, ali pa pač vloži nekaj ekstra truda in poslusi ponajt eno SS raketo, ki je bila že kot nova tovarniško blokirana in ima 25 oz 35kw že v homologaciji pod izvorno moč.

Sej lahko da prideš lepo skozi, pa lahko da ti policaji pogldajo skozi prste. Lahko tudi zavarovalnica nima tega zamar v primeru pizdarije. Ampak kaj pa če ima? Če bi bil recimo jaz uslužbenec zavarovalnice in bi dobil na mizo podoben primer, bi se ziher zapičil v to.. Pa ne bi bilo nič osebnega, nič iz zlobe ali kaj podobnega, zgolj dosledno opravljanje svojega dela, za katerega me je zavarovalnica zaposlila in me plačuje.

Aja pa brez skrbi, ne delam na zavarovalnici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ste me prepričali da ni vredno tvegat. To preko nemčije pa mi ni všeč da bi motor uvozil. So kolegi avte kupovali iz nemčije pa se nikoli ni izkazalo za pametno, ker so se potem naknadno videle skrite napake(zbiti kilometri...).

Zdaj pa gledam Husqvarno SMR 510 al pa Aprilio SXV 450,550 ve kdo kaj o tem motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa gledam Husqvarno SMR 510 al pa Aprilio SXV 450,550 ve kdo kaj o tem motorju ?

prašej na nihovem forumu če kdo kej ve :D zihr se bo kdo najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam za prodati lovinche SBK izpuh za K4 in K5 model, če pa paše še na starejšega ali novejšega nevem, imam pa zraven vse potrebne papirje za homologacijo, ter dušilec (db killer) če je kdo zainteresiran, ali če kdo za koga ve, kar pogumno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!