Skoči na vsebino

Formula 1 2004


Jure007

Priporočene objave

Če še kdo ne ve---JUTRI GRE ZMAGA SCHUMACHERJU!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemogoče je, da bi čevljar zmagal.... v letošnji sezoni še ni dobil dirke... tko, da ne vem, zakaj bi blo ravno na hockendomu drugač? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje in dekleta jst vm sam povem da mate še ene 22 ur da govorite kok bo šumi zgubu pa take podobne domislice pol boste pa vsi po vrst utihnl...tko kt ste že 10X v letošnji sezoni :kva2: :kva2: :kva2: :OK: ;)

P.S.:

Pa brez zamere...sam sprjaznt se bo treba da ga čez Mihata NI! :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher že enajstič

Michael Schumacher je zmagovalec dirke formule 1 za veliko nagrado Nemčije v Hockenheimu.

Šestkratni svetovni prvak je tako osvojil že 11. zmago na 12 tekmovanjih, s čimer je izenačil svoj rekord v zmagah v eni sezoni. Na 12. preizkušnji SP za VN Nemčije v Hockenheimu je drugo mesto osvojil Britanec Jenson Button (BAR-Honda), tretji pa je bil Španec Fernando Alonso (Renault).

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...

Ta Schumi je res car :yea2:

Ne vem kje dobiva motivacijo, saj lahko podira le še svoje rekorde... :naughty:

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vsake zmage se veseli kot prve. Mislim, da je v tem tut vzrok, da se ne naveliča in išče vedno nove izzive in si zastavlja vedno višje cilje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri motivaciji ... jaz sem jo dobil zadnji dve dirki, ko je Kimi s novim Mclarnom se lahko kosal s Schumijem. Tako sem danes prav s užitkom gledal prvehi 15 krogov, kjer je nekdo pritiskal na Schumija. Ker pa vsi vemo kako se je potem izteklo, sem pa šal spat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrari :notworthy:

BAR Honda(Button) +akrapo :notworthy: (je pač tud treba priznat,čeprav navijam za Ferrari, Button je tud car.)

Mercedes- sori-da leti pol avta po zraku- :lol1: Pa mislim,da ni bilo prvič.

Je pa bila malo bolj zanimiva dirka,čeprav sem si šel 2 kavi skuhat, da nisem zaspal. (moja je po 5krogu že :zzz: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mercedes- sori-da leti pol avta po zraku- :lol1: Pa mislim,da ni bilo prvič.

a,ne-tist je bil BMWPower... :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S.:

Koga zanima kdo bo zmagu v Budimpešti :naughty: :D :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr vse kaže, bo Šumi že konc druzga leta dosegel 100 zmag!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Kapo dol BAR-u in slovenskim "rajfnikom". :yea2: :yea2: :yea2:

Mercedes pa itaq v svojmu stilu.(super attak baje pomaga :lol1: :lol1: :lol1: ) Žal mi je samo, da se te p*******e ne dogajajo Davidu, ker si bo ta člouk na koncu sezone celo mislu da je boljši od Kimija.

Na Mađarskem je še edina šansa, da se Šumiju odvzame kšno zmago do konca sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mercedes pa itaq v svojmu stilu.(super attak baje pomaga :lol1: :lol1: :lol1: )

Evo-ideja za novo reklamo za Pattex:

Kimiji odleti pol avta u luft, se raztrešči ob gume, na motorju prpele SuperPattex-man in v 3.5sekunde zrihta cel avto in Kimi oddrvi veselo proti novi zmagi.

:kva2: :kva2:

In Ališić bo lahko zreven reku "....Dramatično nadaljevanje dirke...." :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Na Mađarskem je še edina šansa, da se Šumiju odvzame kšno zmago do konca sezone.

A ne,ne!

V Budimpešto grem u živo gledat F1 tko d se tud slučajno nebi strinju s kšno drugo himno na konc kt nemško(pa posvečeno Šumiju ne pa kakšnemu naklučnemu nemškemu zmagovalcu letos) :yea2: :yea2: :yea2: ... I CAN'T WAIT :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevljar is the BEST :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne,ne!

V Budimpešto grem u živo gledat F1 tko d se tud slučajno nebi strinju s kšno drugo himno na konc kt nemško(pa posvečeno Šumiju ne pa kakšnemu naklučnemu nemškemu zmagovalcu letos) :yea2: :yea2: :yea2: ... I CAN'T WAIT :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

v Budimpešti bomo slišali Kolumbijsko himno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne,ne!

V Budimpešto grem u živo gledat F1 tko d se tud slučajno nebi strinju s kšno drugo himno na konc kt nemško(pa posvečeno Šumiju ne pa kakšnemu naklučnemu nemškemu zmagovalcu letos) :yea2: :yea2: :yea2: ... I CAN'T WAIT :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

In zakaj gledat dirko če veš kdo bo zmagal ? :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!