Skoči na vsebino

Formula 1 2004


Jure007

Priporočene objave

Šumi je poglavje zase, včeraj bi lahko zmagal tudi, če bi on bil v BMW-ju ali BAR Hondi. Važna so moda, pa glava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskvalificirana Williams in Toyota

Vodstvo tekmovanja F1 v Montrealu je diskvalificiralo moštvi BMW-Williams in Toyota, ker sta uporabljali sistem hlajenja zavor, ki ni v skladu s predpisi.

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskvalificirana Williams in Toyota

Vodstvo tekmovanja F1 v Montrealu je diskvalificiralo moštvi BMW-Williams in Toyota, ker sta uporabljali sistem hlajenja zavor, ki ni v skladu s predpisi.

WTF??? :blink: :huh: <_< .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej še kdo reče, da M. Šumaher zmaguje zato, ker goljufa Ferrari....

Jih je nekaj, ki goljufajo verjetno veliko več (krat) kot Ferrari :BUA:

Čeprou mi je pa Žou za Ralfa in Montoyo. Sta se oba pelala zelo vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeči so letos spet tako dobri, da postaja vse skupaj dolgčas :zzz:  :zzz:

...postaja, ...letos :?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se upa it kdo z mano stavit :naughty: ...jst stavim da BO šumi prvak 2004 ;) ....a kdo jajca za tako stavo :naughty: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se upa it kdo z mano stavit :naughty: ...jst stavim da BO šumi prvak 2004 ;) ....a kdo jajca za tako stavo :naughty: :P :D

Ti pa imaš smisel za šalo :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smisel za šalo...oz. bi si za konec sezone rad zagotovil nekaj denarja :naughty: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgol predlog za FIO....vsem dat Minardije,pa da vidimo......

Ne vem zakaj....ampak trdno sem prepričan,da bi bil prvak spet........ma VE SE!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgol predlog za FIO....vsem dat Minardije,pa da vidimo......

ma ne glih minardije....bogi reveži...sej nimajo 24 formul, da bi jih raztalali v enem šusu :lol1: Al ne veš, da to predstavlja njihov celoletni proračun. :lol1: Raje ferrarije...gre vč hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če bi dal vsem iste dirkalnike bi se res pokazal kdo je najboljši VOZNIK v F1 sam se mi pa zdi da bi blo to tud salbo za ta šport ker bi potem izgubli boj med konstruktorji in vse kar je povezano s tem...mogoče bi blo to bolš čeprov mislm da ne .)

Tko mislm da se počas dogaja z gumami...določil bodo istega opremljevalca gum za vse ekipe pa potem ni več "gumarske vojne"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se upa it kdo z mano stavit :naughty: ...jst stavim da BO šumi prvak 2004 ;) ....a kdo jajca za tako stavo :naughty: :P :D

Ja ne upam , sploh pa zdej ne ko sem videl, kaksno cudo vozi sumi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgol predlog za FIO....vsem dat Minardije,pa da vidimo......

Ne vem zakaj....ampak trdno sem prepričan,da bi bil prvak spet........ma VE SE!!!!!!!

dvomim. se je lani vidl da so tudi v ostalih moštvih dobri dirkači (npr. renault se je dvignu in se je takoj pokazala kvaliteta prej nepoznanega voznika).

sam nažalost to nebomo nikol zvedel..... :cry: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se upa it kdo z mano stavit :naughty: ...jst stavim da BO šumi prvak 2004 ;) ....a kdo jajca za tako stavo :naughty: :P :D

to je tk kot če se stavma da so bli na zadnjem svetovnem prvenstvu v nogometu prvaki brazilci. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgol predlog za FIO....vsem dat Minardije,pa da vidimo......

Ne vem zakaj....ampak trdno sem prepričan,da bi bil prvak spet........ma VE SE!!!!!!!

Pa če bi dal vsem Minardije, in bi imeli vsi do potankosti isti dirkalnik bi bil prvi nedvomno; dober, boljši, najboljši....... Michael Schumacher!( kvaliteta zmaguje )

Debata končana. Augh!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima kuko bi vi odreagiral, če bi vas en kamerman tko nabu, garant bo se tko zaduval!sej pomoje mu je se kri tekla, pa v ozadju se vidi šefe F1 bernie ecerstone :)

sam ceb jest biu namest montoye bi unga kamermana tko poču, da zase neb vedu! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr Montoyi se vid d ma mal kolumbijske krvi v seb k se je takoj v nulo razpizdil...butc :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!