Skoči na vsebino

Potrebe...


lina

Priporočene objave

drago moško občinstvo, jest mam vaš spol rada in sem ZA da obstanete, AMPAK dejstva so taka: od kar so odkrili kloniranje ste postali, biološko gledano, NEPOTREBNI za obstoj vrste. Za enkrat umetne maternice še niso razvili. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drago moško občinstvo, jest mam vaš spol rada in sem ZA da obstanete, AMPAK dejstva so taka: od kar so odkrili kloniranje ste postali, biološko gledano, NEPOTREBNI za obstoj vrste. Za enkrat umetne maternice še niso razvili. :huh:

Haloooooooo kdo pa pravi, da so moški za obstoj vrste potrebni ... jaz jih mam rada že od nekdaj in precej rajš kot ženske ... in to sam zato ker so tko POTREBNI :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No o POTREBI bi se dalo pa roman napisat!!!!!

:hmm: :hmm: :hmm: Pravzaprav jih je že kar nekaj napisanih!!!!!!

Sam glej ga zlomka......kako so tam ŽENSKE potrebne za POTREBNE moške!!!!!!Hudo....torej bo res nekaj na tem!!!! :hmm: :hmm:

Kako negovati DEPRESIJO??????????

Z večjo količino ANTIDEPRESIVOV!!!!!!!!!!!!!

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz se ne bi ravno strinjal z definicijami moške vloge na relaciji moški -ženska kot jo prikazuje LINA.

Mi se ja z vso našo POTREBNOSTJO v bistvu žrtvujemo za naše drage ženske. Po tisti preprosti definiciji ki pravi :

Če te uho srbi in se popraskaš, kdo uživa prst ali uho ?

Tako da so zadeve preproste in vsaka drugačna tolmačenja so zgolj zlonamerna zavajanja z namenom nas prikazati nekoristne.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran

Izhajam zgolj iz prebranega linka,ki ga je objavil/la area o čakrah itd...

Vse ostalo je pa zajbancija z malo provokacije, ki izhaja iz prebranega.(čemačkustopišnarepzacvilipress) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreben je kozarca vode........pač POTREBA!!!

Potrebna je kozarca vode:::::::tut POTREBA!!!!

ON in ONA sta potrebna kozarca vode.........PERVERZIJA??????????

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :?

Dajmo besedi potreba spet star pomen!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drago moško občinstvo, jest mam vaš spol rada in sem ZA da obstanete, AMPAK dejstva so taka: od kar so odkrili kloniranje ste postali, biološko gledano, NEPOTREBNI za obstoj vrste. Za enkrat umetne maternice še niso razvili. :huh:

me zanima, ce bi zdrzala en teden, brez da bi videla enega samega moskega. point?? CUSTVA!! .)

pi es: mislim, da kloniranje cloveka ne more prinesti nic dobrega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran

Izhajam zgolj iz prebranega linka,ki ga je objavil/la area o čakrah itd...

Vse ostalo je pa zajbancija z malo provokacije, ki izhaja iz prebranega.(čemačkustopišnarepzacvilipress) B)

Lina,

pri meni je pa vse zajebancija.

Edino kar velja je, da smo POTREBNI

in pa da ni slabih žensk, so samo dobre in boljše.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, ce bi zdrzala en teden, brez da bi videla enega samega moskega. point?? CUSTVA!! .)

bi zdržala....če je lezbika..... :D :P

pa kaj se preseravamo o tem kdo je potreben in kdo ni...

.....tud ženske bi po 10 letih vtikanja epruvet v vagino zaželele kaj toplega not dobit...logično O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi zdržala....če je lezbika..... :D :P

pa kaj se preseravamo o tem kdo je potreben in kdo ni...

.....tud ženske bi po 10 letih vtikanja epruvet v vagino zaželele kaj toplega not dobit...logično O:-)

Mater, a veš, da nisem vedla, da ti epruveto v vagino vtaknejo, da zanosiš ... SVAŠTA ... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POTREBNI nismo, smo pa POTREBNI! :devil:

če katera ne verjame priporočam obisko moto zbora po 24. uri :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvaljen bodi jezus. se jim je le prikazala devica marija. torej lahko v vsem svojem bliscu mirne duse odpujsam v konvent. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, a veš, da nisem vedla, da ti epruveto v vagino vtaknejo, da zanosiš ... SVAŠTA ... :lol1: :lol1: :lol1:

kaj ti se delaš da ne razumeš al ti ponesreči rata....

moški in ženske smo potrebni en drugmu...za različna opravila :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tud ženske bi po 10 letih vtikanja epruvet v vagino zaželele kaj toplega not dobit...logično O:-)

Zakaj mi je najprej na misel prišla epruveta iz mikrovalovne??? ;)

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,ženske so nam moškim potrebne,tko kot moški-ženskam,če pa bi se ženske oddaljile-zanemarle-skenslale,pa bi mi udomačili drugo žival :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@curi-muri :devil: : zenskam ( vsaj enim) niso moski nic bolj potrebni kot petelini kravam... bi te pa prav rada videla, kako se dol dajes s kakim petelinom in pri tem uzivas kot z zensko... :lol1:

pies: tvoj psiholoski profil sem pa ze itaq prebrala iz drugih postov, tak da vem da si najbrz v odnosu z zensko v podrejenem polozaju in si takole dajes duska, revez... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,če bi se že zgodil,bi namesto petelina izbral kuro-kokoš,to glede domače živali,pa je bil pregovor, :OK:

Bubamara ti bi mogla jit za psihologinjo ali vedeževalko,LP Curi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bubamara ti bi mogla jit za psihologinjo ali vedeževalko,LP Curi :yea2:

:grim :grim itaq curi-muri...delam na tem... .)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!