Skoči na vsebino

Potrebe...


lina

Priporočene objave

Ej brez zamere moja bubamara, ampak si res prepričana, da si ženska??  :hmm:

mogoče je pa bolj ženska kot ti moški? :P

hočem rečt - tale tvoj avatar av-2390.jpg mi nekak homoseksualno deluje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAMA SI INSTALIRI WINDOWSE PA VSE DRAJVERJE, KODEKE PA PLAGINE ZRAVN KO TI BO COMP KRESNU!!! da ne omenjam kosnje trave, pranja avta, sestave nove kuhinje, popravila pilota za teve, zidanja his, prelaganja zidakov, vlecenja tono pa pol tezkih palet naokrog z rocnim vilicarjem na sihtu, klepanja avta ko se bos razletela, konstruiranja in izdelave novih motociklov, avtov, crpanja in predelave nafte za njih in vseh ostalih zahtevnih, tezkih in umazanih opravil okrog hise in na sihtu. :fight2:

Vau, a to bi naj bil torej moške stvari? Svašta. <_<

Kje pa živiš, pobče? V Afganistanu?

Urbi

pi es: a po tej logiki si ti brez ženske ne predstavljaš kuhanja, pomivanja, pranja, nakupovanja...? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa rabim sebe :afro1: :wub: - in ne mi rečt da moški nismo potrebni, z kom pa naj grem na pivo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne mi rečt da moški nismo potrebni, z kom pa naj grem na pivo :lol1:

..ajajaj..Pervy...ccccc...S KOM se napise...sedi ena!!!

:devil: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa bolj ženska kot ti moški? :P

hočem rečt - tale tvoj avatar %7Boption%7D mi nekak homoseksualno deluje ;)

ma nisem vedel, da moj avatar deluje homoseksualno :? Da ne bo hude krvi in zamer - pa naj bo bubamara ženska pa PEACE... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo hude krvi in zamer - pa naj bo bubamara ženska pa PEACE...  :xx:

nobene hude krvi..ker mi je enostavno vseeno kaj si TI mislis o meni... :grim :grim ...oz. kdorkoli... :P

pies: za druge sem lahk tud dinozaver...pa me boli K( pa ne kurac ampak kljucnica)...

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tud izkušnje iz(beri ko je treba naredimo tu to):

-sestavljanja zidarskih odrov

-razbijanja pilastrov

-snemanja in polaganja tapisona

-pleskanja

-prenove pohistva

-snemanja fresk (to bo robycop cenil .) )

-menjave akumulatorjev

-menjave zarnic na avtomobilu (se dobro da mam tko male prste)

-ostalega sranja ki ga zok smatra za "moška opravila"

btw...simonu je prepovedana uporaba kosilnice ( z moje strani) ---> (beri: preveč nevarno!!)

poleg tega pa obvladam rokovanje z zadevami katerih se fantje naceloma bojijo:

-električne pečice

-steklokeramične plošče

-pralni stroji

-pomivalni stroji

-toasterji

-palični mešalniki :yea2:

-fotokopirci

-faxi in telefaxi

....kljub temu imam doma samca vrste homo sapiens....ne zato ker bi ga rabila, ampak zato ker se je z njim tako simpatično pocartat in kaer tko luskanno rece "hvaaaalaaa!" ko mu zjutraj skuham kavo :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tud izkušnje iz(beri ko je treba naredimo tu to):

-sestavljanja zidarskih odrov

-razbijanja pilastrov

-snemanja in polaganja tapisona

-pleskanja

-prenove pohistva

-snemanja fresk (to bo robycop cenil .) )

-menjave akumulatorjev

-menjave zarnic na avtomobilu (se dobro da mam tko male prste)

-ostalega sranja ki ga zok smatra za "moška opravila"

btw...simonu je prepovedana uporaba kosilnice ( z moje strani) ---> (beri: preveč nevarno!!)

poleg tega pa obvladam rokovanje z zadevami katerih se fantje naceloma bojijo:

-električne pečice

-steklokeramične plošče

-pralni stroji

-pomivalni stroji

-toasterji

-palični mešalniki :yea2:

-fotokopirci

-faxi in telefaxi

....kljub temu imam doma samca vrste homo sapiens....ne zato ker bi ga rabila, ampak zato ker se je z njim tako simpatično pocartat in kaer tko luskanno rece "hvaaaalaaa!" ko mu zjutraj skuham kavo :wub: :wub: :wub:

Tudi mi znamo likat, kuhat, pomivat itd. Pa kaj ti to pomaga, če znaš še moška opravila (okej, moram ti čestitat, ker si ena redkih), ko pa bi ti potemtakem šou cel dal in prostega časa več nebi imela :rolleyes: Tako, da tudi mi smo POTREBNI! Kjerkoli .) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zato, ker ste me razjezili...enostavno...srcece, sem delala v skladiscu in mi ni nobeden palet prinasal, sem morala kar sama poskrbet za vse...glede avto-moto opravil...tudi vsi moski nimajo pojma o teh stvareh, prav tako ne vse zenske ( in dokler lahko yst sama pri svojem avtu gumo zamenjam, olje, tud akumulator sem ze...mi je vseen kaj si vi mislite)...aja...pa tudi pri zidanju sem ze pomagala ( pac decva s kmetov doma in more marsikaj znat)

...je pa u bistvu res zalostno kako se ogrozene pocutite ob misli, da vas pa mogoce res ne potrebujemo tolko, kot si vi predstavljate...oz. radi predstavljate...in se to: mislim, da je prava sramota, da u bistvu tako razmisljate...kao zenska pa ni sama sposobna prezivet...:SS

Okej okej, zgrešili smo point :) Vsi smo se piknili v opravila, gre pa ze eno "kemijo", tak kot naj bi mati narava poskrbela za razvoj naše vrste, tak bo vedno. In vedno si bomo moški in ženske všeč, vedno si bojo tudi ženske in ženske všeč in vedno si bojo tudi Godniči in Galuniči všeč :rolleyes: Tak je, naravni prirastek pa bo zaradi slednjih dveh vedno manjši. Kloniranje? Ve se kr klonirajte, že zdaj vas je dosti več od moških, torej bo vsekakor več žensk osamljenih (v kolkor ne bojo uvedli poligamije - uh, jas mam še z eno težave, kajšele dve in več). Vse pa se tut nočejo med sabo, le redke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... POTREBNI! ... :lol:

... aha ... :D

... vidim, da smo na koncu koncev kakorkoli obrnemo stvar .... .) ... kajkoli kdo zna ... kako ... zakaj ... in čemu ... in kje ... kdaj ... .) ... itd ...

... smo torej še vedno na istem in se strinajmo, da smo ... :D potrebni :D ... a ne ??? ... al sem spet samo jaz v napačni temi ... :blink: ... :huh: ... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vazno je to da ljudje zivimo v medsebojni harmoniji..................in za to POTREBUJEMO druge................ :OK:

pi es:

v taksnih ali drugacnih povezavah oz. korelacijah................................... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti to pomaga, če znaš še moška opravila (okej, moram ti čestitat, ker si ena redkih), ko pa bi ti potemtakem šou cel dal in prostega časa več nebi imela

Prosti čas? Kaj je to??? :angry:

Ne se delat bolj uporabne kot ste! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kloniranje? Ve se kr klonirajte, že zdaj vas je dosti več od moških, torej bo vsekakor več žensk osamljenih (v kolkor ne bojo uvedli poligamije - uh, jas mam še z eno težave, kajšele dve in več). Vse pa se tut nočejo med sabo, le redke :)

...jah, sej...ko vam zmanjka argumentov, pa itaq vsako, ki vam ne pade pod noge in vam ne da potrditve, da ste nujno potrebni za njen obstoj, oznacite za lezbijko...ha ha ha...ma res ste bogi eni moški...bogi bogi...mal se na realna tla postavite... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mal se na realna tla postavite... :lol1: :lol1:

,,jest bom tebe enkrat na realna tla POLEGLA..... :naughty: :naughty: :naughty:

(Pazisadpress) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se delat bolj uporabne kot ste! :angry:

...look who's talkin'... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,jest bom tebe enkrat na realna tla POLEGLA..... :naughty: :naughty: :naughty:

(Pazisadpress) :lol1: :lol1: :lol1:

...cakam že en mesec pa nič od tebe... :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...look who's talkin'... :lol1:

ka jže si s tem hotel povedat?

"Praznost nabijanja"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka jže si s tem hotel povedat?

"Praznost nabijanja"?

ne. da je tud ona ena izmed takih, ki se dela bolj uporabno kot je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, a veš, da nisem vedla, da ti epruveto v vagino vtaknejo, da zanosiš ... SVAŠTA ... :lol1: :lol1: :lol1:

...razen,če to ni epruveta tov.kekca III..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne rabiš čakat :naughty:

Aja... :hmm: ...pol se pa le oglasi kej... :naughty: ...bova debato nadaljevala v zivo... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cakam že en mesec pa nič od tebe... :devil: :wub:

Na pm-ju maš telefon pa zemljevid.... :naughty: :wub:

p.s.

Pa ne spuščaj se preveč v "žive" debate z moškimi tačas.... :angry: :fight2:

:) :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bubamara

sodeč po tvoji sliki v osebnem profilu ti verjetno res ne rabiš (maraš) moških :hmm:

...vendar nas to tudi rajca :yea2:

:lol1: :lol1: :lol1:

... vedno znova me zabava in v bistvu predvsem preseneča dejstvo, kako so ljudje potrebni soditi in stigmatizirati in predalčkati in enostavno se ukvarjati z drugimi, namesto, da bi pred svojim pragom pometali, in preden bi se s spravili k drugemu, vprašali v čem je sploh bistvo slike, ki jo vidijo ... :SS :SS :SS

:lol1: :lol1: :lol1:

jojkaksezabavampress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:

jojkaksezabavampress

:004 :004

nisiedinapress

:devil: :lol1: :devil:

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!