Skoči na vsebino

Benka Pulko


mat

Priporočene objave

Se je pol splacal dat 12 oz. 10 jurjev za knjigo? Ker npr. slikce s celega sveta najdes tudi v neskoncno drugih knjigah.

lp

Seveda se splača. Če že ne zaradi drugega, zato, ker je Benkina. In takšnih dobrih fotk ne boš našel nikjer drugje... besedilo je pa tudi tipično njeno... :)

Like it...

Besedilo je res tipično njeno,ko jo prebiram prav slišim njen glas,njena govorica mi je itak ušeč.Če se splača dat tolk denarja za knjigo je odvisno od posameznika,jaz sem dala brez pomisleka ker sem jo res težko pričakovala in bi dala tud 20jurjev če bi blo treba.Tako da mislim, tisti ki jo bo kupil se mu bo splačalo saj ve zakaj jo kupuje.Poleg tega pa jo bom kazala svojim otrokom,vnukom,pravnukom,kakšne babnce premore ta majhna slovenija :OK:

Drgač se pa s Sym... tud nekaj strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da ponavlja eno in isto, "tralala tralala tralala".

Sym,

ne ga pihat no ... saj še niti 1% slovenije ne ve kaj je naredila z motorjem. Popolnoma normalno je, da mora zadevo predstavit vsem, čeprav si TI to že videl/slišal ... ni samo Sym so še ostali ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma normalno je, da mora zadevo predstavit vsem, čeprav si TI to že videl/slišal ... ni samo Sym so še ostali ... B)

Agree, ogromno ljudi sploh še ne ve kdo je in kaj je naredila. Razlagam vsaj 1x na teden kakšnemu, pa se samo čudi.

Sym, kako vnaprej veš kaj bo povedala na njenih predavanjih???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agree, ogromno ljudi sploh še ne ve kdo je in kaj je naredila. Razlagam vsaj 1x na teden kakšnemu, pa se samo čudi.

Sym, kako vnaprej veš kaj bo povedala na njenih predavanjih???

Imata prav :rolleyes:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pa sem opazil včeraj na njenem predavanju je pa prisotnost več ko dve tretjini žensk, med njimi so vsaj tri štiri, bodoče motoristke :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar naročil knjigo preko spleta (imajo celo obrazec, v katerem lahko potrocaš za posvetilo in avtogram) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res nisem bil zadovoljen (tu se strinjam s SYMčkom) z njeno predstavitvijo, saj sem spremljal njeno internetno stran odkar sem pač vedel zanjo, za vse ostale je pa verjetno bilo prvič in so prav uživali v njenem predavanju( tu se strinjam z vsemi ostalimi). se je pa videlo, da je šele štartala s predavanji, na koncu bo pravi stručko. :OK: :004

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič spremljal, nič bral! se pa strinjam z symom, mene bi tudi zanimala ta druga plat potovanja.

mi je jasno, da eno je predavanje za splošno publiko, drugo bi lahko bilo za motoristično publiko, ki je ne zanima toliko pokrajina in lep razgled ampak predvsem kako tako turo speljat in mogoče celo sam kake kose ponovit.

noise, bi kako motosvet predavanje o tej plati bilo izvedljivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo na tem :) MS srečanje z Benko bo definitivno drugačno kot so njene klasične multimedijske predstavitve. Že zato, ker jo bomo tako lepo medse vzeli in tako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se splača. Če že ne zaradi drugega, zato, ker je Benkina.

Tako kot revija Motorist. Kaj je že bil glavni razlog za nakup? Aja točno....... Zato ker je slovenska :lol1:

Se mi zdi, kot da imajo nekateri zgrešene kriterije za nakup literature.

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, kot da imajo nekateri zgrešene kriterije za nakup literature.

Meni pa se zdi, da imajo eni zgrešene kriterije za kritiziranje... (udri po vsem kar je slovensko)

PS: Tisto moje "zato ker je Benkina" naj se ne bere "zato ker je Benka slovenka" ampak raje "zato, ker je njen podvig brez primere". Morda pa se nekateri ne upajo kupiti knjige, da ne bi spoznali, kakšni zapečkarji so in dobili manjvrednostni kompleks ker je takšna avantura uspela enemu dekliču "s Ftuija"... OPEN YOUR MIND..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo na tem :)  MS srečanje z Benko bo definitivno drugačno kot so njene klasične multimedijske predstavitve. Že zato, ker jo bomo tako lepo medse vzeli in tako naprej...

Bil na (motosvetovem) predavanju g. Stanovnika o Dakarju v OLP, upam da bo kaj podobnega organizirano z gospo Benko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se zdi, da imajo eni zgrešene kriterije za kritiziranje... (udri po vsem kar je slovensko)

PS: Tisto moje "zato ker je Benkina" naj se ne bere "zato ker je Benka slovenka" ampak raje "zato, ker je njen podvig brez primere". Morda pa se nekateri ne upajo kupiti knjige, da ne bi spoznali, kakšni zapečkarji so in dobili manjvrednostni kompleks ker je takšna avantura uspela enemu dekliču "s Ftuija"... OPEN YOUR MIND..

Ne kritiziram tistega kar je slovensko. Kritiziram Slovence.

PS: "Zato ker je benkina" se ne bere "zato ker je Benka slovenska". Kar sem hotel povedat je to, da če se dovolj dolgo prepričuješ, v vsaki stvari (pa tudi če je zanič) najdeš kaj pozitivnega. In ti si pač našel Benko kot avtorico.

BTW: Ne, da knjige ne kupim zato, da nebi ugotovil, da sem zapečkar, temveč trenutno ne plavam v denarju. Kolikor le gre dajem denar na stran, da čez poletje nebom samo sanjaril ob knjigi, temveč tudi kam šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: Benka v Celju ::

vem, da bo 1.12 v unionski dvorani..

ne vem, kje se da prej kupit karte in po koliko sitnih...

:? ozdravite mojo nevednost :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da knjige ne kupim zato, da nebi ugotovil, da sem zapečkar, temveč trenutno ne plavam v denarju. Kolikor le gre dajem denar na stran, da čez poletje nebom samo sanjaril ob knjigi, temveč tudi kam šel.

Tudi jaz ne plavam ravno v denarju, pa sem si jo danes vseeno naročil... toliko sveta še zlepa ne bom videl, sezulo pa me tudi ne bo, kaj šele prekrižajo načrte za sezono!

V končni fazi pa si ne kupiš samo knjige s slikami ampak tudi kanček sanj. Koliko pa kdo potrebuje sanje za svoje lagodje, pa je druga stvar.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: Benka v Celju ::

vem, da bo 1.12 v unionski dvorani..

ne vem, kje se da prej kupit karte in po koliko sitnih...

:? ozdravite mojo nevednost :?

Poglej na njeno stran, ziher piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: Benka v Celju ::

vem, da bo 1.12 v unionski dvorani..

ne vem, kje se da prej kupit karte in po koliko sitnih...

:? ozdravite mojo nevednost  :?

Poglej na njeno stran, ziher piše...

nope.. na tej strani sem dobil omenjene informacije..

glede knjige.. svetovna.. prebrana v enem dnevu..

edino navedba, da motoristom da posebej posvetilo, se je v mojem primeru izkazalo za neuresničeno (kljub temu, da sem zatežil, da sem dvokolesni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino navedba, da motoristom da posebej posvetilo, se je v mojem primeru izkazalo za neuresničeno (kljub temu, da sem zatežil, da sem dvokolesni)

Predlagam, da jo prineseš s sabo ko bo prišla v OLP k motosvetovcem na obisk... ti bo ekstra posvetilo napisala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da jo prineseš s sabo ko bo prišla v OLP k motosvetovcem na obisk... ti bo ekstra posvetilo napisala :)

PETER kdaj se bo to dogajalo, da vzamem dopust 2 dni prej in 2 dni potem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A kdo ve (Noise?), če se bo dalo tudi v petek v Cankarju pred/po predavanju knjigo kupit? Jest bi jo najrajš kar tam, dam cash in dobim knjigo, 3 sekunde, fertik :D .

(da mi ni treba čakat pošto, priporočeno, pa me ni doma, pa listek in še enkrat na pošto... )

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!