Skoči na vsebino

KJE DOBITI NALEPKE ZA SKUTER?!?!


ales13

Priporočene objave

A ve mogoče kdo za kakšno internet stran kjer bi se dal dobit kakšne slikce tko mal večje, recimo prov namenjene za izdelavo nalepk. :D Al pa da bi ble tok dobre rosolucije da če bi jih poveču da bi bli še zmer lepe. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem včeraj poslal akrapoviču pa savi pa bom vidl kaj bo.......sicr pa zdaj sestavljam en post v angleščini, k ga bom mal okrog poslal kot je naredil Jerry_junior pa bom videl kakšen bo odziv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok tud od akrapoviča se dobi :D jest sm jim pisov da kao da mam akrapovič avspuh na CBR-ki in da sm mav padu pa spraskov original nalepko pa da zejgrdo zgleda če bi mi lah novo poslal. in sm dobu original nalepko prov za na avspuh :D

kolk časa so rabli da so ti poslali...ker sem poslal že pred neke cajta pa ni nalepk ne odgovora :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgač pa zlo velik firm pošle... jest sm kšn let nazaj to mav probavov sm poslov okol 1000 mailov pa dobu tko okol 200 kovert z nalepkam :OK:

tud za avstralije pa amerike pa povsod...

A so ti kr poslal, kaj si pa napisal?

Ker drugače piše na vsaki strani, da jim morš poslat kuverto z znamko in ti bodo poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk časa so rabli da so ti poslali...ker sem poslal že pred neke cajta pa ni nalepk ne odgovora :? :hmm:

jat sem poslal v soboto, pa zdaj skoz vikend itaq ne delajo, pa bom vidu če bo ta teden kaj prišlo, če ne pa bom že v skrbeh :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne jaz sem tudi zdaj maile posiljo! Piso sem na castrol, remus, sava pa bomo vidli ce bo kaj :hmm: Sem hoto se kake nalepke od hebota pa nimajo nikjer njihovega maila :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa so kaksne pametne?

jst sem lih dons dobu in sicer 5 pa so kr lepe: 4 bol majhne, pa eno velko, na majhnih piše Sava scooter tires, na velki pa Sava scooter racing tires

sem pa isti dan polal tud akrapoviču, pa ni še nalepk? :?

pa dejte sem mal emailov od teh podjetij, da nebo trebal non-stop njihovih strani iskat

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da pa v MB delat nalepke? Lahko tudi v okolici. Sem ču, da je en v Slovenski Bistrici, samo kje, pa nimam pojma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lih dons dobu in sicer 5 pa so kr lepe: 4 bol majhne, pa eno velko, na majhnih piše Sava scooter tires, na velki pa Sava scooter racing tires

sem pa isti dan polal tud akrapoviču, pa ni še nalepk? :?

pa dejte sem mal emailov od teh podjetij, da nebo trebal non-stop njihovih strani iskat

Jst sn jih pa dobu 6(4tamajhnih pa 2 velke). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej kaj napišete v mail sam če ti lahk nalepke pošlejo a še kej več. Tko da neb ispadu glih budala. :P :D

jst sem naredil mal uvoda (mal jih pohvališ, pa rečeš da maš njihove dele (gume), pol jih prosiš za nalepke pa naslov zravn napišeš, pol pa še malo v tem smislu: :) upam da boste tako dobri da boste poslal nalepke :) .. pa če se te bodo usmilili ti bodo poslal

btw: jst sem dons dobu od akrapoviča mail, pa je pisal, da bom nalepke dobil takoj ko bo možn :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel sem naslov za MF power: Marovič Gorazd s.p., Kokolova ulica 4, 2250 Ptuj, 02/764-33-21. Če ti bo kej pomagal, mogoče jim pa pošl po pošt če novš najdu maila. :D :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kakšne mail-e al pa običn naslov od kakšnih (bolj znanih) zastopnikov za skutersko opremo (dainese, agv, polini, mallossi, arai, itd). :unsure: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od polinija in malossija jih gotovo ne boš dobu k jih prodajajo v redni prodaji in nebi melo smisla da bi jih zastonj pošilal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm pa dons prvo pošilko dobu :D

samo dve nalepki ampak sta mi hudi :OK:

a bos meu XTC 1500 v Stalkerju?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri nalepki ja...........jst sem zdej poslal še remusu, arrow, giannelli-u, pa hamman-u :D pa še kr nekaj jih je........pol pa bom videl kaj bo s tega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to amte zdaj novo modno muha da okrog poslijate pa fehtate za nelepke? :hmm: Al tekmujete keri bom mel cim pom Moto GP motorju podoben skuter? :hmm: Da bi se le od teh nalepk meli kako denarno korist potem bi se jaz posiljal pa fehtal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!