Skoči na vsebino

KJE DOBITI NALEPKE ZA SKUTER?!?!


ales13

Priporočene objave

jz sem dubu od polinija zastonj od tamalih do tavečjih

sem spraševal eki o polini kitu za ditecha, pa prosu, če mi razloži zakaj bi bil ta regulator boljši od malossijevega compjuterja, pol sem pa še nalepke prosu, pa sem dubu majl od ene gospe; Prosim, dajte naslov, kam pošljemo nalepke ;D

svaka jim čast :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to amte zdaj novo modno muha da okrog poslijate pa fehtate za nelepke? :hmm: Al tekmujete keri bom mel cim pom Moto GP motorju podoben skuter? :hmm: Da bi se le od teh nalepk meli kako denarno korist potem bi se jaz posiljal pa fehtal....

men se gre bol za lepotno korist ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od polinija in malossija jih gotovo ne boš dobu k jih prodajajo v redni prodaji in nebi melo smisla da bi jih zastonj pošilal :hmm:

Ja zakaj pa ne. V italiji sem vidu akrapovič nalepka za nabavit, zdej pa tu berem, da jih tud zastojn da. Tako, da se jih pomoje da dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej....Jaz jih tudi mam gor samo se mi zdi glupo 32 firmam za nakepke gusit

32 firmam se pa za nalepke guzis zato ker ves da ti bodo od tega samo 5 firm nalepke dejansko poslale ... ampak ... kera so prov ta podjetja pa tocn ne ves :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sploh nam nč skutr lepu kje že dost poleplen, idin kšno nalepko od malossija tako kma Beno tm pod nogam...ostalo pa itaq neb pasal kje še dost poleplen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdej nem več nč okol fehtal, k itaq še noben (razn sava :notworthy: ) ni nč poslal, tko da bom rajš si dal svoje nalepke delat pr eni firmi (miču tisk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz sm dobu uno mrezco za "styling" :kva2: :P :D

Tuki so slikce (se opravicujem za slabo kvaliteto :cry: )

post-18-1075054024.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem za off topic Bom nadaljeval v temi za styling prejsn post pa naj Dave zbrise :cry:! Prjatu poglej v temo styling cez par min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej povejte kok sploh iz tujine kej pošiljajo nalepke, da vidm če se mi sploh splača matrat. :D :P

Ja jes sm do zdej sele 2 nalepke dobu ... od dunlopa sm dobu mail da so mi poslal ceprov se nism nc dobu ... bomo vidl an ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm Continental-u poslu pa sn dobu, ne boste vrjel,20 nalepk različnih velikosti! :OK: Pa od Magnata sn tut dobu, 2 nalepki, isti k Beno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to amte zdaj novo modno muha da okrog poslijate pa fehtate za nelepke? :hmm: Al tekmujete keri bom mel cim pom Moto GP motorju podoben skuter? :hmm: Da bi se le od teh nalepk meli kako denarno korist potem bi se jaz posiljal pa fehtal....

Mah, naj majo veselje, pa naj vozijo tote sponzorske skute okol .) Jas samo vem, da na svojega nebom limal nič raznih reklam od pnevmatik, sesalcev, bio-contour blazin, kozmodiskov, Martinov Strelov in radirk, ker mi ni estetsko. Če bi že mel to gor, bi zahteval, da mi vsaki mesec za reklamiranje nakažejo na račun 50.000 sit. No, vsake oči majo svojega malarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Joly bi se mogo poslat za nalepke :hmm: Mogoce bi se barvice dobil :huh: :hmm:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Joly bi se mogo poslat za nalepke :hmm: Mogoce bi se barvice dobil :huh:  :hmm:

:yea2: :OK: :kva2: :lol: :D :lol1: Good one!

Namesto GoodYear si BadYear zadi napišeš pa si glavni. Aja, pa pavovo pero v rit :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res zadaj sem se nekaj spomo B) Ce ze posiljate na Polini,Savo...pa nevem kam se vse pa prosite za nalepke ker bi radi meli dirkalni lool skuterja ...Zakaj pa ne poslje doben na Milko,Mercator,Tus,Radensko.....Sej to bi tudi lahko "bli sponzorji" .)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res zadaj sem se nekaj spomo B) Ce ze posiljate na Polini,Savo...pa nevem kam se vse pa prosite za nalepke ker bi radi meli dirkalni lool skuterja ...Zakaj pa ne poslje doben na Milko,Mercator,Tus,Radensko.....Sej to bi tudi lahko "bli sponzorji" .)

Enega poznam, ko je mel od Mariborskih tiskarn nalepko :D Stari, ko sem jas tisto vido, pa če bi mel še nevem kak slabi dan, me je to v taki smeh spravlo, da sem se še zvečer predn sn šou spat z ščetko v ustah smejo, da sem ščetko pregrizno...

...nalepka, skuter in driver.... ...trio adio... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj sta tko glasna ... roba gledov sm tvoj skuter pa morm rect da je biv tut precej pisan ... poleg tega sem najdu zelo butasto kombinacijo nalepk --> polini + malossi :wacko: :lol1:

Tomozuki zate pa res ne vem kje si vidu radirke pa martina strela ... to je tema o nalepkah <_< :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!