Skoči na vsebino

KJE DOBITI NALEPKE ZA SKUTER?!?!


ales13

Priporočene objave

hudo si to naredu :notworthy: :OK: ! A to si sprintu pol pa dou cez samolepilno folijo za zvezke :hmm: :?

če boš tko naredu pol morš na vsaki strani pustit mal folije :) da se še na plastiko prlima sam to pa pol ne zgleda tko lepo :unsure:

če ne nrdiš tko ti pa voda zravn pride :angry: in se razmoč nalepka :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tista samolepilna folija ko lahko printas na njo to je pa se najlazje. Gres naprimer na pollini pa dol potegnes logo povecas,zmanjsas, kaj ti srce pozeli sprintas nalepis pa je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tako lahko kot si mislite, to so vse rezane z skalpelom ročno, in dosti volje do dela, izdelujem jih iz leplivih folij

delam tud po naročilu

500 sit kos, velikost in logo po želji, seveda ne preveč zakompliciranih

post-18-1078048400.jpg

Popravljeno . Popravil pinjas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga pinjas s kašno barvo si na nalepke risov? k jest jih tud s skalpelam režem iz folije sam so enobarvne zato k se mi nbena barva ni prjela dobr :unsure:

še slika

post-18-1078050760.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tako lahko kot si mislite, to so vse rezane z skalpelom ročno, in dosti volje do dela, izdelujem jih iz leplivih folij

delam tud po naročilu

500 sit kos, velikost in logo po želji, seveda ne preveč zakompliciranih

a na rumeno barvo bi lahko sprintal???

s kaksno kartiso pa to printas???

dj se kaksno fotko gor od unih nalepk k si si jih naredu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga pinjas s kašno barvo si na nalepke risov? k jest jih tud s skalpelam režem iz folije sam so enobarvne zato k se mi nbena barva ni prjela dobr :unsure:

še slika

Ket si folijo kupu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako printanje, to so samolepljive folije , ki jih dobiš v knjigarni, oziroma v itlaiji poznam trgovino ki jih ima okol 100 vrst, take barve kot hočeš.

dvobarvne so pa zato ker najprej izrežem eno barvo, naprimer napis NiNJA in ga potem zalepin na belo folijo in obrežem. in tako nasten nalepka dvobarvna.

ne printam nič. sprintam vse na papir pol pa zalepim na hrbtno stran folije ppa izrežem.

post-18-1078064675.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pinjas a mogoce ves ko se tem nalepkam strokovno rece? jes sm su u knigarno pa sm ji najprej 30min razlagov da je skapirala kaj bi jes rd ... za na konc pa se mel niso :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22391smiley-punched.gif

Pinjas kaj bi lahko nardo taksno nalepko prmer 30-35 cm? Pa kol bi me to stalo ker to je ziher vec kot pa 500sit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seemon a ta area je tvoja al si sliko iz neta potegnu :?

men je to en lepših scootov polek runerja pa peđoja sf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ta je z neta, tudi una na avatarju ni moja, jaz imam svetlo plavo ki sem jo kupil letos. Saj bi jo prebarvu v tako kot je na avatarju, samo je še brez praske pa se mi ne splača.

post-18-1078262746.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.brezveze se kregate kako je treba met poliman motor.vsak malar ma svoj penzl al karkol pač že :P

2.še zmer ne vem kje se dobi ta folija-jst sm šel po kranju spraševat (mladinska,DZS..) pa majo samo samolepilni kolaž papir,v techno na kokrici (tm k je dodatna oprema za avte) je pa samo ena draga k svina,kao za armaturko.

3.zanima me kdo bi naredil profi nalepke-beri original grafike?frend rabi za huskvarno pa so original drage...in če bi se to dalo naredit po sliki-pač jst od blizu slikam plastiko in potem npr. v photoshopu oblikujem nalepko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kva je to skalpel pa kako to zgleda. K prvič slišm za ta izraz

Ko se bos znasel na operaciski mizi ga bos dodobra spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!