Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Sem tole 170cm ubodu pr Lojzu. Dons poslal po Dhl. Dolga? Predolga? :?Ne vem. Sem mislil da bi napelal prek zadnjega in prvega naenkrat. Mislim da ne bo šlo. Potrebujem pa predvsem za v garažo. Da si ne bom očital, da nisem vsega naredil, če zmanjka. 

Bom poslikal ko pride. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 12. 2016 at 9:35, solorider pravi:

Tale je malo bolj svetla. :kva2:

20161201_093154.jpg

 

Ob 1. 12. 2016 at 16:38, solorider pravi:

Tole gre v beton :010

20161201_160013.jpg

Danes dobil. Zdaj jo se oblecem. 

20161207_124147.jpg

Ob 2. 12. 2016 at 13:38, sesir pravi:

najboljša zaščita je pes pred hišo,da te zbudi in mačeta ob postelji

psa omamiš, če ima rad meseka!  Ga frkneš in ga zjutraj najdeš mrtvega..... :whistle:  motorja ali avta pa od nikoder in se sprašuješ kje si ga parkiral prejšno noč. :yea1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, solorider pravi:

 

psa omamiš, če ima rad meseka!  Ga frkneš in ga zjutraj najdeš mrtvega..... :whistle:  motorja ali avta pa od nikoder in se sprašuješ kje si ga parkiral prejšno noč. :yea1:

Moraš prvo mimo psa...najbližje da laja mu prideš na 400m in tudi če vidi da neseš hrano laja...čuden ta pes...potem mimo njega in ukrast motor izpred moje okne...težka bo....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Moraš prvo mimo psa...najbližje da laja mu pideš na 400m potem mimo njega in ukrast motor izpred moje okne...težka bo....

meso mu moraš vreči pred gobec ni treba mimo njega. Tisti, ko kradejo Mercedese, Ferarije, itd imajo načine, da ti psa spravijo na drug svet...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

meso mu moraš vreči pred gobec ni treba mimo njega. Tisti, ko kradejo Mercedese, Ferarije, itd imajo načine, da ti psa spravijo na drug svet...

 

ah seveda imajo...pač v tem primeru je težko izvedljivo priti sploh psu na 300m da ne laja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

ah seveda imajo...pač v tem primeru je težko izvedljivo priti sploh psu na 300m da ne laja...

eni psi lajajo noč in dan in sem siguren, da ne greš gledat kaj se dogaja. Tudi v službo moraš in ni nikogar doma, da bi gledal zakaj psi lajajo. Pa ne mi rečit, da ne kradejo čez dan.

bom pa končal, ker je brez veze. Ker je tukaj gor tudi en Abramovič, ker mu nič ne pomeni 20.000€

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, solorider pravi:

eni psi lajajo noč in dan in sem siguren, da ne greš gledat kaj se dogaja. Tudi v službo moraš in ni nikogar doma, da bi gledal zakaj psi lajajo. Pa ne mi rečit, da ne kradejo čez dan.

bom pa končal, ker je brez veze. Ker je tukaj gor tudi en Abramovič, ker mu nič ne pomeni 20.000€

Vse majstri ukradejo to tak al tak...

Sem si tud kupil ključavnico,ki jo uporabljajo v Italiji za zaklepanje rešetk,ki jih zaprejo čez vrata trgovin...Zelo kvalitetna...frend probal z macolo tepst po njej in še ok...

Je pa V Slo še nisem uporabil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

 

Danes dobil. Zdaj jo se oblecem. 

20161207_124147.jpg

psa omamiš, če ima rad meseka!  Ga frkneš in ga zjutraj najdeš mrtvega..... :whistle:  motorja ali avta pa od nikoder in se sprašuješ kje si ga parkiral prejšno noč. :yea1:

To si kupil uno gozdarsko G100? Premer je kok? 10mm? Kaj pa cena? Dej jo probi prescipnit s kaksnimi velikimi klescami in porocaj. 

Aja, v kaj jo bos oblekel? 

Popravljeno . Popravil compaq
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, compaq pravi:

To si kupil uno gozdarsko G100? Premer je kok? 10mm? Kaj pa cena? Dej jo probi prescipnit s kaksnimi velikimi klescami in porocaj. 

Rekel je, da je posebno jeklo. 42,36€ sem dal za 3m, 4€ poštnina. Dal nekaj popusta! :yea1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Moraš prvo mimo psa...najbližje da laja mu prideš na 400m in tudi če vidi da neseš hrano laja...čuden ta pes...potem mimo njega in ukrast motor izpred moje okne...težka bo....

Mimo psa? Kdaj hočeš! Le malo urina psice, katera se goni in bo zverina postala pohotni mucek.

Tehnično in fizično varovanje je najbolj učinkovito z preprostimi sistemi, kateri že pred vrati nakažejo, da bo težko delo z odvozom motorja. Kvalitetne ključavnice, zapahi, alarmi, rešetke, verige... Vse kar že na daleč nakaže dolgotrajno in težko situacijo. Včasih je že preprosta domača izdelava zaklepanja učinkovita, včasih pa najsodobnejša ne prepreči odvoza motornega kolesa. Tudi veliko sreče je potrebno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, lakl pravi:

Mimo psa? Kdaj hočeš! Le malo urina psice, katera se goni in bo zverina postala pohotni mucek.

Tehnično in fizično varovanje je najbolj učinkovito z preprostimi sistemi, kateri že pred vrati nakažejo, da bo težko delo z odvozom motorja. Kvalitetne ključavnice, zapahi, alarmi, rešetke, verige... Vse kar že na daleč nakaže dolgotrajno in težko situacijo. Včasih je že preprosta domača izdelava zaklepanja učinkovita, včasih pa najsodobnejša ne prepreči odvoza motornega kolesa. Tudi veliko sreče je potrebno!

kot pravim...vse gre...vendar v tej situaciji tezko ker veliko sosednjih psov...doticni pa znori šele ko stopiš na parcelo 400m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

kot pravim...vse gre...vendar v tej situaciji tezko ker veliko sosednjih psov...doticni pa znori šele ko stopiš na parcelo 400m

to je tvoj idealni primer. Moraš pa vedeti, da imamo mi 400m stran garaže in ne vemo kaj se dogaja 4-5 mesecev, ko nam zima otežuje, da bi bili vsak dan z našimi dragimi ljubeznimi! :worship:

 

ps: veš kako bi bilo pri 100 garažah 100  Rottweilerov! :lol1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, lakl said:

Mimo psa? Kdaj hočeš! Le malo urina psice, katera se goni in bo zverina postala pohotni mucek.

Veliko nas ima kastriranega psa, takega psice ne zanimajo. Mi smo ga kastrirali, ker je bil hiperpotenten in noben od sosedov nima sterilizirane psice, psic je pa tu okoli vsaj dvajset. Psice ga zdaj ne zanimajo, ostalo je pa enako kot prej.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil Abus Granit Citychain 170 cm

Sem meter zraven položil, da se vidi do kje seže.

Sprobal, če lahko zadnje kolo in centralno stojalo skupaj zakleneš. GRE!

Teža 3750 g.

Na prvi pogled robustna izdelava in težka zadeva. 

IMG_20161211_140813827.jpg

IMG_20161211_140904927.jpg

IMG_20161211_141037212.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Quest pravi:

Dobil Abus Granit Citychain 170 cm

Sem meter zraven položil, da se vidi do kje seže.

Sprobal, če lahko zadnje kolo in centralno stojalo skupaj zakleneš. GRE!

Teža 3750 g.

Na prvi pogled robustna izdelava in težka zadeva. 

IMG_20161211_140813827.jpg

IMG_20161211_140904927.jpg

IMG_20161211_141037212.jpg

Super zadeva. Samo jaz pravim, da ga lahko dvignejo in hop v kombi. Moral bi še v tla, da ti ga ne morejo dvigniti! :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal prvo kolo in centralno stojalo. Če je balanca naravnost gre, če pa balanco zakleneš postrani pa je prekratka.

Bom še kaj potuhtal, da bo boljš.p0301.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Quest said:

Sprobal prvo kolo in centralno stojalo. Če je balanca naravnost gre, če pa balanco zakleneš postrani pa je prekratka.

Bom še kaj potuhtal, da bo boljš.p0301.gif

Jaz imam skozi zadnje koli, glavno stojalo in skozi zanko v 1x1m 50kg težki kovinski plošči na tleh na kateri je parkiran motor. Taka plošča je praktična, ker se jo da prestaviti iz ene garaže v drugo, gor ima dve zanki (rinki), tako, da lahko prikleneš dva ali več motorjev nanjo. Na sprednjih diskih sta dva disc locka in še debela pletenica preko sprednjega kolesa in teleleverja. Disc lock ima alarm in motor tudi. Ja, pa še kasko je, da laže spim. Vseeno bi ga raje imel v spalnici!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je potem za nekaj takšnega, da lažje .... :). Vsak pripomoček je dobrodošel. ;)

4.jpg

Popravljeno . Popravil lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, Quest said:

Gre z druge strani centralnega stojala. Balanca zaklenjena.

 

IMG_20161212_125520656.jpg

Na ključavnico balance se ne bi zanašal. Zlomi se jo z eno nogo, sploh pri motorjih z zelo dolgo balanco.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1+1+1+1=4

Alarm+veriga+zaklenjena balanca+kasko=že nekaj oteževanja kraje. 

Pluse dodajaš po presoji ogroženosti. 

Če se namenijo ukrast ga tudi bodo pa če taščo gor prvežeš.:slap: Je samo v glavi, da si ne očitaš da nisi vse naredil, da ga ne morejo ukrast. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, motolover said:

Jaz imam skozi zadnje koli, glavno stojalo in skozi zanko v 1x1m 50kg težki kovinski plošči na tleh na kateri je parkiran motor. Taka plošča je praktična, ker se jo da prestaviti iz ene garaže v drugo, gor ima dve zanki (rinki), tako, da lahko prikleneš dva ali več motorjev nanjo. Na sprednjih diskih sta dva disc locka in še debela pletenica preko sprednjega kolesa in teleleverja. Disc lock ima alarm in motor tudi. Ja, pa še kasko je, da laže spim. Vseeno bi ga raje imel v spalnici!

 

:lol1:

Rotvajlerja imaš pa na trofazni tok prklopljenga, da je bolj divji :D.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, GoBobi said:

:lol1:

Rotvajlerja imaš pa na trofazni tok prklopljenga, da je bolj divji :D.

Ajd!

Imam upravičeno paranojo, so mi ukradli že dva motorja. Stafford je na kavču v dnevni. 

7 minutes ago, GoBobi said:

:lol1:

Rotvajlerja imaš pa na trofazni tok prklopljenga, da je bolj divji :D.

Ajd!

Imam upravičeno paranojo, so mi ukradli že dva motorja. Stafford je na kavču v dnevni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!