Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

Get real. A misliš, da živijo časopisi od prodaje? Bi raje plačal za moto.si 5.000 SIT namesto 1.500? In, ali si kdaj vzel v roke kakšno tujo moto revijo, italijansko, angleško?

Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,

Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,

Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,Reklame,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali bo imel kakšno Hondo na testu ali bodo samo Yamahe? In ali bom lahko bral tudi o katerih drugih čeladah in ne samo o Nolanu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali bo imel kakšno Hondo na testu ...

Težka bo. Med drugim je zanimivo, da sta na Honda Europe pageu dve sivi lisi pokritosti - Slovenija in Hrvaška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali bo imel kakšno Hondo na testu ali bodo samo Yamahe? In ali bom lahko bral tudi o katerih drugih čeladah in ne samo o Nolanu?

nima samo jamahe na testu....ima tudi veliko italijanov....sej bo pa v drugi izdaji kaj več drugega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali bo imel kakšno Hondo na testu ali bodo samo Yamahe? In ali bom lahko bral tudi o katerih drugih čeladah in ne samo o Nolanu?

motosi je napačen naslov, pokliči hondo in ostale zastopnike čelad pa vprašaj če bojo kaj ven dali, da bi ti rad kaj prebral v kaki reviji ali cajtngu, pa nič ni. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Motosi je napačen naslov. :ph34r:

Reklamirajmo Slo vojsko :ph34r:

Pa na prvo stran dajmo tank. :010 ne motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem kupil revijo in jo malo prelistal. Draga je full, toda kar dobra. Če misli Gustinčič resno naprej izdajat revijo, pa bolj pogosto (nova izide baje šele maja), mislim, da Motoristu bolj slabo kaže.

Popravljeno . Popravil BONO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil. po vsem pisanju tukaj sem nekako postal radoveden. malo prelistal in nekaj prebral. stil in strokovnost - kolikor lahko do sedaj ocenim - je kar v redu. pisejo tisto o cemer vedo ali dobijo informacije. v primerjavi z evropskimi revijami sploh ne slabo. da so noter reklame mene osebno sploh ne moti. vcasih najdes se celo kaj uporabnega me reklamami.

bolj se mi zdi cudno, da ni vseh motorjev noter. ali so samo tisti, kateri se dobijo v slo?

kar je zelo v redu, povedo kaj si mislijo. konkretno npr. o AS domzale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga je full, toda kar dobra.

s tem se pa ne strinjam.....po moje ni draga full....gre za katalog če ga lahko tako imenujem...precej obsežen....nov....cena je čist primerna...ne moreš revije zastojn pobirat na črpalkah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil, in sem zelo zadovoljen, tud izražanje je brez zadržkov, kar mi je najbol všeč! :yea2:

Vsa čast za Mitju Gustinčiču!

Tud cena tistih 1500sit se ti vrne, k revijo vzames in se vživiš v njo se ti poplača nazaj, kmaš tak feeling k da bi sam vozu tist motor :) !

resnično dobra revija, nasledno številko obvezno kupim, ker komaj čakam na prve vtise in teste Yamahe R1 ;)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Motosi je napačen naslov. :ph34r:

Reklamirajmo Slo vojsko :ph34r:

Pa na prvo stran dajmo tank. :010 ne motor!

Kaj pa če bi ti prispeval nekaj milijonov tolarjev za tisk in ostale stvari, da bi lahko bila/e revije brez reklam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ti prispeval nekaj milijonov tolarjev za tisk in ostale stvari, da bi lahko bila/e revije brez reklam.

Naj ostanejo, samo malo bolj miniaturne bi lahko bile, če že premirjamo Motorista.

Jaz pa že prispevam :cry: ko jo kupim, mar ne ? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjše reklame manj stanejo. Za izdajatelja ekonomsko nezanimivo.

Ti si prispeval tako kot ene tisoč ali dvatisoč drugih bralcev. Premalo, da bi katalog preživel. Reklame morajo biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: nevem, zakaj vas reklame tako motijo :?

:hmm: men so čist ok, saj ti povedo kje, kdo, kaj in kakšen popust ti nudi :OK:

Izveš za kakšno novo štacuno ali servisno delavnico :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra reklama za slovenskovojsko v Avtomagazinovem katalogu...je slika od Stanovnika v vojaški uniformi z baretko pa še ena na njegovem motorju...me ma da bi se jim kr pridružu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 160 strani ne vem če sm kakšno spustu...mislm ,da sm vse prebral in preštudiral... ni mi žal denarja zanj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga kupu in sem zadovoljen. :OK:

Osebno, bi bil še bolj zadovoljen, če bi se v prihodnje posvetili tudi predelavam motorjev. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da se samo opremo verjetno menja pogosteje kot motorje bi bilo fino vec pozornosti posvetiti kakemu testu/opisu opreme v stilu kot so bile sedaj predstavljene rokavice, morda se kak stavek vec zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjše reklame manj stanejo. Za izdajatelja ekonomsko nezanimivo.

Ti si prispeval tako kot ene tisoč ali dvatisoč drugih bralcev. Premalo, da bi katalog preživel. Reklame morajo biti.

Reklame so in bodo še vnaprej :cry: To je bilo samo moje mnenje o reviji, če jo bodo kupovali je pa od samega posameznika odvisno. Tudi jaz jo bom še kupil, če bom našel v njej kaj zanimivega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Z neverjetno hitrostjo se odpravim v trafiko in tam zakličem: NOVI MOTO KATALOG PROSIM!!!

- NIMAMO!!

:blink: pa kaj je zdaj to!! :cry:

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kje je izšel motosi :BUA: ,morda v EU :OK: ,so nas mal nategnil s 4.5.04 :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!