Skoči na vsebino

Čestitke...part III


Priporočene objave

Prebil sem se skozi temo: Izpad nacistov :eek: :slap: in...preživel! :yea1:

Čestitam! :yea2:

Sebi! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Čestitke TC  :OK: ker je postal moderator. Sicer je postal že v petek.... ma jaz itak vse ta zadnja izvem oziroma opazim!  :hmm:

Ma ne me basat...........jaooooooooooooooooooooooooo.....a zdej pa še on.... :blink: :blink: :blink: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Čestitam Grčarju k je naredu popravce, da bi ga pil, jedl pa še kej! :worship: :OK:

:beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :grupni: :grupni: :grupni: :music2: :smoke: :yea1: :drunk: :drunk: :ninja: :hooray: :worship: :yes:

A smeškotov je dost?

Bravo Grčar, kdaj bo đurka? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO GRCARRRRRRRRRRRRRRRrrrrrr :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

se vidmo na grobniku :>>

JUHUUUUUUUUUU :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR bravo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK NAREDU SM POPRAVCA!!!  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea1:  :010  :beer1:  :beer2:  :beer2:  :beer1:  :010

BRAVO!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
t'mala.....čestitat ti morem....kako ti je ratalo naredit prvi letnik? :hmm:

:004

veš da mi vedno rata zmutit... :P :OK: :lol1:

ps.vajenec sem postala...za to pa ljubčka ne dobim... :hmm: :cry: ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čestitam Easyriderju in njegovi Đouzi....naj se vam vsem skupaj lepo razvija nov popek  :OK:

Tudi od mene,

Imejte se radi

in bodite zdravi :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vsem ...za vse ... tut tistim, k si ne zaslužijo (ni mišljen nihče konkretno) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naštimi si budilko za takrat ko si ponavadi v globokem spancu ali pa naj ti zvoni vsako uro ponoči...nato si zapiši sanje v blokec, ki ga hraniš zraven postelje.... .)

vsak človek sanja, spomni se pa le tiste sanje katere je prekinil s tem ko se je zbudil.....(do 100 različnih sanj na noč) :)

:topic: 10.000 objav.. čestitke!!

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!