Skoči na vsebino

VERSTVA/RELIGIJE


Priporočene objave

pred 38 minutami, dr.looney pravi:

..... mi je zanimivo to o devicah.... v čem je čar device?.... da zadovolji moski ego? .... ker še nima spolnih izkusenj mu nekih posebnih prijemov ne more nuditi  .... al so to kake posebne device ala devica Marija.... :hmm:

...kot zdravnica tega ne veš?

...da bom pokasiral sokove in bacile (viruse) vseh njenih bivših z njeno sluznico ali kako se že temu reče B)

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, dr.looney said:

Sam tole s peklom te lohka zaj****** .... kva pa ce je Dantejev pekel..... :lol1:

Mislim da bi bla Valhala najboljsa izbira.....:lol1:

 

Nisem čist prepričan, ampak se mi zdi, da morš najprej umret v borbi da prideš v Valhalo. Če je tak pol ziher odpade... Pol sobtsm sami tipi, to pa ni za mene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ciciban pravi:

Nisem čist prepričan, ampak se mi zdi, da morš najprej umret v borbi da prideš v Valhalo. Če je tak pol ziher odpade... Pol sobtsm sami tipi, to pa ni za mene.

 

Umrl na češplji - to pa bi šlo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.looney a ti si dohtarca? Eno zdravstveno vprašanje. Grlo Me boli in fluriscentno zelen jezik mam. Bom preživu?

Edit: false alarm. Z tamalim sva prej neke zelene bonbone jedla. Očitno se bom zlizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ciciban pravi:

Dr.looney a ti si dohtarca? Eno zdravstveno vprašanje. Grlo Me boli in fluriscentno zelen jezik mam. Bom preživu?

Edit: false alarm. Z tamalim sva prej neke zelene bonbone jedla. Očitno se bom zlizu.

Torej ti bosta pomagali dve BOGINJI...Zobna Ščetka in boginja Zobna Pasta...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

...kot zdravnica tega ne veš?

...da bom pokasiral sokove in bacile (viruse) vseh njenih bivših z njeno sluznico ali kako se že temu reče B)

.... od kje teb to da sm zdravnica.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 8 minutami, ciciban pravi:

Dr.looney a ti si dohtarca? Eno zdravstveno vprašanje. Grlo Me boli in fluriscentno zelen jezik mam. Bom preživu?

Edit: false alarm. Z tamalim sva prej neke zelene bonbone jedla. Očitno se bom zlizu.

... nism zdravnica......  to je tri dni pred smrtjo..... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ciciban pravi:

Nisem čist prepričan, ampak se mi zdi, da morš najprej umret v borbi da prideš v Valhalo. Če je tak pol ziher odpade... Pol sobtsm sami tipi, to pa ni za mene.

 

.... ja .... niso sam dedci not ... valkire te izberejo da sploh lohka prideš u valhalo...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glih fajn... Tri dni je glih fajn, pa še vikend je vmes. V ponedeljek se mi pa tak in tak ne lušta it na šiht. Sam še na Facebuku spremenim kraj iz Rajhenburg, Valhalo in sem zmagal. Aja pa zakonski status dam v It is complicated, pa pri letih se malo zlažem... Nikoli ne veš Al Valkire to berejo ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, ciciban pravi:

Če bi že mogu res izbrati pol definitivno 70 devic ali pa pekel. 70 devic zato, da mi nebi bilo dolgcajt peku pa zato ker je tam topl in bi se lahko celo leto vozi. 

Wrong... Pekel. Bom vidu Elvisa, Jacksona, George Michaela, Fredija, Kurta... Pa še vsi moji frendi bodo tam...:yea2:

Pa noben mi ne bo težil, če se bom dru, pa z motorjem gumo žgal, pa pijan okol vozu... nobenih stop zanku, pa omejitev

Iz raja bi me kuj vrgli...ker sem neprilagojen :naughty:

Babe pa... še ena je preveč(včas :D )

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog i batina v katerega se veruje  ... :huh:

image.png.52e607eb078628cbf6eb3f195a9d9e54.png

Kawasaki Shōzō

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, maus pravi:

bog i batina v katerega se veruje  ... :huh:

image.png.52e607eb078628cbf6eb3f195a9d9e54.png

Kawasaki Shōzō

Ta ni videl motorjev. Še takrat, ko so jih naredili, jih ni nihče hotel kupovati. Šele kasneje, ko so kupili največjega proizvajalca motorjev in dali svojo nalepko nanj, so postali Kawasaki motorji :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ta ni videl motorjev. Še takrat, ko so jih naredili, jih ni nihče hotel kupovati. Šele kasneje, ko so kupili največjega proizvajalca motorjev in dali svojo nalepko nanj, so postali Kawasaki motorji :ras:

Jezus tut ni prebral svetega pisma, pa je to zdj najbolj brana knjiga na ceumu svetu in bližnjo okolici :ras:

HERETIK :ras:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

Jezus tut ni prebral svetega pisma, pa je to zdj najbolj brana knjiga na ceumu svetu in bližnjo okolici :ras:

HERETIK :ras:

Men najvecja ironija je da not piše,da so ženske brez možganov....in pol verjamejo vanjo...haha...

Sem jo šu zato kupt,ker nisem mogu verjet,da to res piše v njej..jo še imam...

"Nastala iz Adamovega rebra"

Rebro pa je edina kost v človekovem telesu brez mozga!!!!

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

Jezus tut ni prebral svetega pisma, pa je to zdj najbolj brana knjiga na ceumu svetu in bližnjo okolici :ras:

HERETIK :ras:

Tisti tvoj stric in tvoj motor imata skupno samo ime :ras:

Pravzaprav bi ti moral dati sliko ustanovitelja firme, ki je izdelovala motorje in jo je Kawasaki kupil :jezik:

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Tisti tvoj stric in tvoj motor imata skupno samo ime :ras:

Pravzaprav bi ti moral dati sliko ustanovitelja firme, ki je izdelovala motorje in jo je Kawasaki kupil :jezik:

Meguro se je klicala tista firma. Pa od BSA je kupila licenco, da je lahko izdelala podoben model. In ko je tisto megurco kupil kwakasaki je s tem dobil tut licenco, in rezultat je bil W1 ( okrog obrnjen M).

@ciciban ima sodobnega naslednika tega modela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Meguro se je klicala tista firma. Pa od BSA je kupila licenco, da je lahko izdelala podoben model. In ko je tisto megurco kupil kwakasaki je s tem dobil tut licenco, in rezultat je bil W1 ( okrog obrnjen M).

@ciciban ima sodobnega naslednika tega modela.

BSA ? Beče.eska...itak kawasaki so top lakserce tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Nisi razumel poante. Cesa bi me naj bilo strah? V cerkev ne grem, ker nisem veren in tam nimam kaj iskati. 

Potem iz principa ali protesta? Lahko bi šel pravljice poslušat, pa sedel bi verjetno, izstopal ne bi...verjetno ti ne bi padla "krona iz glave"?

OK, vsak ve zase, samo tak odpor do nečesa niti zdravju ne koristi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, sesir pravi:

Men najvecja ironija je da not piše,da so ženske brez možganov....in pol verjamejo vanjo...haha...

Sem jo šu zato kupt,ker nisem mogu verjet,da to res piše v njej..jo še imam...

"Nastala iz Adamovega rebra"

Rebro pa je edina kost v človekovem telesu brez mozga!!!!

za manj poučene, predlagam, da Sveto pismo začnejo brati v novi zavezi.

Pa tam naj poiščejo, kje je Jezus kaj zajebal al pa narobe učil. Ko to najdejo, pa naj se začno ubadat z Evico, pa njenim kostimom, pa jabučki :P

ps. Ne, ni potrebno zato v cerkev. Nova zaveza je dovolj jasno napisana knjiga, da je razumljiva tudi popolnemu laiku ali popolnemu ateistu. Če odmislimo čudeže (jebiga laik tega ne verjame in ga tudi ne silim) ostane samo nauk, ki ga je Jezus učil. Težek in nedostopen navadnemu smrtniku ( spet ni pomembno ali je človek ateist ali ne), ker enostavno ponuja tako visoke norme morale, da jih ne zmoremo.

pss. pa tut o sexu pred poroko ni nikol nč težil

psss. celo prostitutko je mel za prijateljico :D

 

pred 20 urami, ciciban pravi:

Dantejev pekel sploh ni tak švoh... Majo oddelek pohotnežev. Ma pomojem tudi ni tak švoh izbira.

 

pred 19 urami, skalar36 pravi:

Wrong... Pekel. Bom vidu Elvisa, Jacksona, George Michaela, Fredija, Kurta... Pa še vsi moji frendi bodo tam...:yea2:

Pa noben mi ne bo težil, če se bom dru, pa z motorjem gumo žgal, pa pijan okol vozu... nobenih stop zanku, pa omejitev

Iz raja bi me kuj vrgli...ker sem neprilagojen :naughty:

Babe pa... še ena je preveč(včas :D )

Vrong oba. Peku bo trplenje, nč motorjev, same prepovedi, davki, vsi bodo morali delat. V nebesih bo pa žurka, zastonj motorji za vse, grupni sex itd... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Alla pravi:

A je treba vsako temo usrat? Res, čist čist vsako? :bum:

S pogledom zazrtim tja nekam visoko,

visoko, dokler seže pogled 

in dokler me visokost ne razsvetli,

odgovora ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil majhen, sem pri noni našel sveto pismo v slikah. Kaj bo takšen majhen otrok vedel, kaj to sploh je. Videl sem slike in mislil, da so pravljice. Ker sem znal brati, sem hrustal besedo za besedo do besede Gospod (tako je pisalo), pa do besede čudež, pa do ... Skratka, majhen mulec sem bil, zaprl sem tisto knjigo in rekel, da tega sranja pa jaz že ne bom bral. Konec.

Tudi v cerkev nisem hodil, ker sem od sošolcev slišal, da jih župnik pri verouku tepe in zmerja. Takrat je cerkev (nalašč z majhno začetnico) dobila še enega kritika. Takrat še nisem vedel, če je župnik takšen sadist zaradi vere ali obratno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!