Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Feltne so se enkrat prodajale na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), obe univerzalni(verjetno kaki distančniki po meri al kej podobnega...) nekaj čez 100k

Po moje se ti bolj splača it na kak odpad, najdt ene feltne 17colske in dat gor slajkice, mogoče bi tudi z litimi dobro zgledalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no vidš...rablene pa so 100 jurju...po moje novih pod 150 jurju ne dobiš če bi rad kej konkretnga ne pa sam za 1X uporabo .)

Drugač da bi pa na odpadu najdu kr dobre SM feltne pa kr mal dvomim...bi blo po italiji za pogledat ker najdeš svašta na odpadih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov maš k sm jo lih v soboto mogu z štrajfiksam prat :yea2: to pomen da je bla na delč rjavo zelene barve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem,da je bilo že na kašni od prejšnih 166 straneh napisano o yamahahi dt125x,vendar bi vseeno prosi,da mi kdo kaj napiše o njej (lahko tudi na privat sporočilo)

Povprečna poraba

Približna končna hitrost

Pri kolko KM je potrebna generalna obnova

Govorim o originalni DT-jki X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanov supermoto model DTjke ma menda popolnoma enako mašino kot prejšni model tko da ma original DTjka prb. 5-7 l/100km(zelo odvisno kako voziš),končna je prb.110km/h(lahko da kak kilometr več zarad cestnih gum),generalka pa naj bi se delala pri 24.000km(to generalko mi je sicer serviser opisu tko da on mašino v nulo odpre in vse pregleda,zamenja kak ležaj če je treba,obročke,itd.)!

Drugač se pa menda taprava generalka(menjava obročkov,bata,cilindra,blajerce,ipd...)naredi ko motor pač zariba :)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm brau forun tam na ene 47 strani in vidu da je yamaha zletu nekam u jark.Pa kaj se more tu prow usakmu zgodit al kaj men se je tut sam da ni biu jark je bla vrtača ogromna najmanj 5 -7 medtrou globoka in ene 10 u premer enkat bom poslikow pa boš vidu kaj se pravi lukna :P i glih tku sm zlomu ogledalo sam desno :blush: meni nič motorju nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm brau forun tam na ene 47 strani in vidu da je yamaha zletu nekam u jark.Pa kaj se more tu prow usakmu zgodit al kaj men se je tut sam da ni biu jark je bla vrtača ogromna najmanj 5 -7 medtrou globoka in ene 10 u premer enkat bom poslikow pa boš vidu kaj se pravi lukna :P i glih tku sm zlomu ogledalo sam desno :blush: meni nič motorju nič :D

Ja res sm zletu v jark...direkt pravokotno sm se zabov vanga :D

Men nč,motorju...sej pravm da je DTjka neuničljiva :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zvok zvok ma kaj pa pospešk končna .) a ti si nardu sam dušilc a ne pa če bi ga nardu a bi se dal po pošti poslat :blush: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zvok zvok ma kaj pa pospešk končna .) a ti si nardu sam dušilc a ne pa če bi ga nardu a bi se dal po pošti poslat :blush:  :?

da se po počti poslat ja. pa sam dulc je. mogoče na pospeških da se mav pozna... men se zdi da bl enakomern vleče... nvem mogoče mam sam tak filing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!