Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

aha a pol se neda nč zajebet naprimer da bi ga kak narobe obrnu pa da bi blo kej narobe .)

ne ne da se nč uničt. u najslabšmu primeru boš mu končno 60 pa najbl neenakomern pospešvane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne da se nč uničt. u najslabšmu primeru boš mu končno 60 pa najbl neenakomern pospešvane  :D

je tako .)

glede tistega z blokiranjem avspuhov pa se mi zdi, da je od DT do DT razlicno..nekateri so omenjali blokade se v kolenu, na zacetku izpuha, neke lunice.. whatever :hmm: , pa zadnje case se bojda katalizatorji :SS moj, recimo je mel samo 1 blokado v dusilcu: vrezali, vzeli 1 prekat ven, skup zasvasali, pa je to to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tako .)

glede tistega z blokiranjem avspuhov pa se mi zdi, da je od DT do DT razlicno..nekateri so omenjali blokade se v kolenu, na zacetku izpuha, neke lunice.. whatever :hmm: , pa zadnje case se bojda katalizatorji :SS  moj, recimo je mel samo 1 blokado v dusilcu: vrezali, vzeli 1 prekat ven, skup zasvasali, pa je to to :OK:

Ja menda naj bi mela dtjka en katalizator al kaj pa v denfru maš ti dve lunci k si jih omenju to je pa kokr jst vem tut to!

Kok si pa prdobu na moči s tem ko si uzeu to iz auspuha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si pa prdobu na moči s tem ko si uzeu to iz auspuha?

nimam pojma, po branju literature nekje 2-3 konje, vendar se obnese v odlicni kombinaciji z "odprtim" ventilom :naughty: odprt izpuh+ odprt ventil=menda 23 konjev :)

PS: ima kdo morda izkusnje z vecjo dizo?? sam sem nekaj studiral v tej smeri, pa me zanima ce je ze kdo kaj delal na tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma, po branju literature nekje 2-3 konje, vendar se obnese v odlicni kombinaciji z "odprtim" ventilom :naughty: odprt izpuh+ odprt ventil=menda 23 konjev :)

PS: ima kdo morda izkusnje z vecjo dizo?? sam sem nekaj studiral v tej smeri, pa me zanima ce je ze kdo kaj delal na tem :)

lahko probaš 260 dizo pa športn filtr + odprt airbox. samo diza se ne splača k sam pije pa ni tapravga učinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko probaš 260 dizo pa športn filtr + odprt airbox. samo diza se ne splača k sam pije pa ni tapravga učinka

no sm jest pogruntou da mam ventil že odprt mau čudnu .) pa gre sam 100-110km/h :?

ja pa še neki kaj je AIRBOX :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma, po branju literature nekje 2-3 konje, vendar se obnese v odlicni kombinaciji z "odprtim" ventilom :naughty: odprt izpuh+ odprt ventil=menda 23 konjev :)

PS: ima kdo morda izkusnje z vecjo dizo?? sam sem nekaj studiral v tej smeri, pa me zanima ce je ze kdo kaj delal na tem :)

Ja 23HP bi meu po moje z Gianellijm če pa progonal auspuh odpreš(+odprt ventil)pa ne vem če prlezeš čez 20HP!

Kok maš pa končno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislte da je možno da blokada v auspuhu pdpade oz. se odlomi ker jest sm sneu koleno auspuha in je neki not k da bi bla blokada no sej kaj pa če bit druzga razn če je pol bata not palo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 23HP bi meu po moje z Gianellijm če pa progonal auspuh odpreš(+odprt ventil)pa ne vem če prlezeš čez 20HP!

Kok maš pa končno?

tud z odprtim original avspuhom 23 HP, se skor upam podpisat pod tole .) .)

ce ti uspe dobit starega motorista junij 2001, stevilka 25, je not testirana dtjka(pa se do potankosti ista ko jo mam jaz :naughty: ), pa pise za odprto verzijo celo 25 konjev pri 11000 obratih in 19 nM navora pri 7000 obratih .) tako, da ce ni dodatnih elektronskih blokad, zagotovo tistih 23 HP z odprtim izpuhom pa ventilom .) pa se nekje na netu sem tako prebral, se ne spomnim vec tocno kje :hmm:

koncna pri meni je pa nekaj cez 130, v cisti dirkaski pozi, pa malo tiscanja sem prilezel tudi do 140 bp :)

PS: sma probavala s kolegom, ki ma (tak je reko) odprtega kmx, pa je v pospeskih ostal gladko zadaj, koncne pa nisma probala;)

za vecjo dizo sem pa spraseval zato, ker se da baje iztisnit tudi 28 konjev, (ob prirejenem airboksu)

ce se mi bo pa dalo potrudit, pa do kakega kolega skocit, ko ma skener, lahko dam gor tisti test DTjke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist odprt Dt nej bi mev nek 17kw. sam je bla pa ena obširna tema na nemškem forumu dt125.de in nobenm ni na testu k so jih na valarje dal pršu čez 20KM na zadnjem kolesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nobenm ni na testu k so jih na valarje dal pršu čez 20KM na zadnjem kolesu.

ja saj to je pa pol 23 KM, ce govorimo o moci na rocicni gredi :hmm: ?? no, mogoce kakega konja manj(pa saj je zato 1 na sedezu :P :grim

no, v onem testu pise, da je top speed za odprto verzijo(kao 25 KM) 128 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa najdu mal časa da poslikam tist plexy k sm že prejšn tedn govoru neki....

evo slike

26616IMG_7247_resize-med.JPG

26616IMG_7249_resize-med.JPG

koko se vm zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo :OK: ...

škoda k morš met tablco gor k drgač bi motor še lepš zgledu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slabo ne, skoda le, da se ta napis na pleksiju po nekaj km voznje nebo vec videl.. :P  :D

sej se itak nkol ne vid k z gmajne pridem :) j zmer 2cm debela plast blata čez :D

a ma kdo mogoč kšno idejo kvab loh še naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi krosa, to pa predelej na SM :004

loh se zmenva da mi ti za ene 50.000 prodaš tvoje feltne z gumam pa se nrdi SM. drgač je pa predrago. pa gume so 2x dražje pa vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...predelava na SM je predraga!

gume,feltne,diski,čeljusti pa še vse ostalo kr dost nanese .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte men nekej povedat plz... frendici gre DTjka samo 110, s tem da ji je mehankar reku da je vse blokade ven vzel....ce je to res, a je mozno da je mogoce zobnik za zamenjat? al ventil za nastavt ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...vse blokade ma še not!

Za začetek naj gre h drugmu mehankarju pa mu reče da naj ji ventil izpušnega sistema nastav tko kt treba če pa še ne bo zadovolna pa auspuh menat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet mej ustvarjalnost prjela zej k je mav hladnej pa se ne vozm več tok :)

blo je pa tkole... mev sm plexy pa ledice. hm... kva bi s temu loh naredu....

ratal je pa tole

26616IMG_7250-med.jpg

plexy pokrov čez venti... pa mav ustvarjalnosti nad airboxam z rdečo osvetlitvijo iz notr... sam je presvetlo na slik pa se ne vid

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte men nekej povedat plz... frendici gre DTjka samo 110, s tem da ji je mehankar reku da je vse blokade ven vzel....ce je to res, a je mozno da je mogoce zobnik za zamenjat? al ventil za nastavt ?

u kamnk nej gre do jureta ji bo pocen pa dobr zrihtov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!