Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Jerry kaj spet pišš z očitovga nicka :P

Ja ne vem točno kako je...mislm pa da naj bi z Giannelijm motor prdobu 7HP .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry kaj spet pišš z očitovga nicka :P

Ja ne vem točno kako je...mislm pa da naj bi z Giannelijm motor prdobu 7HP .)

ja ko bi vsaj, kolkr jest vem je drug auspuh sam bl zvok pa kakšn vosu več pod ritjo... čist usen če originalca prefukaš al pa magar še od yerija piksno gor obesiš. cnejš pa isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje...menda se fajn pozna...MENDA :whistle:

bom jest to enkt porbov. ma en kolega gianelija pa mi ga bo posodu enkt da prešravbava pa se probva pa bom povedov če se kej dost pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry a nista ze sla enkrat probat pa ni blo skor nc razlike....pa jest wem enkrat k swa se wozila je blo skos istok sm jest mu se dt-ja lansklet pa po avtocest je tut slo isto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry a nista ze sla enkrat probat pa ni blo skor nc razlike....pa jest wem enkrat k swa se wozila je blo skos istok sm jest mu se dt-ja lansklet pa po avtocest je tut slo isto....

Pa si meu ti Ginaellija on pa to kar ma???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si meu ti Ginaellija on pa to kar ma???

ja sej smo se skup vozil skos. en tretji s tle ma gianelija gor sam ni sploh opazne razlike med unmu pa odprto DT. tko da ne vrjamem da da 7KM. se pa že dovg menva z unmu da enkrt prešravbava auspuh da vidm jest če mi kej da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kaj pa če kombiniraš odprt ventil+Gianelli??Varjetno je razlika če primerjaš samo odprt ventil(z original avspuhom)?

Drugač pa če je isti drek z odprtim avspuhom kt z gianellijm raj auspuh razrežem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kaj pa če kombiniraš odprt ventil+Gianelli??Varjetno je razlika če primerjaš samo odprt ventil(z original avspuhom)?

Drugač pa če je isti drek z odprtim avspuhom kt z gianellijm raj auspuh razrežem :whistle:

to se ti brez da sploh premislš bl splača avspuh rezat k gianellija kupt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kaj pa če kombiniraš odprt ventil+Gianelli??Varjetno je razlika če primerjaš samo odprt ventil(z original avspuhom)?

Drugač pa če je isti drek z odprtim avspuhom kt z gianellijm raj auspuh razrežem :whistle:

če ti odpreš auspuh morš avtomatsko še ventil, ne morš sam ventila al pa sam auspuha k če neki od teh dveh varijant ne izve deš sploh ni fore loh pride sam do kšne okvare. da ne govorim o giann. in ventilu... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne morš usazga posebej???

Jst mam že 2 let pa pol odprt samo ventil auspuh pa original pa motor nikakršnih problemov nima zarad tega! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne morš usazga posebej???

Jst mam že 2 let pa pol odprt samo ventil auspuh pa original pa motor nikakršnih problemov nima zarad tega! :nono:

jest tega neb izvedu, sam ventila... sej ne bom pameten ampak mi je jure to povedu pa še kdo drug tud... npr. yamaha servis štern kranj, moj sosed avto mehanik,... pa še logičn se mi to zdi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tega neb izvedu, sam ventila... sej ne bom pameten ampak mi je jure to povedu pa še kdo drug tud... npr. yamaha servis štern kranj, moj sosed avto mehanik,... pa še logičn se mi to zdi :closedeyes:

ja no po kom se ti zdi logično :unsure: mau bl pomisli ka bi blo če bi odpru ventil na originalu <_< sam plini bi bl vn šibali in s tem bi tut bl zadrževali bencin da neuide skozi auspuh :trance_33_sleep: seprau u cilindru ostane več benza in je močnejša explozija al kaj :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tega neb izvedu, sam ventila... sej ne bom pameten ampak mi je jure to povedu pa še kdo drug tud... npr. yamaha servis štern kranj, moj sosed avto mehanik,... pa še logičn se mi to zdi :closedeyes:

24.000 km z odprtim ventilom in nobene druge predelave na DTejki. Nobenih problemov. Poraba 3,6 litra na 100 km. Ventil odprli na pooblaščenem servisu in ni bilo nikakršnega govora, da bi moral biti odprt tudi auspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tega neb izvedu, sam ventila... sej ne bom pameten ampak mi je jure to povedu pa še kdo drug tud... npr. yamaha servis štern kranj, moj sosed avto mehanik,... pa še logičn se mi to zdi :closedeyes:

Ammmm...WTF???Kwa teb ni jasn???

Men je serviser Jure Primec sam odblokiru ventil...pri tem ni omenu nobenih preoblemov ampak le to da motor konc koncu še bolje dela ker ga vse skup ne mori!

To res prvič slišm da bi lahk blo kej narobe in mi ni jasno od kje to poberate :?

24.000 km z odprtim ventilom in nobene druge predelave na DTejki. Nobenih problemov. Poraba 3,6 litra na 100 km. Ventil odprli na pooblaščenem servisu in ni bilo nikakršnega govora, da bi moral biti odprt tudi auspuh.

Ej dej mi razlož kako zaboga maš lahko 3,6 porabe???

Jst mam isto samo ventil odprt pa še relacije ne spravim pod 5l/100km,mestne vožnje pa če sm zelo veseu tam okol 7l :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dej mi razlož kako zaboga maš lahko 3,6 porabe???

Jst mam isto samo ventil odprt pa še relacije ne spravim pod 5l/100km,mestne vožnje pa če sm zelo veseu tam okol 7l :wacko:

Nimam kaj razlagat. Kot sem dejal, nismo na njej nič drugega spreminjali, kot odprli ventil. Lahko se poleti kdaj dobimo na furi, natankamo poln kesl na črpalki, naredimo kakšnih 120 do 150 km, natankamo in izračunamo. Boš videl, da ne lažem. Zakaj pa imaš ti tako visoko porabo pa ne vem. Kolega je imel takšno porabo pri Kavi 125 enduro. Samo on je čaral okoli diz na fergazeru, sam naredil auspuh in še druge čarovnije. Zato, da je bil dvajset sekund prej v MB (na 12 km razdalji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tok mav kuru sam na relaciski 1000km dovgi. k se res voz cev tank brez postanka. sm naredu po 210km brez da bi rezervo odpru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tok mav kuru sam na relaciski 1000km dovgi. k se res voz cev tank brez postanka. sm naredu po 210km brez da bi rezervo odpru

Enkrat sem meril, ko sva bila s kolegom na Golici (on z BMW F650GSom in me ni ravno šparau), enkrat, ko sem vozil po Pohorju, in nekajkrat po okolici. Je pa res, da so to bile vse razdalje nad 50 km, večina nad 100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej...jst brez rezerve nardim isto tam od 120km(mestna)-150km(relacija)brez rezerve...pa to ni 3,6 porabe!

Jst tankam prb.7,5l brez rezerve pol pa računi...to je mal več kt 6l-5l!Ne pa 3,6 :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je pa tut res da jst res skos do konca tiščim...na relaciji,v mesti,na off-roadu,povsod!

Skos prehitevat pa pospešvat na polno,u glavnm največja možna poraba O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko za normalno vožno te fure tle okol. če ni glih teren pa afnarija men kur tm nek 5l

Tolk požrešna še naša ni bila. Tudi takrat, ko je sin hodil v srednjo šolo z njo (6 km makedam + 2 km asfalt) ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk požrešna še naša ni bila. Tudi takrat, ko je sin hodil v srednjo šolo z njo (6 km makedam + 2 km asfalt) ne.

čej to požrešn kva poj u gmajn čej hard teren k ndrim mn k 90km s tankam :D sam toj skos 9000rpm pr 20-50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čej to požrešn kva poj u gmajn čej hard teren k ndrim mn k 90km s tankam :D  sam toj skos 9000rpm pr 20-50km/h

Logično, da tam ne prideš poceni skozi.

Aja pa še to. Skozi uporabljava olje za skuterje (za delat mešanico), ki ga prodaja Petrol. TT so na servisu odsvetovali, ker masti auspuh, če ne teraš motorja na ful.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu si TTS verjetno?!?

Ja sm reku da TTS ni dobr, je narjen za visoke obrate in to je to :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!