Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Logično, da tam ne prideš poceni skozi.

Aja pa še to. Skozi uporabljava olje za skuterje (za delat mešanico), ki ga prodaja Petrol. TT so na servisu odsvetovali, ker masti auspuh, če ne teraš motorja na ful.

Labo ti uporablaš scooter olje v dt-jki al kaj???in kako da ti tko lepo vse to deluje s tem oljem??

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čej to požrešn kva poj u gmajn čej hard teren k ndrim mn k 90km s tankam :D  sam toj skos 9000rpm pr 20-50km/h

jst sm enkat v 80km u gmajni pokuru tank...to ti je čez 8l porabe na 100km :yea1: :P

Praš Jerrya ker ole je šele on tanku v svojo :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labo ti uporablaš scooter olje v dt-jki al kaj???in kako da ti tko lepo vse to deluje s tem oljem??

:hmm:  :hmm:

za motorko je če mene prašaš velik bolš od marskšnga drugga. motorka se vrti do 19000 pa se bistven bl greje. probej dat pa od motorja ole v motorko :D če bo sploh užgala jo boš u 5min uniču. tko da slabo ne more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labo ti uporablaš scooter olje v dt-jki al kaj???in kako da ti tko lepo vse to deluje s tem oljem??

:hmm:  :hmm:

js sm tud u svojo dtjko tanku ole za skuterje ker se mi zdi brezveze devat not ole za 4k ker je sam potrata dnarja!!tisti oli za 4k+ so nareti bol ko ne za tekmovanja,mi navadni smrtniki pa ne tekmujemo,tk da dt dela brez problema na skuter ole,pa še kj druga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu si TTS verjetno?!?

Ja sm reku da TTS ni dobr, je narjen za visoke obrate in to je to :closedeyes:

Ja. Tiskarski škrat.

TTS je za krosere. Če pa hočeš imeti pri DTjki nemasten auspuh, pa jo moraš terat, da dušo spusti.

Labo ti uporablaš scooter olje v dt-jki al kaj???in kako da ti tko lepo vse to deluje s tem oljem??

:hmm:  :hmm:

Ja, s sinom uporabljava olje za skuterje skozi. Samo enkrat sva na začetku nalila TTS, pa je bil auspuh takoj masten.

Ne vidim pametnega razloga zakaj bi kupoval dražje olje, ki ni namenjeno za moj motor in imel potem probleme z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tud u svojo dtjko tanku ole za skuterje ker se mi zdi brezveze devat not ole za 4k ker je sam potrata dnarja!!tisti oli za 4k+ so nareti bol ko ne za tekmovanja,mi navadni smrtniki pa ne tekmujemo,tk da dt dela brez problema na skuter ole,pa še kj druga :)

TTS, Motul 600, Agip Advance so olja narjena za 125ke in 250ke 2T, Shell Racing(tisto boljše ima še celo ricinusovo olje dodano) je pa za racing stroje...

Skuter olje je pa za skuterje...

Sintetično pomeni da je olje NAREJENO v laboratoriju, ni naravno pridobljeno kot je polsintetično..

Pomen pa da zgori 100% in saje ostanejo samo od bezina, oz. bi mogle, nikjer pa ne piše temperature kjer se to zgodi tko da nevem če je to zmeraj 100% izgorevanje olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jest res navem kaj mate usi tko prot tts olu jest odkar mam tega se prou nč nemasti :OK: prej je blo pa tako da... :BUA: pomoje je tts in motul 600 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jest res navem kaj mate usi tko prot tts olu jest odkar mam tega se prou nč nemasti :OK: prej je blo pa tako da... :BUA: pomoje je tts in motul 600 :worship:

Saj nihče nima nič proti TTS. Če voziš divje in agresivno, gas do konca in visoki obrati, je to olje zakon. Če pa voziš turistično, pa ne zgori v cilindru in se ti kondenzira v auspuhu in ga masti. Torej je odvisno od načina vožnje katero olje boš uporabljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal kasnej

no takle je bil on... jest sm mou pa par pikc blata na seb pa sm bil že ves objokan kakšn sem :cry: mogl bi vidt še ostale slike pa kšn filmčk... :OK:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS, Motul 600, Agip Advance so olja narjena za 125ke in 250ke 2T, Shell Racing(tisto boljše ima še celo ricinusovo olje dodano) je pa za racing stroje...

Skuter olje je pa za skuterje...

...

Ja jst garantiram tut za Motorexa 2T cross power da je super za DTjko...ne masti,ni saj(seveda ko je motor topu),pa tut laufa že skor 20k km BP :OK:

Kje bi pa tega shell racing dobu??? :?

Pol pravte da je TTs še najbol za DT če se ga skos do konca tera...kšna cena TTSa al pa shell racing olja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst garantiram tut za Motorexa 2T cross power da je super za DTjko...ne masti,ni saj(seveda ko je motor topu),pa tut laufa že skor 20k km BP :OK:

Kje bi pa tega shell racing dobu??? :?

Pol pravte da je TTs še najbol za DT če se ga skos do konca tera...kšna cena TTSa al pa shell racing olja???

TTS je 3800 na petrolu. shell racing pa nevem a ga ni burek zadnič za dost bol poeni ponujal al kaj je blo že tisto olje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts je akcija 3.300sitv interšparu,no nevem če je še!js sm u dt devu ole elf 2t ko bi nj biu za use 2takt motorje,pa je motor čis brez problema laufu,pa ga nism šparu...devu sm pa za liter ola 1000 sit ker sm ga dobivu po enih vezah :OK: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še dokonča s  slikam od včerej k včer nism mu cajta...

še peshy pozer

ti bom dau pozer, jes sm tist k ti je z 1m globokga blata pomagu :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje dobim po 3300-3400sit, Shell Racing, ki drgač stane okol 7000sit!

Jest bi ga naroču zase, sam ne morm sam ker lahko nabavm sam 36plastenk po 1 litr...

Žiga bi menda tudi jemal pri meni... Dejte mi povedat če bi tudi drugi!

Je pa boljše in cenejše od Motula ali TTSa

TTS je na OMVju cenejši, sam morte rečt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mate drage tts-e jest ga dobim za manj kot 3k sit misl da je 2800 al neki tacga :P

u tupaličah v logotu to je bencinska pumpa je tts za šwoh 2800 kokr jest wem. ne me pa za besedo držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga pa pr sosedu zaston ukradm :devil:

sm pa djaw kam mi ole zgine wsake tolk cajta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!