Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Na eni od prejšnih 175ih straneh :P

ha ha ful smešn :BUA:

al pa mi nej en na kratko powe na kolk tankov al pa km da en litr olja... sej vam nawjo prsti stran padl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ful smešn :BUA:

al pa mi nej en na kratko powe na kolk tankov al pa km da en litr olja... sej vam nawjo prsti stran padl

ko ga zmanka pa ga naliješ :P

nevem nisem še šteu sam je kar dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ful smešn :BUA:

al pa mi nej en na kratko powe na kolk tankov al pa km da en litr olja... sej vam nawjo prsti stran padl

Okoli 800 km. Plus minus 100 km. Odvisno od terena in načina vožnje.

Še nekaj fantje. Ali kaj čistite zračne filtre na motorjih? Midva na DTjki vsake toliko časa (2000 - 5000 km) opereva zračni filter s čistim bencinom, vredu posušiva in ga ponovno vstaviva v motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, namočit ga je treba v olje, nevem točno kero gostoto, mi pa piše v manualu, zdej nevem če maste na DTjkah isto, ampak pr meni piše za NSRko...

sam nomočš in ožmeješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri DTjki je zračni filter suha spužva velikosti recimo denarnice. Ne vem kako je pri tebi. Delaj po navodilih, ki si jih dobil zraven motorja. To je najbolj pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri DTjki je zračni filter suha spužva velikosti recimo denarnice. Ne vem kako je pri tebi. Delaj po navodilih, ki si jih dobil zraven motorja. To je najbolj pravilno.

Ja sej mam tudi jest sam špužvo velikosti denarnce pa pol .) , že mamo že denarnco za mersko enoto :lol1: , sam piše pa da je treba namočit, sam jest bom zamenjal špužvo za novo-fotr mi dela u eni firmi, sosedi njihovi majo pa špužvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 800 km. Plus minus 100 km. Odvisno od terena in načina vožnje.

Še nekaj fantje. Ali kaj čistite zračne filtre na motorjih? Midva na DTjki vsake toliko časa (2000 - 5000 km) opereva zračni filter s čistim bencinom, vredu posušiva in ga ponovno vstaviva v motor.

Jst sicer filter skor nič ne čistim pa še takrat na vsake par 1000km ko odprem airbox je filter skor čist čist oz. je čist mal packarije gor tam kjer zrak pride not!

Ja filter drgač jst vn vzamem mal stran dam tisto packarijo pa samo nazaj not!

Je pa filter pr men ves tak naoljen kar tut mora bit in sicer z oljem za filter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zelo dobro je če je samo malo "na vlažen" z oljem tok da je še vedno zračen pa da se smeti posebej pa prah gor nalima. Seprau če ga boš oprau z benzo boš sprau olje sam pomoje se to nesplača delat k se itak vrjetnu neumaže tolk da je treba z bencinom ponavad so kkšne mušice al pa kej tacga gor tko da tisto dol vržeš pa ga daš n azaj not al pa če ga s kompresorjem spihaš da gre prah vn drgač se ga pa itak usake tplk zamena B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se po dovgem času spet mal oglašam :)

Ja jst mam zej pr DTx 920km pa imam mal men ku pou olja še u rezervoarju

Druh teden mam 1.servis pa me zanima kuk približn te tam oskubjo zanga?

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kupujem nove gume,oz. zbiram ideje za nove gume!

Namen mam dat gor čimbolj cestne gume kar se da sam me mal jebe ker so dimenzije mal bedne na DTjki za kšne hude cestne gume...se je kdo že sooču s to zadevo???

Kakšna priporočila kere gume gor dat(cestne seveda)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo zimo deli, pa spari kes pa si spomlad SM feltne pa gume ubod... to bi SEKAL... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo zimo deli, pa spari kes pa si spomlad SM feltne pa gume ubod... to bi SEKAL... :naughty:

to mam jest zej nakak v planu :OK: če bo znesl tko k sm si zamislu... :kva2:

drgač pa mitas e-08 so supr gume za cesto pa suh teren tud vredu držijo. čej mokro itak nč drugga ko kramprca ne pride v poštev... maš za spredi 90/90-21 pa zadej 130/90-18. tko mam jest pa sm čist zadovoln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swhastha... ce ti rata MORS fotke zalimat ;)

če bo sreča pa dnar pa bo zlavfal tko k je treba bo zakon :D sam se morm še odločt kera SM strehca najbol zgleda :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mam jest zej nakak v planu :OK: če bo znesl tko k sm si zamislu... :kva2:

drgač pa mitas e-08 so supr gume za cesto pa suh teren tud vredu držijo. čej mokro itak nč drugga ko kramprca ne pride v poštev... maš za spredi 90/90-21 pa zadej 130/90-18. tko mam jest pa sm čist zadovoln

a to so mere enduro gum?? spredi 90/90-21 pa zadej 130/90-18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so te mere k sm mu jest čez poletje gor

pol maš zadno široko 130 enduro pa gre uredu s tko široko a ti to nč moči nepobere??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol maš zadno široko 130 enduro pa gre uredu s tko široko a ti to nč moči nepobere??

če nimašuse zablokiran te nav kej dost motil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa mitas e-08 so supr gume za cesto pa suh teren tud vredu držijo. čej mokro itak nč drugga ko kramprca ne pride v poštev... maš za spredi 90/90-21 pa zadej 130/90-18. tko mam jest pa sm čist zadovoln

Enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo zimo deli, pa spari kes pa si spomlad SM feltne pa gume ubod... to bi SEKAL... :naughty:

Ja mungl en...nimam cajta za dihat kje bom še delu :slap: ...nekateri hodmo v šolo veš O:-)

Ja drgač pa mene nekak ne zanimajo enduro ampak čist oz. čimbolj cestne gume!Če tega ne najdm se bom pa o čem drugm pogovarju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol! vrjem da se da najdit cajt... recimo ksno soboto, ksne kratke pocitnce (1 tedn), pa ce dobis sam 5k na dan se ti kr hitr nabere ;)

ce so pa zurke je pa drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!