Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

No ja, sej ubistvu sm DTjko ze dost gledal.. Sam nekak supermoto bl pritegne:) Ubistvu pa.. k je sploh ql ce na DTjko namontiras cestne gume? Ker nekak mi po mestu kramparce neki ne bi kej dost koristle, offroad pa tud dvomim da bi kej šel..

No ja, sej cajta mam še dost.. Treba najprej izpit se lotit delat zdej spomlad:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sej ubistvu sm DTjko ze dost gledal.. Sam nekak supermoto bl pritegne:) Ubistvu pa.. k je sploh ql ce na DTjko namontiras cestne gume? Ker nekak mi po mestu kramparce neki ne bi kej dost koristle, offroad pa tud dvomim da bi kej šel..

No ja, sej cajta mam še dost.. Treba najprej izpit se lotit delat zdej spomlad:)

lp

če daš cestne gume gor (21" in 18") je čist dobr za mestapa vse tud zalagane pa to... še bol je SM feltne in 17" gume... sam to je pa drago :(

Peshy- moje gume ... mitas E-08 spred in zad... super gume za cesto pa kšn makedam. mitas E-09 pa C-05.... c-05 je dost mehka pa se na cest tko slab obnaša je pa dobra za teren sam k jo hitr žre... E-09 je pa na začetk fajn vsestranska guma... dobr se pele po terenu pa solidn po cest. k jo "mav" požreš je pa šekr solidn po cestpa slab v terenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry kaj bi priporoču od Mitasa za kros gumo?

C-12

C_12d.jpg

jest se nekak odločam med C-12 pa C-04 k bo treba tud novo zadno...

C-04

c04.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam gor Pireli demon sports (120/17,140/17)-cestne,kljub temu da so gume original se dobro držijo asvalta,kar ponavadi pri originalnih gumah ni za pričakovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam gor Pireli demon sports (120/17,140/17)-cestne,kljub temu da so gume original se dobro držijo asvalta,kar ponavadi pri originalnih gumah ni za pričakovati.

ne to sam pr korejskih avtomobilah ni za prčakvt .) drgać na motorje pa več al mn dajo kr dobre original gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam gor Pireli demon sports (120/17,140/17)-cestne,kljub temu da so gume original se dobro držijo asvalta,kar ponavadi pri originalnih gumah ni za pričakovati.

Vsaka guma se dobro drži ceste dokler ne greš nekako proti robu, če ti takrat zdrsuje pol ni nevem kaj... kolk km si naredu? s temi gumami in z motorjem tem nasploh? Kolk roba še maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to sam pr korejskih avtomobilah ni za prčakvt .) drgać na motorje pa več al mn dajo kr dobre original gume :P

za avtomobile ne vem, ampak za motor (daelim) so pa originalne gume zakon! sicer nek čudn ime SWALLOW ampak drži pa ful... pa čeprov je 5 let stara :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zna kšn kej powedat od dunlopu

ja da je drag :P crosgume se dunlop sigurn ne splača ker ni noben od ns tlele tak profi da bi v ofroadu opazu kakšno očitno razliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da je drag :P crosgume se dunlop sigurn ne splača ker ni noben od ns tlele tak profi da bi v ofroadu opazu kakšno očitno razliko...

ne kros cestne enduro gume dunlop, te mi bo jure bl pocen zrihtu sam newem kere misle je pa reku da so ful uredu za na cesto pa tut kdaj za po gmajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se nekak odločam med C-12 pa C-04 k bo treba tud novo zadno...

Kaj pa je razlika med tema gumama???vidm da ma C-04 mal globji profil...to pomen da je bolj za blato al kako???

ej peshy kater jure ti bo to zrihtu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na mojem endurotu(sicer ni yamaha, ampak vseeno) Dunloop gume pa so(vsaj do zdaj no .) ) zlo vredu!

kere pa so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam zadej mitas ef-05 in sem zlo zadovoljen. za teren je odlicna, ceste se tut kr dobro drzi, ker ni tolk trda kot so druge mitaske, pa se fajn zgleda na motorju :)

EF-05:

432EF_05d.jpg

spredaj mam pa mitas c-11. v travi se obnese odlicno, za na cesto pa res ni, saj je zelo trda in mi koj odnese spreden del v ovinku, sploh ce je mokra cesta. prej sem mu spredaj neko dunlop in je bla odlicna, sam dost drazja ;)

C-11

c11.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jst nabijem :) Take mam ma jst...Dt X verjanta de nebo pomote

A je kdo slučajno meru kok rab DT-jka do 100km/h

Pa napište al original al odprta!

post-7184-1137876242_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hude gume...take bi jst...v mojih merah .)

Drgač mam pa jst namen enkat ob prilki zmert...se še nism spravu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men isto...80 ma prec not, od 80 naprej pa sam še brenči, dogaja se pa bolj mal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k smo bli prej pr gumah kolk široke je najbolš dat gor prve pa zadne :? tko d niso preširoke pa da niso preozke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k smo bli prej pr gumah kolk široke je najbolš dat gor prve pa zadne :? tko d niso preširoke pa da niso preozke

Po moje najbol take k jih u firmi gor dajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbolš so tovarniške mere...zato k u tovarni so že stestiral kako in kaj je najbolš...

aja btw kok vm pa pijejo te yamahce??k mam frenda k je reku da mu ob povprečni vožnji kur 8L/100km :?

sam a ni to mal velik??al pa on ne zna računat..hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm porabo na off-roadu tut na 11l/100km nabil :kva2: :D

Drgač pa tam 5,5l relacije pa ene 6,5-7,5 mestne...s tem da je moja vožnja skos do konca odprt gas O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!