Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Vse lepo in prav, samo fora je ker boš ti dobil točno tega gianellija, ki je 64k SIT, ti pa boš dal še 5k za to da ti bo dal gor svojo nalepko.

:yes: :yes: :yes:

...in noben me ne bo pogruntu...tut tist k ma zravn DTjko z original Gianellijm ne bo ugotovu da je to u resnic isti auspuh,isti zvok,iste preformance...

Nalepka dela čudeže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst te sploh ne štekam...škoda keša :BUA:

sicer pa kot sem že rekel...tvoja odločitev...ta denar rajši prišparej pa boš na kšnmu močnejšemu motorju dau tapravga akrapoviča gor ne pa tega wannabe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah qrc auspuh mam itak namen zamenat pa zakaj nebi mel Akrapota že na tem če ga mam lahko...pa še unique bi biu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi sam kolen vzev. dušilc mam itak unikat k da tak zvok k ga drug nima noben. tko da tega ne zamenam. itak pa ni vir performenca dušilc tko da ga ne rabm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo se zmenil...najprej bi vsaj ene 5 komadov rd dobu k bi bli za ker za 2 auspuha pa pol ne vem če bo hotu delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj berem nekaj o tem ventilu v izpuhu.

A se da to ven izpulit (ne da nastavljaš, ven daš) pa kolko dodatne moči potem dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj berem nekaj o tem ventilu v izpuhu.

A se da to ven izpulit (ne da nastavljaš, ven daš) pa kolko dodatne moči potem dobi?

mhm ..... pridobis ne nic .... :D kvecjem zgubic moc v nizjih obratih ... :D tipo ga bi pa kar ven jemal :slap: bod srecn da ga mas ze original notr ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej niti motorja nimam.

Samo zanima me, kolko HP se da dobit iz motorja brez nekih predelav (da samo blokade vun daš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kje ima blokado.

Lahko da ima le zmanjšan fi na začetku izpuha, lahko pa da je kje globlje v loncu.

Ostalo kar je v izpuhu je tam z razlogom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pol razlika po letnikih,kje imajo blokado?

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. 30

:grrr :grrr :grrr

U must be joking...

Drgač smo pa tut o tem da bi se ventil vn vzel govorl...ne boš velik prdobu ker je v visokih obratih ventil itak odprt tko kt je treba(če maš sevede odprt ventil)v nizkih pa more bit zaprt ker drugač bi ti plini uhajal in bi do kakih 4,5k rpm motor crkval .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem, jaz sem itak pisal iz glave.

Če ga že tako zelo zanima naj pogleda nazaj, al pa naj v googlu napise dt 125, pa ni bog da ne bo nekaj najdu.

Edit:

Evo pa 15 sekundah brskanja sem dobil podatek o nekih 23KM, a je res vse tok je*eno težko.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa k je bl simpl da tle praša :P

Z ventilom se prdobi kake 3,4HP,z novim auspuhom tut kake 3,4HP pol maš pa še blokado na elektronki,v tisto se pa ni pametno spuščat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad tega k je bl simpl, da vsak tle vpraša je potem 200 strani enega in istega sranja.

eee, kok gre, kok konjev ma, kaj je izpušni ventil, kok pije,...

Se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 23 ma ja. pol mogoče 27 lahko, kolko gre je odvisno od gum, če so cestne al enduro/cros. original stegne do 130 po ravnem.

YPVS je yamaha power valve.. vsi te 2t motorji majo ventil, krmiljeno se odpira in zapira, če ne dela ali je napačno nastavljen ali pokvarjen motor ne deluje vredu, npr. ne gre čez 8k obratov.

pije malo, 5 do 7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kocka maš vse res sam kje si ti zvedu da ma tale DTjka 23 oz. 27 HP??? :eek:

Tok jih ma z mal bl resnimi predelavami kt sta sam ventil pa avspuh...po temu maš kakih 20HP +-1HP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako piše ne eni nemški strani. pa ne verjamem da ima samo 20konjev, kolega je imel kawasaki kdxa letnik 93, čez 20kilovatov že v knjižici pa ni šel dosti bolše kot moj motor.

ne bom pa dajal mroke v ogenj glede konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se mal povalov :)

balance mislm da se mi še 2 valata doma. ampak sta pa obe že ravnane. luč mam tud sam jo rabm za tehničnga vsak let ker una k jo mam gor je doma narjena :OK:

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!