Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ej Jerry a za tisto kar maš ti uzad ti morijo?

Pa sej se ql vid pa dela vse a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry a za tisto kar maš ti uzad ti morijo?

Pa sej se ql vid pa dela vse a ne .)

Se ne čudim. Men je stric na tehničnem pred leti moril, ker nisem imel original šraufov s katerimi je bila pritrjena zadnja luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne čudim. Men je stric na tehničnem pred leti moril, ker nisem imel original šraufov s katerimi je bila pritrjena zadnja luč.

mja ? tipo zabit .... garant si mu zivce najedal ko si se mimo njegove bajte furu ... pol te je pa hotu zafukt .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry a za tisto kar maš ti uzad ti morijo?

Pa sej se ql vid pa dela vse a ne .)

dela vse tko k moer. edin kar je da ni osvetlitve za tablco. pa itak me z mojmu tazadnmu koncam ne sprav skos tehničnga k mam tablco na 45° :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se mal povalov :)

balance mislm da se mi še 2 valata doma. ampak sta pa obe že ravnane. luč mam tud sam jo rabm za tehničnga vsak let ker una k jo mam gor je doma narjena :OK:

aha ej pa kakšne pa so te balance a so še uredu no sej jest sm svojo zraunou sam ni preveč lepo no sej od deleč ni nč vidt tku da je lhku še ta gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ej pa kakšne pa so te balance a so še uredu no sej jest sm svojo zraunou sam ni preveč lepo no sej od deleč ni nč vidt tku da je lhku še ta gor :P

ej a ti na izgled gledas :slap: :nono: vazne so vozne lasnosti :grim ne pa izgled, men je vseen ce je balanca u presto zavita, vazn da se pele dobr! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

balanco je najbol da se zamena k se enkrat skrivi. tud če jo zravnaš pa vse nav nkol več tok trda. govorim za moje k sta ble obe zakrivlene za 90° navpično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

balanco je najbol da se zamena k se enkrat skrivi. tud če jo zravnaš pa vse nav nkol več tok trda. govorim za moje k sta ble obe zakrivlene za 90° navpično :)

:blink: :blink: Kaj ti ni jasno :)To bi pa rad vidu,kako ti je to sploh uspel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. prestava 70 km/h po zadnji stoje na sedežu :closedeyes: še bolša je pa da sem poleg balance odlomu štendr k je pa še moćnejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2much :D

Ti ka maš odzadi za tablco predelano,a ti lohk kej kdo teži (tehnični,kepsi) :blush:

Jst si mislem neki tazga narest zej ko je sneh še zuni pa ko je mraz.Pol nebo še tankat ne časa :P

post-7184-1141495886_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil The_AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom mel pa zgleda letos bol švoh sezono tko da bomo motor kr čez let mal rihtal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema para,nema vremena...pa sej do planine se bomo kdaj pa kdaj zapelal,pa tut kšno daljšo furo bimo naredl sam varetn nč resnga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piz** še zmerm ne dobim prednje maske za mojo dt-jko :angry: a kdo kej ve kje jo lahko dobim, ne serijsko ampak kšno drugo (sportsko) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piz** še zmerm ne dobim prednje maske za mojo dt-jko :angry: a kdo kej ve kje jo lahko dobim, ne serijsko ampak kšno drugo (sportsko) :P

pojdi na www.louis.de tam gor mas nekaj mask samo so bol za street fightere

mislis kaj tazga >

lp

post-8997-1141674895_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil boga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na www.louis.de tam gor mas nekaj mask samo so bol za street fightere

mislis kaj tazga >

lp

mislm... moj motor tkole objavlat na slikah... :P

men sta lepe itak edin acerbis DHH ena j ta k jo mam jest alpa una k ma eno večjo luč... obe j pa dost teško dobit. pa najdražje sta od mask .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na www.louis.de tam gor mas nekaj mask samo so bol za street fightere

mislis kaj tazga >

lp

jes sm sam zaradi maske šou prejšn mesec u louisa pa u gericke pa nism nobene dobu :angry2: sam tiste ta velke omare jeb* louisa

mislm... moj motor tkole objavlat na slikah... :P

men sta lepe itak edin acerbis DHH ena j ta k jo mam jest alpa una k ma eno večjo luč... obe j pa dost teško dobit. pa najdražje sta od mask .)

ja sej kje kero kol dobit pa da je črna :wacko:

a kšn mogoče ve za stran od asserbisa www... al pa za slo uvoznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača se pogledat tud na www.auner.at

najdeš dost uporabnih stvari, pa dokej ugodno :OK:

gericke ma zih te maske k sm jih nort vidu. sam je bla oranžna takrt k sm to opazu. mogu bi rečt tm alpa naročit črno če nimajo.... drgač pa.... sej moja je tud modra ;) pa se ne opaz :OK: pa strehca spredna tud... mav barve paj vse dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke ma zih te maske k sm jih nort vidu. sam je bla oranžna takrt k sm to opazu. mogu bi rečt tm alpa naročit črno če nimajo.... drgač pa.... sej moja je tud modra ;) pa se ne opaz :OK: pa strehca spredna tud... mav barve paj vse dobr

gericke jih pa sploh nima!!! sam eno kurčovo grdo masko majo na zalogi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!