Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Pa dej mal se umiri!

Poglej v Aunerjev katalog, majo acerbiseve, najdražje je menda 80€, je pa to Diamond model, poglej sem: www.acerbis.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jow!

ej jeri kaj ti slučajnu motor prodajaš?? al kaj na autonetu sm ga vidu :?

ej dej mi une ščitnike k pridejo pr roškah prodej :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ej dej mi une ščitnike k pridejo pr roškah prodej :blush:

Kupš za kakih 10 jurju nove .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi cevga :OK: ne sigurno ne bo šu po delih :) niti ni še nujno da ga bom sploh prodav. razmišlov sm da bi ga prodav konc poletja in si poj kupu drugga k bom mev dnar. sam če bo zej kšna prava onudba sm prpravlen tud posojiv vzet in si zej kupt kakega exc-ja 450 varjetno pa da pog polet odplačam k bom mev šiht... bomo vidl kaj bo... vsekakor se bo teško ločt od yamahce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi cevga :OK: ne sigurno ne bo šu po delih :) niti ni še nujno da ga bom sploh prodav. razmišlov sm da bi ga prodav konc poletja in si poj kupu drugga k bom mev dnar. sam če bo zej kšna prava onudba sm prpravlen tud posojiv vzet in si zej kupt kakega exc-ja 450 varjetno pa da pog polet odplačam k bom mev šiht... bomo vidl kaj bo... vsekakor se bo teško ločt od yamahce .)

:slap: jao jerry, pa tigreš unikaten motor prodajat :slap: js bi ga na tvojmu mestu mev, itak pa prov velik nauš zanga dobu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: jao jerry, pa tigreš unikaten motor prodajat :slap: js bi ga na tvojmu mestu mev, itak pa prov velik nauš zanga dobu :huh:

se strinjam...ker nobenga pol ne zanima kok je motor upedenan...

ej jerry kok si pa ti dau za motor pa kok si vložu vanga če ni skrivnost...k me zanima...k motor je pa res u nulo upedenan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je težko ločt od motorja .) sam nimam kej... najraj bi ga obdržov sam če bom mev doma šeenga moćnejšga dvomm da bi se še kdaj na tega vsedu. za okras se mi ga pa ne splača met. vložen je blo vanga (brez potrošnga materiala) okol 40000 z materialam vred. tko da to ni taka kriza. kok sm jest zanga dav nej ostane skrivnost :D prodaja se za 400ksit pa sm kr presenečen nad interesom za ta motor. ker se isti letnik prodaja največ za 320ksit se men zdi. vseen mislm da cena nekak ni pretirana sploh za kšnga individualca k bi rd mev mav drugačn motor :P škoda se mi zdi samo da ga bo en kupu takga k je jest sm pa za to rabu 100% čez 100 delovnih ur... sam mi je itak v vesele to delat in se ne prtožujem :) garantiram pa da moj nasledn motor ne bo čist nč mn unikatn kot je ta. samo čs rabm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki motorji imajo ponavadi blokade, in z odsranitvijo teh motor zadiha in ima toliko konjev, za katere jebil pač narejen, na 11Kw pa je zadušen zaradi zakona. Če ga pa hočeš naviti pa pomeni da bo imel več konjev kot pa tovarniško brez blokad.

Na servisu so ti povedali da se ne da naviti zato ker ne smejo predelati motocikla ker potem ne bi več ustrezal zakonu in tvojemu izpitu(verjetno 125, 11Kw).

Štos je v tem da je lahko že 15 konjev hitro preveč.

Če te pa že zanima, pa z malo znanja šraufanja, ne bo težav pri blokadah.

Fergazer naj bi bil okrog 28mm, glavna šoba okrog 130 (pa ne milimetrov), membrane naj ne bi imele omejevalcev odpiranja,

odmontiraj izpuh in z z žico ali pa na oko poglej kakšne podložke našvasane ali cevke, če maš denar pa kupi drugega.

Z odpiranjem dušilca pa boš pridobil kvečjemu na zvoku.

Fergazer naj bi delal brez filtra, če ne vžge ali pa ga mori, pa ima premajhne dize in ni optimalno naštelan.

To naj bi bilo to.

Priporočam pa ti da čimprej prodaš motor, dokler je še kaj vreden in kupiš 4T.

Brez blokad se bo hitreje iztrošil, večja poraba goriva, dražje vzdrževanje...

Priporočam ti Suzuki DR125, Yamaha TW125, kjer se preprosto vzame blokado pri zračnem filtru in se spodobno pelješ 120-130kmh, z zelo nizkimi stroški vzdrževanja in brez dragih generalnih popravil.

Hyosung XRX125 ima pa po mojem 4 ventile in je še bolj zanimiv za navijanje.

fnt dt-jka ima po mojih informacijah dvotaktni motor, ki ima (odblokiran) več konjev pri isti prostornini kot 4t. PURE TWO STROKE SPIRIT :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej je pa zadeva uradna. motor se prodaja čist resno brez vsake zajebancije... tko da če kdo pozna kšnga k bi iskov kej podobnga nej mav okol pove... cena je po dogovoru kaj je narjen na motorju veste več info pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)... alpa me pokličte 041-946-057

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je že cifra??090 4x4 :P

joke

kok km pa kok letnik je to??en se neki zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je že cifra??090 4x4 :P

joke

kok km pa kok letnik je to??en se neki zanima :D

kilometrov 19 pa še neki. na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) piše 21 zato k nism točn vedu ker sm dav folijo čez števce in se ni vidl kilometrov... zej vem k sm dol vzev. letnik 97

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff to je pa mal drago za tak letnik...res da je upedenan...sam ne vem no...

mal premisl kok je res vredn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff to je pa mal drago za tak letnik...res da je upedenan...sam ne vem no...

mal premisl kok je res vredn :D

očitno je res tok vredn glede na to da ga je dons en gledov jutr en pride pa za soboto so se trije zagrebl :OK:

ga bo en že vzev... če ne zdej pa nasledn mesc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno je res tok vredn glede na to da ga je dons en gledov jutr en pride pa za soboto so se trije zagrebl :OK:

ga bo en že vzev... če ne zdej pa nasledn mesc :D

ja sej ta k ga bo kupu bo pomoje kr zadovoln mu nebo treba nč več predelvat :D sam je pa res da je biu motor res usepousod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!